Epilasyondan anlıyosan buyur gel?

arkadaşlar 7 8 senedir hep ağda yapıyorum bu yıl lazer epilasyon aleti aldım ama ağda sonrası jilet vurup yaptım vajinada az az dökülme oldu koltuk altım bitti.
ama vajinamda ve anüste kararma var nasıl geçirebilirim lazer erpilasyon sonrası geçer mi kıllar kökten bitse?

1|2
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• o aldigin makina hicbirseye yaramaz. sadece kisa süreligine göz boyamak icin o makina. Laseri herkes kullanamaz o makinanin icindeki laser cok cok düsük seviyede yani kil köküne hicbirzaman asla ulasmaz.
    Eger kalici cözüm istiyorsan diot laser yaptirmalisin. gerisi hikaye.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir sey soracagim bu aletler nasil kullanisli mi benim afedersin irman gibi 20 yasindayim simdeye dek hep jiletle aldim agdanin acisina cidden dayanamiyorum yalniz sunuda soyleyeyim bu hazir agdalar var elinle isitip aciyosun onlar kararma yapmayor ikincisi banyoda lifine limon suyu dok kararan yerlerini lifle kararmalarin gectigini goreceksin bunu dirleslerinle dizlerinede yapabilirsin sonra nemlendirici sur

0|0
    0|0
    • çok kullanışlı bende baya etki yaptı bu alet bir ara bırakmıştım tekrar başladım

Erkekler Ne Diyor 9

• ABD ve birçok AB ülkesinde lazer epilasyon yasaklanmıştır kanser yaptığı için ama türkiyede doktorlar ve bunu satanlar demezler para kazandıkları için

0|0
    0|0
  • O sonra düzelir papatya suyuyla

0|0
    0|0
  • Hayatımda en gıcık aldıgım konu. Dr oldum yardımcı olabilirim özelden yazmak istersen ama. Cinsel bölgelerinde asla epilasyon uygulamanı tavsiye etmem

0|0
    0|0
  • kanser olursun

0|0
    0|0

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Kararma geçmez

0|0
    0|0
  • Sıcak agdadan olmuş o zamanla geçer belki. Ben de remington kullanıyorum kaç kez kullandin sonuçları nasil konuşmak isterim

0|0
    0|0
    • çok güzel benim koltuk altımı 5 seansta bitirdi çıkmıyo şu an kıl

• Ne kadar zaman geçti acaba 5 seansın üzerinden

• Ya geçer diye biliyorum ama yaralı tahriş olan kısma geçene kadar yapma geçtikten sonra devam edersin alakasız olcak ama bende aldım kullanamadım daha doğrusu çalışmadı ben hissetmedim bir acı senin kullandığın aletin modeli ne?

0|0
    0|0
  • Sıcak ağdadan öyle olmuş. Geçmez. Genital bölgede eve alınan aletlerle dökülme oldumu. Eve alinanlarla dökülme olsada iki ay yapma gene çıkar diyorlar.

0|0
    0|0
    • bir ara kullandım evet bayagı döküğlme oldu hatta sonra agdaya dondum normalde çok çıkıyodu ağda ile alsamda ama lazerle aldım çok azalmıştı

• Ağda yapma ya iyice kararır. Ben jilet kullanıyorum lazere gidicem hiç kararma yok bende.

• hadi ya ne guzel bende tekrar lazere döncem baya iyi

Yükleniyor...