Bugün 1 Aralık Dünya Aids Günü...

'Çağımızın vebası' klişesinde hayat bulmuş, hayat çalan bu hastalığı unutmayalım arkadaşlar.

Anlık gaza gelip oyun oynadığımız şeyin kendi hayatımız olduğunu unutmayalım. Korunmasız seksten mutlaka kaçının.

Soruya gelince, dikkat ediyor musunuz, kolayca bulaşan ve kötü sonuçları olan cinsel hastalıklara karşı?

Bu da günün anlam ve önemine binaen:

link

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bize çok basit gelsede bugün onlar için çok değerli.Zor bir durum..

0|1
    0|0
    • insanın ya da çevresinin başına gelmedikçe, her hastalık gibi, bu da ciddiye alınmıyor ne yazık ki.

aynı zamanda kültürel boşluktan sanırım.

• Kesinlikle..

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

• iyi bir yönetmenden Aids' e farklı, bol ödüllü bir bakış link

Directed by Yoann Lemoine

Agency : TBWA PARIS

0|1
    0|0
  • çok fena bi hastalık

0|1
    0|0
  • bir gun kezban tiki whitesocks bu hastaliga yakalancak iste o gün karsina gecip pis pis siriticagim.

0|1
    0|0
    • does anybody know what we're looking for lan?

• hemen açıkliyim kardeşim "does anybody know what we're looking for" yani "ne aradığımızı bilen var mı?" (mecaz)

tokalaşıp bitirelim mi? :)

• hah iste ben onu turkce olarak algiladim ama espirisini anlamadim :D tesekkür ederim konu kapanmistir.

• kanser gibi kötü hastalık

0|0
    0|0
  • Hadi gidip çılgınca Aids olalım.Sevmiyorum bu tarz söylemleri.Hiçbir günümüz sıradan değil,Her günümüzün ayrı önemi var.Ne insanlarız be...

0|0
    0|1
    • bunu hatırlanmaya değer buluyorum ben. sevgililer gününde sevgiliye kumaştan kalp alınacağına bugün prezervatif almayı desteklerim.

• Önyargı derken? hiv hangi canlı türünden geçmiştir biliyorsun demi.Şimdi ben önyargılımı oluyor afrikalı gorille sevişmiş derken.Onları küçük görmemem mi gerekiyordu? eksiyi yapıştırmışsın ama

• o senin düüncen peki annesinden aidsli doğan çocuğun suçu nedir.

• aids konusuna pek ilgim yok ama Queen candır

0|0
    0|0
    • queen can ise aids ölüm işte.

• evlilik önce aids ve kan uyuşmazlığı testleri yapılıyor bayım... ayrıca kimse hiç seks yapmadığını söylemedi burda

• dikkatli olunmalı çok zor bir ceza olabiliyor bazen hatta çok sevdiklerine bile.

0|0
    0|0
    • suç küçük olduğu için cezaya odaklanıyor insan haklı olarak. dev bi dengesizlik. hele sevdiğin söz konusuysa yıkıcılığını taşıyabilmek zor.

• suçun cezası olarak görmemek lazım ama bazen kirlilikten doğuyor.

• Sakat hastalık usta dikkatli olmak gerek

0|0
    0|0
  • İncir reçeli...

0|0
    0|0
Yükleniyor...