Kötü bir oyun, ama altta kalmamam gerek ?

Yakın bir arkadaşımla gezerken neden yatım bilmiyorum göstererek elimdeki sıgarayı üzerine fırlattım, makara olsun diye.

Sıgara öyle bir hızlı gittiki ben bile şaşırdım, ve tam kulağının içine isabet etti. Haliyle kulağının içi biraz yandı, ordan kapşonuna düştü ve kapşonunu yaktı... Ortalama 3-4 gün önce, o gün bu gün bir birimize ağır eşşek şakaları yapıyoruz. Yaptıklarımızdan bir kaç örnek vereyim, sonra siz bana bu insanlıktan nasibini almamış herife başka neler yapabilirim onu söyleyin :D

*Ben uyurken bacak kıllarıma ağda yaptı ( canım ciddi derecede yandı )

*Mc donalds'ta üzerime insanlara aldırış etmeden milkşhake döktü

*Patlayan sıgarayı oturduğumuz nezih bir cafede verdi ve bende yaktım yarısına gelmeden dünyam şaştı.

*Sırtıma a4 kağıdına yazılmış arızalıdır yazısını yapıştırdı, ne ara yaptı anlamadım. Bütün bodrumu öyle gezdim eve gelince fark ettim.

Bu onun yaptıkları, Bende bir kaç birşey yaptım...

*Evlerine gittiğimde diş macununu, klozetin içine sokarak oradaki suyla bir miktar oynadım.

*Kız arkadaşına onun aslında bir gay olduğunu ve patronundan hoşlandığını söyledim :D (bu biraz ağır'dı toparlamam zor oldu)

*Ranzanın üstünde yatıyor, merdiven vidalarını gevşettim, akşam annesi aradı böyle şakamı olur, kafasını gözünü yarıyordu çocuk az kalsın diye :D

*Uyurken yastığının altına torpil yakıp bıraktım, 15-20 dk kendine gelemdi kekeliyerek konuştu.

*Facebook'a girmek için telefonunu istedim, küfürlü şarkı yolladım (truva) fark etmeden ve onu zil sesi yaptım. Sonrada minibüste tam parayı verirken çaldırdım. Dayak yiyordu az kalsın :D

Şimdi daha neler yapabilirim, ama şöyle hani insanlıktan soğutucak şeyler arıyorum :D

0|1
9|2

En İyi Kız Görüşü

• Uzerine atom bombasi at, toptan kurtul, zaten ona ugrasiyorsunuz sanirim :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Valla ilk o attığın sigaradan sonra müthiş bir kavga bekliyordum ki hayal kırıklığına uğradım :D Bu ne arkadaş.. Şaka gibisiniz..

1|0
    0|0
  • vay be , harcanmayın kardeşim .. gidin meslek haline getirin bunu.. yoksa boş adamlıktan öteye götürmez sizi bu kadar fazla eşek şakası.. :) Allah aşkınıza yaşınız kaç yaa..?

1|0
    0|0
  • bu iş iyi yerlere gitmeyecek gibi en doğrusu bu şakalara bir son vermek sanırım

0|0
    0|0
  • çok kötüsüüüüün

0|0
    0|0
  • bu tarz şakalardan ne anlıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Şaka kaka olmadan bırakın.

0|0
    0|0
  • şu yazılanların hepsini okudum ya bir fikrim olmasada olur :D

0|0
    0|0
  • eşşek şakalarının hepsini yapmışsın zaten daha şaka arıyon bence artık yemez ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• biskrem falan al icine dismacunu sık yedir.. dismacunu olmayabilir. yaratici olabilirsin.:)

0|0
    0|0
  • at yalanı ... inananı saçma sapan yalan dolan daha gerçekci soru olarak şaka ne yapılır desen tamam ne deyimki içine sıçmışsın sitenin

0|0
    0|0
Yükleniyor...