Kapat

Vizesi bitiyor diye kendisiyle evlenmediğim için olmadık iftiralar attı, şimdi ben ne yapacağım?

5 sene beraber olduğum kişinin vizesi bittiği için beni evliliğe zorladı. Bunu başında bilmiyordum ama sonunda ortaya çıktığı an güvenim kalmadığı için ayrıldım. Onun tabiriyle, onu bunca zaman oyaladığımı ve böylece geleceğini mahfettiğimi söyledi.

Benden öç almak için ayrıldıktan 7 ay sonra, aileme mektuplar özel fotolar ve videolar yolladı. Onunla yattığımı, onu aldattığımı, erkeklerle buluşup alem yaptığımı söyledi. Namusumu temizleyip onunla evlendirileceğimi sanıyordu.

Ailem buna karşı çıktı ama annem in beni doktora götürme isteği kulaklarımda çınlıyor. Durumları hala iyi değil, şu an üzerinden 5 ay geçti. Ben 2-3 ay önce çaresizlikten doktora kontrole gittim, herhangi bir zedelenme var mı diye, bana küçük bir yırtılma var dedi ama herhangi bir cinsellik yaşamadım.

Yaşadığım tampon kullanmam ve 7 yaşından bu yana spor yapmamdan olabileceğini söyledi. Eski çıktığımın yine ortaya çıkıp tekrar iftira atmasından korktuğum için, o küçük zedelenen yeri diktirmeye karar verdim. yalnız kafamı karıştıran ve üzen bir durum var...

Ben bu zor durumumda yeni bir aşka yelken açtım, onun eski çıktığımın bana yaptıklarından haberi var, hatta herşeye göğüs gerip her zaman yanımda bulundu, bana destek olmak için. 3 aydır birlikteyiz ve onun bu ameliyatdan haberi yok. Çok seviyorum, inanılmaz derecede anlatılmaz hisler yaşıyorum!

Eskilerin onun kafasını kurcalamamısı için ve içinin rahat olmasını istediğim için, geçen hafta onunla eğer isterse doktora gideceğimi söyledim. O da benimle gurur duyduğunu söyledi, ama asıl sorun şimdi oluştu, bugün ameliyatdan sonra ikinci kez farklı bir doktora muayeneye gittim, kadın doktoru bana yırtık var dedi. Tam ben onunla dr gitmeye karar verip geçmişime iftiraya çizgi çekmeye hazırlanırken, başka bir doktordan bunu duyuyorum...

Şu an ki çıktığım çok sevdiğim kişi, benim kısa zamanda doktordan randevu almamı bekliyor. Ne yapacağımı bilmiyorum... Eğer ona gerçeği anlatırsam inanması zor olur, çünkü eski çıktığım insan gerçekten çok kötü iftirada bulundu, ve hepsini duyan kişi ise şu an ki sevdiğim. inşa... ilerde eğer bir evlilik yaşarsam, sorun çıkacağından korkuyorum...

Bana biraz olsun yardım edin lütfen, fikirlerinize ihtiyacım var :(

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten asıl zor dönemi yani ailenle olan kısmı atlatmışsın. bundan sonra kimse için diktirme vs. işine girme...seni kabul edecek kişiyle birlikte ol zaten...boşver hiç takma...çok çekmişsin zaten, şimdi de başka birini ikna etmek için böyle birşey yapma..

ayrıca cinsellik gayet doğal birşey..bunun arkasında dur...birşeyler yaşadım işte de...detay açıklamaya girme...kimse seni buna zorunlu tutamaz...zaten ayrıntı isterse salla gitsin o adamdan da birşey olmaz...

2|0
    0|0
    • hayatimda yasadigim en zor dönemlerden birini yasadim, ama atlatmis degilim... babami o günden bu yana görmedim, yüzüne bakamiyorum konusamiyorum 5 ay oldu bu ay... ailemi toparlamaya tekrar güvenlerini kazanmaya calisiyorum... tek korktugum sey ilerde yine onun karsima cikip ya aileme ya da sevdigim kisiye sacma sapan seyler anlatmasidir, cünkü kolay kolay unutmayan birisi hala öc almaya calisabilir... herseye hazirlikli olmak amacim...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• operayona gıtmen yanlış neden cunku operasyon evlenmeden bır yada ıkı gun once yapılan bır sey.ve anladıgım kadarıyla uzerınden de zaman gecmıs bunun ıcın doktorun yırtılma var demesı cok normal.dr randevusuna gelınce eger bır doktor bulurda guvenebılecegın durumu anlat ve dr dan yardım ıste ben sevgılımle gelcem bana yardımcı olurmusun ha bulamdın dr ozaman herseyı goze alıp konuscaksın sevgılınle ama konusurken de kem kum etmeden konuskı cocuk uyuz olup dıbıne darı ekmesın. tamamen anlat de piskolojjım bozuk atrık ıkıncı bı dr tranvası kaldıramam.eger benı kabul edıyosan et felan felsefe yap ama cocugada bunu ınandır ve ona hıcbır sekılde hata yapma bakalım ne olcak yıne yardıncı olmaya calısırım ve calısırız...

