Bir erkek neden böyle düşünür?

Eşimle tek problemimiz cinsellik bu konudan bahsettiğimde bana Hak etmiyorsun dedi çok zoruma gitti inanılmaz kırıldım sebebide geç uyumam ve geç uyanmammış. Böyle saçma bahane duymadım bahaneside hep budur. Halbuki o ne zaman yatmaya gitse bende yatarım uyuyamasamda yanındayım sizce bu bahanenin altında başka birşey var mı neden böyle yapıyo bu adam? Arkadaşlar kırıcı yorum yapmayın yeterince kırıldım empati kurarak cevap verin?

0|1
5|41

En İyi Erkek Görüşü

• Dediğin gibi "bahane".

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neyi hak etmiyorsun sevişmeyi mi? aldatıyor olabilir
    Senin bir kusurunu bulamamış geç kalkmanı kafaya takmış muhtemelen seni sabahın köründe kalkıp hazırlanıp işe giden biriyle aldatıyor. Böyle saçma bahane görmedim ayol

1|0
    0|0
    • Aynen sevişmeyi hak etmiyormuşum

Erkekler Ne Diyor 40

• söyleyecek bir kelime bulamadım açıkcası eşinizi kınamaktan başka birşey gelmiyor yaptığı çok ayıp aslında hem sizin gurunuzu kırıyor bir de yağ gibi üste gerçekten ben bir anlam veremedim ama sizin için üzücü

1|0
    0|0
    • hanfendi yorumları okudum bir erkek asla isteksiz değildir ama aynı yatakta yatıyor olmanız birşey değiştirmiyor esas konu şu eğer eşiniz başka birivarsasize soğuk davrana bilir az önce söylemeye çekinmiştimbir kişinin yorumunda dikkatimi çekti eğer erkek gözü dışarda olduğu an soğukluk başlıyor bu konu ne siz suçlusunuz nede kocanız asıl suçlu olan eşinizi buna teşvik edecek cesareti olan bir başka kadın dikkat edin şu bütün dizilerde bu konuişleniyor erkek tek iki veya dafazla kadın ona aşık şu toplumumza bu empoze ediliyor bir erkek birden fazla kadınla olma durumu param parça dizisi hemen hepsi aynı formatta dikkat edin lütfen dizi izlemiyorumadlarını bilmiyorum ama oynanan oyun bu

• Böyle bişeyden şüphe duymadım ya da şüphe edilecek bir şeyle karşılaşmadım

• Senlik bir durum yok. adamın psikolojik desteğe ihtiyacı var.

1|0
    0|0
  • hmmm...
    hak etmedigini düşünüyorsa neden hala seninle birlikte..
    bence senin kocan istekleri istedigi vakit olmadıgından dolayı bencillik ediyor..

0|0
    0|0
  • Eğer adam haklıysa,
    geç yatağa girme...
    Geç de kalkma o yataktan.
    Ama yalan söylüyorsa eğer seninle arayı açmak için bahane uyduruyor.

0|0
    0|0
    • Yatağa birlikte gideriz o uyur... benim uyku problemim var ve bunu bahane ediyor. Ben ondan sonra uyuyorum ne alaka. Önce uyusam haklı derim ben dönüp uyuyorum derim.

• Adam haksız.
      Sorunu tekrar okudum.
      İlkinde yanlış anlamışım.
      Ya psikolojisi bozuk,
      ya da hayatında başkası var.
      Seni istemiyor.

• Ablacim sanirim sorunu buldum. Seni cekici bulmadigi icin istemiyor bence bunun nedeni de hamile olduktan sonra kilo alman ve verememen. Su an kac kilosun ve boyun kac soyler misin? ne kadar kilolusun onu tasavvur edeyim

0|0
    0|0
  • Ya o bir erkek bir erkek sahiplenme ve kadının gözünde en iyisi olmayı ister senin uyumaman onun yanında olmaman falan huzursuz eder ve kadın Erkeğin den önce uyanmalı

0|0
    0|0
  • Ne kadar kaba bir eşin varmış, insan düşünür eşini.

0|0
    0|0
  • biraz evinin kadini ol be

0|1
    0|0
  • Eşinin çüküsü kalkmıyor seni bahane ediyor.

