Erkeklerin kızlardan beklentileri, kızların erkeklerden beklediği şeylere benzemiyor mu?

Erkekler evlenmek istedikleri zaman, güzel yemek yapan, ev işlerinden anlayan, çocuk yapabilecek, onların tabiriyle "dır dır etmeyen", bunların üzerine kültürlü olan, hem de çalışan bir kadın istiyorlar.Hatta flört ederken bile kendileri çok yakışıklıymış gibi fiziği ve yüzü çok güzel olan, kültürlü, okuyan, mümkünse "bakire olmayan" bir kadın istiyorlar.

Kadınlar da evlenmek isterken, zengin, okumuş ve kültürlü, yatak performansı iyi(penis boyu sorunsalı) (kızlar aklıma bunlar geldi, varsa ekleyin) olan bir erkek istiyorlar.

İşte erkeklerin kızlardan beklentileri de kızların erkeklerden bekledikleri şeylere benziyor.Fakat bir çok erkek kızların beklentilerini çok buluyor.Kendileri de çok şey istemekten geri kalmıyor! Bu konu beni çok rahatsız etti bugün.

Böyle olacağına, karşımızdaki "insanı" anlamaya çalışsak da fazla şey beklemesek olmaz mı? Hepimiz "haddimizi bilsek", bu tarz şikayetlerde bulunmasak nasıl olur? İstemiyorsan bırakırsın kardeşim! Hem karşındakine direk olarak, hem de orada burada bunları söyleyerek haddini aşmanın alemi nedir?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• valla hatun benim kafamda olsun gerisi hiç problem değil, bakımlı olsun, temiz olsun, her ortama ayak uydurabilen biri olsun, eğlenmekten de, eğlenmemekten de sıkılmasın, her şeyin yeri zamanı olduğunu bilen biri olsun ayrıca bakire olup olmaması problem değil, ben bakir miyim de yanıbaşımdaki kadına bakire olmalı diye kendimi bulunmaz hint kumaşı ilan edeyim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Erkekler evlenmek istedikleri zaman, güzel yemek yapan, ev işlerinden anlayan, çocuk yapabilecek, onların tabiriyle "dır dır etmeyen", bunların üzerine kültürlü olan, hem de çalışan bir kadın isterler Hatta flört ederken bile kendileri çok yakışıklıymış gibi fiziği ve yüzü çok güzel olan, kültürlü, okuyan, mümkünse "bakire olmayan" bir kadın isterler ve evet istemekte haklılar kim bıyıklı tekkas şakaklarında sakal cıkmıs bir kız ister ki ama ne kızlar görüyorum bebek gibi kıza bakıyorum süper erkek desen bir halta etmez hıyar gibi ama para babası kızlar zengin kültürlü yatak performansı iyi olan(penis boyuna gelince kimse kendisininki küçük olsun istemez fakat rabbim öyle yaratmış ama küçük ya da orta boyu kullanmak önemli nasıl kullanacagını bilirsen hiç bir sorun kalmaz )erkek istiyorlarda o isteyen kızın yatak becerisi ne alemde birde ona bakmak lazım odun gibi yatmamalı ya da diş gecirmemeli diğerlerine girmiyorum bile 28 yasına gelipte yemek yapmayı bilmeyen kız kuruları var onun için erkek istemekte haklı bence

0|0
    0|0
  • vay arkadaşşş nasıl bir açıklama yapmış.. bende sıkılmadan okudum... :) merak ettim yorumları. takip etcem :)

1|0
    0|0
  • benim 5S kuralıma uysun gerisi hikaye. 1.saygı 2.sevgi 3.sadakat 4.sabır 5.sorumluluk

1|0
    0|0
  • demek ki sen çok çirkinsin ve ev işlerinden anlamıyorsun...

0|0
    1|0
  • sacmalamak yeni nesil icin gercek olmus

0|0
    1|0
  • bakire olmayan kısmını anlamadım?o kadar genişledik mi ya

0|0
    1|0
    • Flörtöz olarak bakire olmayan kızlar daha çok ilgi çekiyor bence.

• Sen de öyle düşünüyorsun işte.

• başka ne düşünücem alla alla kusura bakma ben o kızlara öyle bakarım.yok eğer kendini kormuşsa kılına dahi dokunmam.zaten kızların aklı bir yere kadar işliyo

• şu penis boyu sorunsalını anlıyamadım ..kimse kusura bakmasın kız ya da erkek bu penis boyu takıntısı olan gelişi güzel bir sex bilmiyor demektir 2 kere 2 dört yapar kadar bir gerçektir bu..

0|0
    0|1
    • Katılıyorum.Ama buna karşılık da erkekler de kızların boyuna takmış durumda.Kızların penis boyuna takılması, erkeklerin kızların boyuna takılmasıyla aynı şey.Ya da göğüs ölçüsüne, adonis kasına falan.

• Bence penis boyu da tensel uyumu etkiler.Örneğin boyu uzun bir erkeğin penisi küçükse(rastladım da konuşuyorum) uzun boylu bir kadını tatmin edemez.Çünkü kadının boyu ne kadar uzunsa, vajinası da o kadar derin demektir.Yani rahim ağzına ulaşamaz, derin birleşme de önemli olduğu için kadın da buna önem verebilir o zaman.Al işte, aynı kapıya çıktık.

• hayır böyle bir veri yok uzun boylu kadınların vajinası derin oluyor diye bir şey yok ...yani bu tamamen psikolojiktir eğer kadın psikolojik olarak pensi boyuna takıntı yapmışssa o zaten otomatikmen etkilenecektir...rahim derinliği çok çok istisnai olmadıkdan sonra bütün dünya ortalamasında 7ila 9 cm civarıdır ..sex te asıl onemli olan nasıl hareket edeceğini bilmektir ve bu tarz forum sitelerine baktımız zaman yerli ya da yabancı dahil bu penis boyu takıntısı bizde var..

• Penis büyüklüğü :))

0|0
    0|0
  • doğru söze ne hacet

0|0
    0|0
  • hemen hemen benzer şeyler

0|0
    0|0
    • Benzer değil.İki taraf da birbirinden bir şeyler bekliyor.Önemli olan bir şeyler bekliyor olmak.

• biri seni çokk kızıdırmışş :))

0|0
    0|0
  • çok dolusun panpa !

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...