• Sor
  • Bence

Erken boşalma gerçekten bir sorun teşkil eder mi?

sorun erken boşalma ve bu hoş bana ediyorda birde sizin görüşlerinizi almak istedim. Bunu aşabilmek için ne yapmak gerekir? Herkese... Daha Fazla

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 1

• erken boşalma sorundur. başka şeyler düşün kredi kartı borcu, yaşlılar fiankafanı dağıt. hiç bir bayan erken boşalan erkek istemez.

Erkekler Ne Diyor 5

• sevmen gerekir vede seni sevecek birini bulman gerekir

• Geciktirici sprey hap prezervatif ne desen var ayrıca erken boşalma bendede vardı masturbasyon yapa yapa geçti artık boşalmaz oldum

• ne kadarda bir yapıosn hacı da öyle geçti?

• günde 1 defa yapıyorum her gece yatmadan önce bazen 2 bazen 2 günde 1 defa yapıyorum eskiden hemen boşalırdım genel eve gittigimde dedim kesin degmeden boşalıcam 1dk bile sürmez 20dk da zor boşaldım

• ilişki sırasında gözünün önünde bülent ersoyu canlandır işe yarıyor :Dşaka bi yana boşalmaya yakınken biraz dur 10-15 saniye ve sonra devam et ve sadece boşalmaya değil başka şeylere odaklan

• Geciktirici spreyler var kullanabilirsin

• her zaman ilişkiye giren bi tip değilim ama normaldede böle olursa ilişkide berbat oluo zaten. gerçekten işe yarıomu onlar yaw yoksa efsanemi?

• Sevgilim uzun bir sex istediginde kullaniyorum ve 45 dakika suruyor sonrasindada 3 kat fazla bosaliyorsun

• eyv. sağolasın...

Yükleniyor...