Arkadaşlar uygulamalı cinsel terapi ne? Orda ne yapılıyor?

Soru gayet açık salaksaçma bir detay yüzünden burayı dolduruyorum. Soru yukarda cevaplayın.

0|1
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Sana anlatır sen uygularsın o bildiğin seni taciz etmiş uygulamalının da, evliyse eşiyle beraber katılır ve detaylar anlatılır onlarda evinde uygular, göz önünde olması ya da onun teması olmuyor, taciz etmiş seni ve bildiğin sapık bu kişi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Ödevler filan oluyor uygulamada.

0|0
    0|0
  • Uygulamalı seks

0|0
    0|0
  • türkiyede yoktur öyle bir şey.

0|0
    0|0
  • niye öyle bir terapi alacaksın ki. kötü birşey mi oldu*

0|0
    0|0
  • Bos isler

0|0
    0|0
  • uygulamalı yazmışsın nerdeyse bende gidicem oraya :D

0|0
    0|0
    • Hastanede

• her hastanede mi yaw bunlar bir bayan bir erkek öyle anlatırken gösteriyorlar bedensel olarak ama öyle çıplak falan değiller yani sen bir şey yapmıyorsun onlar yapıyor

• erken boşalmamı var

0|0
    0|0
  • nerdeymiş

0|0
    0|0
  • öyle bir şeymi var

0|0
    0|0
  • terapistle grup yapıyorsunuz ya da o izliyor. Her türlü sapıkça :D

0|0
    0|0
  • eksık oldugun konuda yardımcı oluyorlar mesela oral yapamıon orda ogretıolar nasıl yapcanı D::d:D nedır abı bu ya :D

0|0
    0|0
    • Bak bana dediki doktor sen cinsel kimlik arayışındasın dedi senin bayan olduğunu kabul etmen gerekiyor dedi ve seni uygulamalı olarak cinsel terapi görmen gerekiyor dedi.

• O ne? Ve bana şöyle bir şey yapti elini kazagimin içinden sol gogsumun üstüne koydu ve dediki kalp atislarina bakacam dedi taciz değil mi bu. Sinirli bir insanim ve bir şey anlatiyordum ve böyle vir şec yaptu dediki anlattigin seyi basta anlat bende dedimki beni taciz etmiyorsun demi dedim hayir kalp atislarini dinliyorum dedi taciz değil mi?

• valla anlattıgına gore adam bılıdıgın ellıyor senı goguslerıne felan yakında bı tık daha ılerı gıtcegıne emın olabılırsın

• ne işin var boşver gitme

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Türkiyede olduğunu hiç zannetmiyorum. Adamın amacı tamamen taciz canım uzak dur derim kandırmacadan başka birşey değil

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...