Prezervatif kullanmak zevki azaltıyor mu?

prezervatif kullanmak zevki azaltıyormuş. bence de öyle yani. et ete değmeli. sizce zevk mi daha önemli korunma mı?

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• prezervatif en geçerli koruma yöntemidir,evet tek eşlilikte başka koruma yöntemleri vardır ama evli olmayan bir insan için sadece korunmadan öte sağlık açısından da çok önemlidir.. ayrıca sperm bulaşması vs. gibi bir durum yaşandığında bile yaşayabileceğin o stresli zamanları hiç yaşamak istemezsin emin ol, sırf bu yüzden bile kullanılmalıdır... ama düşük kalitede yapılmış prezervatiflerin faydasından öte zararlarıda vardır, bazı bünyelerde alerjik rahatsızlıklar ve çabuk yırtılma gibi... dikkat edilmelidir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• aslında bu göreceli bir kavram. "et ete değmeli" ifadesini çok kaba buluyorum. cinsel ilişkinin temel amacı üremektir aslında butun canlılar için bu boyledir. sadece insanlar bunun zevk tarafını öncelik edinmişlerdir. zevkli olmasa da mecburen yapacaktık. elimizde değil. prezervatiflerin çok çeşitleri var. bazıları epeyce fark ediyor bayanlar acısından.

0|0
    0|0
  • Erkek için azaltır ama kadın için tam tersine artırır. Tırtıklılar var son zamanlarda baya yaygınlaştı kızalar illa tırtıklı olsun istiyor. Erkek adına kötü bir durum. Takmakta bir dünya mesele. Bazen takamıyosun bu sırada sertleşme azalıyor condom bozuluyor tekrar takmaya çalışıyosun bir sürü ıvır zıvır.

0|0
    0|0
  • Hamile kalırsan kürtajı da aynı zevkle yaptırırsın o vakit :)

3|1
    0|1
  • Bence zevk daha önemli çünkü korunmanın çeşit çeşit yolları var tek korunma yöntemine odaklanarak harcayacağımız enerjiyi yataktaki partnerimizi nasıl daha fazla mutlu ederiz sorusuna cevap arayarak harcarsak daha güzel olur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • ben sana şöyle söylim kondom kullanmak gülü gaz maskesiyle koklamak demek eğer birbirini seven iki kişi yapıyorsa eğer para karşılığı yapıyorsa erkek kesinlikle kullanılmalı

0|0
    0|0
  • korunmak iyidir evli olsan bile önemli çünki diğer türlü bir cana kıyama sorunu ortaya çıkıyor

0|0
    0|0
  • zevk için bazı şeyleri göze alabilir misin. zevk çok önemli, temas son derece önemli ama riske girmenin de anlamı yok sanki.

0|0
    0|0
  • zevk daha önemli ama geri çekmeyi zamanında yaparsan

0|0
    0|0
  • hiç kullanmadım.

0|0
    0|0
  • Et ete değmeli sıcaklığı hissetmeli

0|0
    0|0
  • :) evett ama tedbirli de olucan :) hiç kullanmadım

0|0
    0|0
  • et ete değecek :D

0|0
    0|0
  • eminsen korunmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • zevki azaltmıyor boşalmayı geciktiriyor sadece

0|0
    0|0
  • Zevk daha önemli ama ya istenmeyen bir zamanda hamile kalırsa partnerim ne olacak o zaman?

0|0
    0|0
  • Sence de mi öyle?

0|0
    0|0
  • prezarvatif de tam koruyuculu değil aslında

0|0
    0|0
  • Tabiki başta korunmak önemli,yanlız ne olduğunu bildiğiniz bir partneriniz varsa ve kendinizdende eminseniz baska dogum kontrol yontemleri denemelisiniz.

0|0
    0|0
  • Bir kız kendi resmini bir erkekle cıplak neden koyar? egilimimi vardır?

hadi resmin degil yine neden koyar? egilimimi vardır ?

işte sen iki bacak arasında bekaret var ya kafada da bekareti bitirmişlerdensin.

3|0
    1|2
    • resimi cok begendiğim icin koydum,ön yargılarla bir yere varamazsın.o yuzden sus

• madem boyle seylere karsısın cinsellik konusuna girme kardesim. sanane milletin bekaretinden,kızlıgından

• korktun mu ? bakireligin umrumda mı ? degil ben yorum yaptım fikrimi söyledim. uzatmana gerek var mı? hoşuna gitmediyse eksilersin. cevap verme geregi niye duydun ?

neyse yollusun belli . iyi şanslar

• o profil resmi ne öyle

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• bence de ...

0|1
    0|0
  • aynen katılıyorum canım :)

0|2
    0|0
    • yani doru sözün üstüne söz söylenmez gül koklarken eldiven takılmaz