Penis ne kadar serttir ve inik hali ne kadar ne yumuşaktır?

Penis ne kadar serttir ve inik hali ne kadar yumuşaktır inik hali kaç cm dir? Pantolon eşofman giyen erkeklerin penisi neden belli olmuyor?

0|4
5|60

En İyi Erkek Görüşü

• penisler ereksiyon açısından ikiye ayrılır.. 1 et penis... 2 kan penis.. birincisi , inikken de iridir ereksiyon olunca, sertleşir, biraz daha hacim kazanır ve dikilir vs.. ama çok çok büyük bir fark olmaz.. yani nasıl desem.. inikken 10 cm ise, sertleşince 15 cm olur mesela.. kan penis ise.. inikken mini mini durur.. bu ne yeaa bamya dersin.. ama sertleşince çok ciddi boyut farkı olur ve yine 6 cm iken 15 santim olur kalkınca... inik hali aldatıcıdır... bu bir..
    gelelim sertlik yumuşaklığa.. inikken yumuşak olur penis.. bir nevi içi pamuk istiflenmiş bir oyuncak ayının kolubu sıktığındaki his misali.. sertleşme meselesi biraz karışık ama.. penis en sert haline , gerçekten çok tahrik olunduğunda, ki bu karşındakine duyduğun arzuya bağlı.. ve ilişki esnasında ulaşır.. o zaman bir nevi salatalık gibi serttir...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 59

• Ereksişyon halinde çok serttir. İnik halde çok yumuşak.

0|0
    0|0
  • İnik hali dil kıvamındadır. Kalkınca kemik gibidir

0|0
    0|0
  • Normal halini görünce tanıyamazsın zaten, dersin ki az önce ki canavar gitmiş yerine pamuk prenses gelmiş

1|1
    0|0
  • Rgel döneminde vajina dış dudaklar oldukça büyür ama sonrası gene aynıdır p*rno filimlrinde iri penisler özel seçilmişerkeklerve meliyalı kişilerdiretrafında aşırı uzun insan var mı genelde standart boyludur 160 ile 180 arası peniste öğle 12 cm 15 cm 18 ve yukarsı npormal dışı uzun sayılıyor herkadının vajinasıda aynı değildir asıl sorun kullanmayı bilmek devede boylu ama onu çeken eşek misali okey mi

0|0
    0|0
  • inik hali baş parmağın kadardır :) lastik gibi istediğin şekle sok oyna çek sündür kıvır düğüm at o derece :D kalkık hali serttir, bükmek zordur anca esner biraz o kadar

0|0
    0|0
  • Mikail 67 santim civarında olur sertleşince de 13 14 15 18 bazıları 20 uzar gider sana kaç santim lazım

0|0
    0|0
  • Yasim kadar semsert

1|0
    0|0
  • Sert haliyle kaya kurar inik haliyle de minnos bir kedi adeta

1|0
    0|0
  • Sevgilin yok mu

0|0
    0|0
  • Inikken bildigin oyun hamuru
    Kalktiginda bildigin su tabancasi

0|0
    0|0
  • Kalktığında demir, indiğinde pamuk :)

1|0
    0|0
  • bütün bu sorularının cewabını bir erkek arkadaş yaparak giderebilirsin hemde aklında soru işareti kalmaz :D şimdi sana bunu anlatmak köre renk anlatmaya benzer :D

0|0
    0|0
    • İstemiyorum ama

• sorarak öğrenmek gözün kapalı renkleri ayırt etmeye benzer gözünü aç bence

• Kısa veya kücük penisler belli olmaz.
    Benim penis belli oluyo mesela çünkü büyük yani

0|0
    0|0
  • Kalkınca cok sert olmuyor

0|0
    0|0
  • İşi gücü bırakıp onlaramı bakıyosun. Söylüyorum bazı penisler et penisidir inik ve kalkık hali arasında 3-5 cm oynar bazı penisler kan penisidir inik hali 3-5 cm kalkmışını hiç sorma bende bilmiyom ama benimki 17 oluyo kendimden mesulum yani

0|0
    0|0
  • bu dediklerin kişiden kişi çok ama çok farklılık gösterir. ben eşofman giydiğimde de pant giydiğimde de inik inek belli olurken bir başka arkadaşımın kalkık olsa bile belli olmayabilir.

0|0
    0|0
  • Anlatırım bir ara ayrıntılı olarak

0|0
    0|0
  • Herkes gizlemeye çalışıyor, sen neden belli olmuyor diyorsun. 😂

0|0
    0|0
  • Kendine bir abaza bul

0|0
    0|0
  • sert yumusak daha ılerııs

0|0
    0|0
  • Ben belime bağladığım için belli olmuyor. Ahahah

0|1
    0|0
  • inikken hamur gibi, sert iken demir gibi :D

1|0
    0|0
  • Sol lobun iyi çalışıyor değerlendir bunu

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir

0|0
    0|0
  • uygulamalı görmek istersen yardımcı olayım bebiş

1|0
    0|0
  • Kalkmaması için özen gösteriyoruz. :)

0|0
    0|0
  • eline bir sopa l birde sünger al sopa kalkık hali sünger inik hali

0|0
    0|0
  • penise göre değişir...

0|0
    0|0
  • İnik hali 12 cm ve başı hariç pamuk gibi. Kalkık hali 19 cm ve duvarı delecek kadar sert

0|0
    0|0
  • kaltığında 16 indiğinde 9

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    29

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...