Kızlar, Hamilelıkte seks yapılmalı mı?

2aylık hamıleyım ve hnuz sadece orl yaptık dun doktorumuz muayeneden cıkarken seks yapmanızda sakınca yok ıstedıgınız sıklıkta ve surede yapın dedı. ama eşim pskolojık olarak cocuga bısey olur dusuk falan olur dıye yanasmıyr. bende işi bırakıp evde durdugum ıcın boş vaktım cok oldugu ıcın mıdı normal gunlerden daah cok isteklıyım belkıde hormonlardan kaynaklıdır. acaba dusuk rıskı var mı? hamıleyken ılıskı yasayn evlıler varmıydı?

1|0
12

En İyi Kız Görüşü

• Biz son güne kadar yapmıştık sıkıntı yok

2|0
    0|0
    • Teşekkur ederım

• Teşekkür ederim eig için canım

• inshallah hayırlısı

Kızlar Ne Diyor 11

• ilk aylarda ve son aylarda tehlıkelı dıye bılıyorum ama orta aylarda doktor mudahelesınde yapabılırsın şekerim

1|0
    0|0
  • Yapmamalısınız

1|0
    0|0
    • keısnlıkle yanlıs bılgı

• riskli diye biliyorum ben o yüzden fazla zorlanmamanız lazım
      Allah analı babalı büyütsün şimdiden

• amın tesekkur ederım evet karnıma baskı uylamadan sekılelrde yapılmalıymıs

• Doktorunuz yapabilirsiniz dediyse haftada 4 kere falan yapabilirsiniz.

1|0
    0|0
  • riskli diye okumustum. dogduktan birkac ay sonra da yapmamalisin.

1|0
    0|0
    • dr hanım yapmamı söyledı hatta faydası varmnıs dogum sırasında kasılma sırasından yararı olacakmıs

• sevisme dogrudur. Mesela o seni yalasa oksasa vs. Ama iliskiye girmek yani onun cinsel organini senin icine sokmasi, iyi degil diye okudum yine de doktorun bir bildigi vardir herhalde. sen yine de yanlis yapma bir arastir. bu arada hayirli olsun :)

• tesekkur ederım darısı tum ısteyenlere. bende asratırıyorum dunden beı netten herkes yapın dıyor youtubede vıdeolarda dr acıklamamsırı varmıs onlarda yapın dedı

• Alakası yok elbet ve hiç bir zararı yok tam tersi faydası var lakin bazı haller dışında sorun lu gebelik ler mesela yalnızca son ay yapmayın doğum zamanı belli olmaz orgazm dan sonra kasılma lar başlayabilir erken doğum riski

1|0
    0|0
    • tesekkur ederım sagolun evet artık basladık dr tavrıyesı uzerıne ıstedıgımız sıklıkta ve uzunlukta yapabılırmısız hersey yoluna gırdı ::)

• Doktor sakincası yok dediyse bize birşey demek düşmez 😊

1|0
    0|0
  • 7 aya kadar bisey olmuyomus faydaliymis bile sonucda dogum yapican tecrübesini yapmadim bilmiyorum ama yengem den felan öyle duydum

1|0
    0|0
  • Ilk üç ay yapilmamali diye okumuştum bir yerde devamında yedinci aya kadar falan yapılıyor hem son zamamlarda yapmak doğumuda kolaylaştırıyor die okumuştum bence biraz araştırın eşinde ikna olacaktır şimdiden allah anali babali buyutsun

1|0
    0|0
    • esım cok ıstemıyor cocuga bısye olmasın dıye ama sımdı dr söyleyınce fıkrı degısmıs ınternetten aratsırmıs oda sanırım artık olacak

• Amin inşallah :-) seninde bebeğini sağ salim kucağına alma dileğiyle :-)

• tesekkulr edeırm

• 3 ayı doldurun. bebeğin vücuda tam anlamıyla tutunmasını bekleyin. sonra 8. aya kadar uygun pozisyonlarda yapabilirsiniz

1|0
    0|0
  • Ben de doktorunyza katılıyorum karnına aşırı yüklenmeden senin çok fazla yorulmayacağın pozisyonda yapın. Risk olsaydı doktor yapmayın derdi zaten. Şimdiden hayırlı olsun. Inşallah sağlıcakla kucağına alırsın :) :)

0|0
    0|0
    • oda aynen karına baskı yapmadan hersey serbest dedı. tesekkur ederım amin inş. heyecan basladı :D

• rahat ol banada cok gelmıstı bızde ılk geldıkleırnde kahve degıl cay verırdık ıstemeye gelırseler kahve verırız

• Aynen. Çay yaptık pasta börek kurabiye kek. Şu anda yoldalar

• Doktor söylemiş size işte burdakilerin cevabı doktordan daha mı iyi. Yapılır diye biliyorum bende bişey olmuyo düşük riski olanlarda yapılmaz zaten bir sorun olsaydı doktor derdi yapmayın diye siz buraya değil doktorunuza kulak asın

1|0
    0|0
    • tesekkur edıyorum sadece tecrubesı olan evlı arkadasların fıkırlerını almak ıcın yazdım baska amacım yok sagolun

Yükleniyor...