Her sevişen erkek sevmeyen midir?

Sevişmek sevgi ile yapılan birşey değil mi? Sevgi beslemediğiniz biriyle sevişilir mi?

Erkek arkadaşımın bu özelliği baskın. İnternette dolaşırken insanların görüşlerini okudum da sevişmek isteyen erkeklere tekme koymak gerekirmiş, sevişmek istemeyenler melektir gibi. Herkesin içinde illa vardır belki de bunu gizleyenlerde daha kuvvetlidir neden böyle bir algı var?

Aklınızdaki tüm din, kültür, yasaları çıkartın ve düşünün. Sevişmek isteyen bir insan zararlı olan mıdır?

bunu size soruyorum çünkü pek sağlıklı düşünemiyorum ben.

1|0
10|22

En İyi Erkek Görüşü

• Kime sorsan sor her kes çok sevdiği insandan ayrılmıştır bu nişanlılık evresinde de olabilir ilişkinin başında da ortasında da olabilir. Hal böyleyken Sevdiğim insan ile sevişiyorum demek; ilerde kavgayla nefretle ayrılma ihtimali yaşayacağın kişi deme olma olasılığı çok yüksek bir ihtimaldir ve bunun çok fala örneği vardır Seven erkek bütün ihtimalleri göze alıp kendi nefsine arzusuna hakim olandır bunla ilgilide güzel bir söz vardır "Koklamaya Kıyamadığım" diye seven insan sevdiğini kendisinden de sakınır ailesine karşı utanacak bir şey yapmasına yalan söyleyecek duruma girmesine engel olandır. Sevdiğini hem kendinden hemde kendisinden koruyandır seven flört değil evlilik için yaklaşandır onun dışında Eğer sevdiğin insanla yatmak normal ise hayatı boyunca evlenmeden 10larca sevgili edinenlerinde her sevgilisiyle yatması gerekmektedir. ilklerle yatıp sonrakilerle yatmaması haksızlık olacaktır.

1|0
    0|0
    • Ha evlendikten sonra ''Sokarım öyle sevgiye, koklarım da, sevişirim de...'' öyle mi? Kusurabakmayın da sevginiz evlenene kadarmış...

• Siz nemalandınız da ben delirdim klavye başında laf anlatacam diye :)

• Yoksa rica ederim ne demek, gene anlatamadık da neyse, çünkü genellemek gibi bir hastalığımız var ülkece, herkes kendi gibi olmayanı kafasına göre genelliyor, birey olarak irdeleyelim yok kimsede, nasılsa böyle daha kolay kimi harcamışız kim arada kaynamış, kimin umrunda...

En İyi Kız Görüşü

• "her"diye genellemek yanlış olur.. kendimden örnek vermem gerekirse sevdiğimle sevişirim. bundan daha doğal bişey olamaz bana göre..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Bazıları kendini şuna inandırmış, seven dokunmaya bile kıyamaz :D
    yahu neden kıyamayayım sevdiğim insana dokunurum, öper koklarım, sevişirim ne alaka, herkesin tercihi kendine..

2|0
    0|0
  • Erkek sevdiğiyle de sevişmek isteyebilir, sevmediğiyle de... İçinde manevi duygular da olan seks bambaşkadır. Herkesin düşlediği bu.

0|0
    0|0
  • bütün art düşüncelerden arınarak yazıyorum ,, sorun saçma tezat önce sövüyor sonra övüyorsun !!! anlayamadım !!!
    sevişmek bir ihtiyactır tüm canlılarda bu türtü en önce gelir yaradan bunu öyle güzel yapmışki bu sebeble üreme yavaşlamamış.
    sevişmek isdeği çok artınca sevgi 3-4. plana itilir bunu her zaman bekle. sevdiğinle isteyerek sevişmek zevki artırır mutluluğu birbirine yayar bağlılığı pekiştirir. sevişmek istemeyen insan ya hastadır ya da delidir. sevişmek isteyene zararlı dersek annen babanda sapıktı diyebiliriz.

0|0
    0|0
  • Sevismek isteyen erkek reddedilince tepki veriyosa sevmeyendir
    Sevistiyse sonuna kadar gitmelidir
    Sevisip umursamazsa yine sevmeyendir

2|0
    0|0
    • Aklımda bulunacak.