0|0
    0|0
  • bir macun yedir kendine gelsin

0|0
    0|0
  • Sunuş şeklini değiştirmen işe yarayabilir.
    Ama bence ona hiç sırnaşma ama evde seksi giyin. Oluruna bırak

0|0
    0|0
  • adamın hayata bakışı;

"erken kalkmayan avrat, söz dinlemeyen evlat, mahmuzla gitmeyen at kapında varsa kaldır at" tan ibaret sanırım...

0|0
    0|0
    • Eşinin uyku problemi olsa sende böylemi düşünürdün?

• Muhafazakar derken? teseddürlü kapalı bir kadın değilim

• evet genelde muhafazakar kesim geri kafalı oluyorda bu nedenle sordum. bence insanın bilgili kültürlü olması gerek. hayatta değer verdiğim yegane unsur bu. aklı başında mantıklı anlayışlı ve kültürel birikime sahip bir insan zaten diğer bir insanı kendi bencil tercihleri için yönlendirmez. bu ister eşi olsun ister çocukları ister başkası... demeye çalıştığım budur

• Güzel giyin biraz daha farklı çıldırt az ama sahip olmasına izin verme biraz sonra gör olayı :)

0|0
    0|0
    • Bunlar çokça denenmiş şeyler hiç faydası yok

• İnan artık hiç bakım yapma süslenmek falan istemiyorum içimden gelmiyor hayattan soğudum saçma sapan mutsuz bir yaşantım var. Bunalımdayım resmen

• Benimde anlamadığım şu bende evlenicem ve böyle sorunum olsa alır konuşurum yani hergün karşımdakine de kendime de zindan etmem ve aşarız sorunu hallederiz neden böyle yapılmaz ben anlamıyorum.

• Problem esinizin istememesimi

0|0
    0|0
  • bence ona kucuk surprizler yap onu dene once cınsellık anlamında baktın olmuyor bosa gitsn

0|0
    0|0
  • Ev halin nasıl , ev içinde de bakımlı mısın?

0|0
    0|0
  • başka hatunlara doğru kayıyo senin adam demedi deme

0|0
    0|0
  • sana kurban olsun

0|0
    0|0
  • evet kesin var böyle saçma sapan sebep mi olur

0|0
    0|0
  • Hak etmiyorsun derken neyi kast etmiş

0|0
    0|0
  • Hacı çalışmıyorsan her şeyi söyler bunlar.

0|0
    0|0
  • Demek istiyor ki birazda sen giriş yap seks konusuna davetkar ol en azından

0|0
    0|0
  • Sen inanıyomusun buna?

0|0
    0|0
  • Kocan saçmalamış güzelim

0|0
    0|0
  • Allah akıl fikir versin kocana değer bilmez

0|0
    0|0
  • erkekler dışarıda hanfendi yatakta or... ister onun için eşin çekinme sen at yataga onu :D

0|0
    0|0
  • Seni sevmiyor. O zaman

0|0
    0|0
  • Sana yardımcı olmak isterim

0|0
    0|0
  • sıradanlaşmış monotonlaşmış olduğundan bahaneler

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne kadardır evlisiniz?
    Ve ne kdr zamandır cinsel hayatınız yok?
    Son olarak sebep olarak sadece bunu mu söylüyor?
    Konuştun mu açık bir şekilde?

0|0
    0|0
  • Oha sen isteynce hak etmiyorsun mu dedi yanlis mi anlamisim yoksa

0|0
    0|0
  • nasıl yanı ilişki isteyince sana hak etmiyormusunmu diyor

1|0
    0|0
    • Evet malesef beni bununla cezalandırıyor sanırım

• resmen aşağılıyor öyle şeymi olur ya o ilişki isteyince sende verme bakalım nasılmış

• anlamadım canım, yani ilişkiyi mi hak etmiyorsun diyor sana?

0|0
    0|0
    • Evet

• Bahanesi hep benim uyku problemim soruma ciddiyetle cevap verdiğin için teşekkür ederim. Ne yapacağımı bilmiyorum evliliğim bitecek diye korkuyorum

• rica ederim. bide onun istediği gibi denesen? yattığında uyuyamasan bile uyuyormuş gibi yap. erken kalk bakalım ne değişecek. umarım herşey yoluna girer, iyi geceler

Yükleniyor...