0|0
    0|0
    • okadar bilgim yok ne nekadar zaman önce yapildigini, ben o anki psikolojik durumumla yaptim operasyonu cünkü bir kac gün sonra olabilecekleri getirdim gözümün önüne ve yapmak zorunda oldugumu düsündüm... suanki sevdigim kisi basima gelenleri biliyor, herhangi bir iliskiye girmedigimide biliyor, ama ayrildigim kisi tam tersini iddaa etti aileme, evlilige zorlarlar belki diye... ama 1 aydir bu konuda takildigini gördüm ve operasyona güvendigim icin kendim teklif ettim doktora gidelim diye...

• Doğruyu anlat bence. Sorun olmayacaktır. Gerek yok hileye hurdaya. Yalan üzerine kurma hayallerini.

0|0
    0|0
    • onu kaybetmekten korkuyorum hemde cok :(

• bilmiyorum insan asik olunca daha farkli düsünebilir diye düsünüyorum... simdilik öyle davranabilir ama zaman gectikce belki degisir... gercekten caresizim pesimistlestim resmen, ne deseler aklima uygun gelmiyor...

• Bilemiyorum o zaman. Sen olayın içerisindesin, ben ise dışarıda. Benim bakış açıma göre böyle görünüyor senin olayın. Bana iyi bir adam gibi geldi ve öyle yapmaz diye düşünüyorum.

• sana olan sevgisini kızlık zarında arayan birisiyle daha fazla devam etme derim.yerinde olsam doktora gittmeyi de reddederdim.raporu aldın bakire yazıyor sonuç ne olacak.sonuçta senin eski sevgilinle yaşadığın herşey sürekli mutsuzluk ve huzursuzluk yaratacak.cinsellik sadece kızlık zarı değil.birşeyler yaşadığını hep düşünecek.yerinde olsam hayata yeniden yeni birisiyle başlardım

0|0
    0|0
  • Yine isviçre dimi ? :)

0|0
    0|0
  • Herkese doğruyu anlat, ben bunu yaptım bunu da yapmadım de, geri çekil..

0|0
    0|0
    • bir örnek... benim suanki sevdigim kisinin yerine koy kendini, onun yerinde olsan neler düsünürsün?

birde bana bunlari yapan kisinin yerine koy kendini, bir zaman sonra yine benim karsima cikip hayatimi karartmaya calisir misin?

Kızlar Ne Diyor 4

• Birincisi doktora gitme fikrini söylemekle basta hata etmişsin. Senin gecmişini biliyorsa, herhalinle kabul etmeliydi bence. İkincisi ise, tehtitlerde korkma, git polise sikayet et, bu kadar basit.

0|1
    0|0
    • operasyona güvendim... keske polise gidebilsem, bunlari bana yaptiginin ertesi günü türkiyeye kacti...

• en büyük cocuklugu o yapti, bende yaptigi yaramazligini temizlemeye calisiyorum... sen olsa ne yapardin, ileriye dönük düsündügün kisiye bunu nasil aciklamaya calisirsin?

• Ben olsam bütün herşeyi baştan acıklardım. Daha önceden dediğim gibi, bence mağdem geçmişini biliyor, kabul da etmeli, etmesi gerektiğini de bilmeli. Açık ol artık o zaman şu saatten sonra, böyle düşündüm bunu gizledim de, maksadım suydu, buydu.. gibi Kötü niyetli olmadıgını göstermeyi dene

• Seni seven soyledigin seylere inanir zaten. Neden kendini sen eksik goruyorsun ki? Kendi yaptigindan eminsen neden hala kendini savunma ihtiyaci hissediyorsun anlamiyorum?

1|0
    0|0
    • cünkü bunlari bana yapanin tekrar karsima cikip cikmayacagini bilmiyorum... elinde yine bize ait fotograflarin oldugunu söyledi, gizli cekilmis... karsima cikip cikmayacagindan emin degilim, herseye hazirlikli olmak istiyorum... cünkü ben yine birilerinin üzülmesini istemiyorum, yani ailemin üzülmesini ya da simdi sevdigim insanin ailesinin üzülmesini... düsünsene evlendin hersey süper gidiyor, birden yine herhangi birsey cikiyor ortaya. ben simdiden önlemimi almak istiyorum ama nasil bilmiyorum

• Yalan olduğunu herkese şöyle. Zaten bir tek sana inananlar yanında olsa yeter bence. Diğerlerine gerek bile yok :)

0|0
    0|0
  • nelerle uğraşmışsın. açıklama yapmak zorunda değilim de çık işin içinden. ailene de şimdiki sevgiline de. ama çok geç. doktora gittiğinizde düşeceğin durum gerçektn fena. kolay gelsin sana.

0|0
    0|0
    • ben cizgi cekmeye ugrasirken, herseyi yeniden yasiyorum sanki...

• iyi de sadece zedelenme var demiş doktor bu da bakire olduğunu gösterir

Yükleniyor...