• Ayrica ne zaman istedigine bagli iliski iyice oturmali ama reddedilip iliskiyi zedeliyosa amac bellidir ilk bikax aydan sevismek istiyosa buda sevmiyodur hatta hemen niyetini cabuk belli eder

• Soruna çok açık ve net cevap verecem.

Seven erkek sevdiğini her daim s*er. Şimdi burdan evlilikmiş falan dicek arkadaşlar için bir daha söylüyorum, seven erkek sevdiğini her daim s*er.
    Ama marifet olan bu değil, p*nisi olan her canlı yapar bunu. Önemli olan s*ğini sevebilmektir...

0|0
    0|0
  • bir erkek illa sevişmek istiyorsa ve evlenmeyi beklemeden çok ısrarcıysa ve çeşitli oyunlarla seni yatağa atmak istiyorsa, dikkat et. Bir noktadan sonra hayırı hayır kabul etmeyen erkeğin amacı belki sevişmektir ciddi uzun vadeli düşünmüyordur

0|0
    0|0
  • bir erkek birlikte olduğu kadınla sevişmek istemiyorsa ya rahatsızlığı vardır ya da kadından etkilenmiyordur öyle gereksiz triplere girmek saçmalıktan ibaret.

0|0
    0|0
  • Ben sevişemem sevgi duymadığım biriyle.

0|0
    0|0
  • yok öyle bişey sevmediğin insanla sevişemezsin ama ben çok seviyorum fiziği yüzü güzel her kadını severim :)

0|0
    0|0
  • eğer biriyle sevişirsem bu sevdiğim evleneceğim kadınla olur

0|0
    0|0
  • Evlilik öncesi için sevişme isteğinde ya da s*****me isteğinde bulunuyorsa sevmiyordur

0|0
    0|0
  • alakası yok tabii ki.. insanın ne için seviştiğini sadece o insan gerçekten bilebilir...

0|0
    0|0
  • ÖzIedim diyorum, cevap geImiyor. Demek ki özIemek tek başına yapıIan bir eyIemmiş.

0|0
    0|0
    • Diyemeyenlerde var

• Dinsizin hakkından imansız geIir de. SensizIiğin hakkından kim geIecek? Ben onu düşünüyorum

• ben sev semde sevmesem de cinsel ilişkiyi evlilik dışı olunca istemiyorum

0|0
    0|0
  • Aşk afrodizyak gibidir, insan sevdiğini zikmek ister 😃

0|0
    0|0
  • Kız tekmeyi basmazsa erkek kızı kullanır tekmeyi basar

0|0
    0|0
  • ne alaka genel evdekileri seviyorlarmı

0|0
    0|0
  • Seven erkeğin aklına gelmez bunlar.

0|0
    0|0
  • Sevismekten kastin nedir

0|0
    0|0
  • Sevişmeyi herkes ister.
    Ama ön planda tutanlar tehlikelidir

1|0
    0|0
  • Erkek gibi erkek sevişen değil dokunmaya bile kıyamayandır

0|0
    0|0
    • Sebep? Herkes mecnun olmak zorunda mı?

• Yani eğer Müslümansa dinimizce haram olduğu için zorunda

Kızlar Ne Diyor 9

• Sevisilir sevgi beslemedigin insanla

0|0
    0|0
  • Erkekler sevismek icin sevgiye ihtiyac duymazlar

0|0
    0|0
  • Zararli degildir. Seven erkek de sevisir, sevmeyen de. Once bu algiyi bir degistirmek gerekir. Daha sonra zaten gercek amac anlasilir.

0|1
    0|0
  • Bu birazda kişilere bağlı

0|0
    0|0
  • sevişmek o tutkuyu paylaşmak bence esler arasında olan bırseydır esler arasında olan bırseyde zararlı degıldır

0|0
    0|0
  • elbette öyle değildir her sevişmek isteyen sevmiyor diye bir kural yok belki sevdiğine tamamen sahip olmak istiyordur ona bakarsan geneleve giden erkeklerde var yani sevişmek sevmekle alakalı değil

0|0
    0|0
  • duruma göre değişir anlamak zor sen mutluysan ve normalde kullanıldığını düşünmüyorsan boşver interneti

0|0
    0|0
  • Bunu kullanma adına yapan biri adidir açık ve net

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...