Et ete değmeli mi, şapka mı?

Sorum en çok kızlara arkadaşlar sekste kondom olunca ben hiç zevk almıyorum, ya siz?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Korunmak önemlidiri. Uzun süreli partenerleriniz dışında condom kullanmaya özen gösterin..

tabi ben adis olup sürüne sürüne ölmeyi göze alıyorum. Ölmeyi bıraktım bir de başkalarına bulaştırıp ölümlerine sebep olabilirim diyorsanız o sizin bileceğiniz iş..

0|0
    0|0
  • bazen et ete çarpsın bazen et eti bonfile etsin bazen haşlama bazen kavurma bazen kızartma olsunn yeterki et olsunnnn :))))))

1|0
    0|0
  • peki farklı kondomlar denediniz mi gerçi denemiş olmanız lazım, tırtıklı uyarıcılı olanları tavsiye ederim.. o düz olanları vs çok kötü

0|0
    0|0
  • Şimdi ben seni tanımıyorsam tabikide prezervatif kullanırım. Ama sevgili karı v.b ise kullanmaya gerek yok saten herkez kendini bilir. Ayrıca asıl cevap olarak prezervatiflerin ultra hisset ultra hassasiyen v.b civarları var onları kullanabilirsiniz veya tırtıklı olanlarını ozaman zevk alırsınız.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle et ete değmeli.

0|0
    0|0
  • eskiden et ete güzelde şimdi çıkanlar renk katıyor hem inanılmaz ince eğer çocuk korkunuz varsa bence güzel şeyler var

0|0
    0|0
  • Sen korunuyorsan erkek arkadasinin korunmasina gerek yok diye dusunuyorum

tam bosalma aninda geri cekme yada kondoma bosalmayi sevmiyorum.

Sen korunuyorsun sanirim

0|0
    0|0
    • korunmuyorum ilaç fazla kullanmak zararlı her ay onları kullanıp böbreklerimi maf edemem :D ama ölede bebek oluyo pff

• Sinirlari zorlamayi dusunseydin birsey derdim

• Madem evleneceksin simdiden basla korunmaya

• soruna göre cevaplarsak evet et ete...

ama o etin suyu diğer ete kaçarsa etin etini görürsün ...

dikkatli ol

0|0
    1|1
  • değecek abi değecek..

0|0
    0|0
  • ben kullanamıyorum zaten her seferinde patlıyo, bana kondom dayanmıyor :(

0|0
    1|0
  • Saglık önemli ama zevk daha önemli kahrolsun condomlar <3

0|0
    1|0
  • değmeli tabi yoksa olmuyor

0|0
    1|0
  • Dur bakalım hele bir milli olalım da.

0|0
    0|0
  • ısı bılıceksın aga sapkasız olucakk bu ısler...

0|0
    1|0
  • ne alaka tas tamam oturuyo az sıkıyo hatta benimkini kız zevk almıyorum dedigini duymadım

1|0
    0|0
    • belki benlik bşydir ama ben kondomla hiiç zevk almıyorum piskolojik belkide ama elim bile ondan daha zevk veriyor inan ben erkeğimi saf haliyle istiyorum

• ilk defa senden duyuyom tabi etin tadı baska ama korunmak daha onemli bence...

• :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Et ete değerse, virüs te virüse değer combo olur. Mutlu mesut hastalıklarınızla yaşarsınız. Ha iki taraf ömürboyu tek eşli olsa dahi umumi wclerden hastalık kapabilirsiniz. Nasıl bir cehalet anlasam. Bir anlasam.

Cinsel yolla bulaşan hastalıklar hakkında ufak çapta bir googleda araştırma yap.

0|2
    0|0
    • bebeğim elli adamla yatmıyorum sevglmde aıdsli değl :D

• Şapkalı olsun mümkünse. Et ete değmeli nasıl bir cehalet örneği onu çözmeye çalışıyorum hala.

• aynen biçok kimse bu konunun ciddiyetini kvrayabilmiş değil.sana çoraptan sonra şeker borcumda oldu bu arada

• aynen bende.sexten soğuyorum.erkek arkadaşım kondom kullanınca yine zevk alıyor ama ben öyle boşalmasını bekliyorum birşey hissetmiyorum

0|0
    0|0
    • Sen korunuyorsan erkek arkadasin rahatca bosalabilir

birde bayanlar korunmak istemiyor o yuzden ya geri cekme olacak yada kondom

bence kondom olmamali kadin korunmali o anda her iki taraf zevk almali

• Ne yani; öylece yatıyormusun altında :))

• bencede et ete değmeli hissetmeliyim

0|0
    0|0
  • benim bildigim kon domla erkek almaz haz

ama bayana ayni deyismez alir alcagini deyismiyo yani kadina bence

0|0
    0|0
    • Durex elite ile gayet tabi zevk alıyorum.. Ama et ete değmesi farklı tabii yapay zekanın arada işi ne ? Kızlar için ise giren miktar değişmediği için pek bir fark olmaması gerekiyor doğrumu?

• Bende almıyorumm tek değilsin :)

0|1
    0|1
Yükleniyor...