Türkiye'de cinsellik ne kadar yaygın?

Dindar bir çevrede yetiştim. Okul olsun, semt olsun. Yaşım 23. Okul hayatımda gördüğüm kızlarla değil çıkmak, dokunmak bile büyük olaydı, böyle şeyler asla olmazdı. Yani durum benle ilgili değil. Kızların tamamı bakireydi.

O çevreden olmayan uzaktan arkadaşlarla konuştuğumda sevgilileriyle yatıp kalktıklarından bahsediyorlar. Bu sitede de herkes aynı şeyi söylüyor. Benim bildiğim bu işler ya evlilikte olur ya da para vererek. Hakikaten parasız seks ya da başka deyişle sevgiliyle seks bu kadar yaygın mı?

Bütün bunlar o kadar tuhaf geliyor ki bu yetişme tarzında olan biri için. Güvendiğim insanlar anlatsa bile bunu mantığım kabul etmiyor. Açık söyleyeyim, hiçbirine inanmıyorum.

Lütfen saçma cevaplar vermeyin. Cevap vermeden kendinizi benim yerime koyun bir. Herkes mi uyduruyor ? Bu kadar yaygın olduğunu hakikaten nasıl öğrenebilirim?

Unutmadan: Sadece cevabı arıyorum, bana yönelik değil de soruya cevap verirseniz sevinirim.

0|0
712

En İyi Erkek Görüşü

• Yarısı yalan, yüzde 40 ı ise abartıdır. Geriye kalanlar ise gerçek olabilir. Herkes free takıldığını gösterip cool olma havasında. Bunun para ettiğini düşündürülüyorlar çünkü. Aslında kendileri gibi olsalar daha mutlu ve havalı olacaklar. Ama başka bir yaşama özenmek böyle oluyor. Amerikada zannediyorlar kendileri ve daha da kötüsü buna kendileriyle birlikte yakınlarını da inandırma peşindeler. Ben inanmam böyle işlere. Popüler olan adam sayısı 10 kişide 1-2 dir eb fazla. Sen milleti bırak. Kendi içinden gelen temiz duygularla yaşa.

0|1
    1|0
    • HELAL olsun işte bu sitenin en iyi cevabı diyebilirim. Herkes tutturmuş ben bedava götürüyom oldu canım biz de yedik ondan milyar dolarlık fuhuş sektörü var değil mi? :) Tekrar teşekkür.

Not: "Temiz" değilim ama güzel cevaptı.

• Teşekkürler..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Hmm bence bunlarin sana garip gelmesi normal. Cünkü bu tür isler zaten hep gariptir.

Bencede seks yada cinsellik sevdigin (sevgi derken o an takildigin manita munitayi demiyorum gercek sevgiden bahsediyorum ve bunu yasayan insan cok nadir) ve nihayetinde evlendigin veya evlenecegin bir insanla yasanilacak birsey.

Dindar bir etrafta büyümek kötü kosul sayilmaz direk. Cinsellik dinimizdede yerini aliyor anlatiliyor.

Bence o senin 'hikaye' anlatan arkadaslara pek kulak verme. Eger bir erkek kendi statüsünü ve gücünü yada karizmasini yattigi kalktigi kizlarla ölcüyorsa eger o zaten bitmistir.

Senin gibi saf erkekler ,yani saf derken bu ise abaza gözüyle degil, daha bir temiz gözle bakanlar cok daha nadir ve daha güzellerdir bence :)

O yüzden yoluna devam et ama seksten yada cinsellikten cekinip korkma. Ama bunlari yasamak icin o dogru kisiyi bekle. O nu bulduktan sonra doya doya yasarsin zaten.

Hem insanin illede gidip baska biriyle seks yapmasi gerekmiyorki abazaligina dayanamadiginda...Ellerimiz var yani kendimize yardimci olabiliriz~ anladin sen onu :) bozulma insallah

0|1
    0|0
    • İyi de herkes mi hikaye anlatıyor? Sen iyi niyetlisin ama yine bana yönelik yazmışsın. Oysa soruda dedim bana yönelik değil diye. Ben sevgili olayı dışında her türlü bozuğum zaten ve temiz saf da değilim :) Bunu sonradan yazmak istedim gelecek cevapları etkilemesin diye. Sadece sevgili ile olanını inceliyorum. Yoksa el ile olsun, başka yöntemler olsun benim zaten sorunum yok. Ama öyle bir imkan varsa da neden kullanmayayım değil mi? Bazıları diyor ki sallıyorlar, bazıları da gerçek diyor.

• :D Ya anlamıyorsun. Sorunun benimle hiçbir alakası yok. Benim tek sorduğum kızlar erkekler devamlı seks yaptıklarını yazıyor sevgilileriyle bu sitede, ya da reelde de söylüyorlar. Bunun doğru olup olmadığını araştırıyorum sadece. Bana pek inandırıcı gelmiyor bunu gençliğimde görmediğim için :)

• Bir yanda genelevlerin kapısında sıra olan erkekler, yüzlerce fahişe, diğer yanda da elimi sallasam ellisi diyen erkekler..Bu işte bir yanlışlık olmaı diyorum ama ne?

• Artık çok yaygın bence bu kadar yaygın olması evlilik yaşının gecikmesiyle alakalı insanlar herşeyi yaşayıp en son evliliği düşünmeye adepte oldu artık ..Bazılarınında bekaret kavramına önem vermediği gerçek. Her çıktığınla her sevgilinle bu özel şeyleri yaşamakta çok itici Bence bu kavram önemli evlilikte yaşamak çok güzel evet ama sevdiğin biri varsa ve ciddi düşünüyorsan uzun yıllara dayanan bir beraberliğin varsa ailende destekliyorsa neden beraber olmayasın ki sonuçta evleniceksin evlenmesende sevdiğin adamla birlikte olmuş olucaksın .Sonuçta evlenip boşanmakta aynı şey .

0|1
    0|0
  • of of çok yaygınlaştı azizim .ne hallere düştük görüyor musun?

dalga geçmeyin demişisn ama ben senle dalga geçtim çünkü aslında merak edip soruyormuşsun gibi ama inceden inceye de bu durumu yeriyorsun.evet yerdiğin için dalga geçilmeyi hak ediyorsun.

0|0
    0|0
    • Zevkin neyini yereyim?

• mantığım kabul etmiyor tuhaf geliyor demişsin.bu inceden inceye yermek olmuyor mu?

• öylesini görmediğim için tuhaf geliyor..eğer doğruysa hoşuma gider.

• çok yaygın olmasıyla birlikte yaş oranı da giderek düşmüş durumda. benimle ilgili yorum yapma demişsin ama takdr ettim seni helal olsun

0|0
    0|0
  • izmirde durum gerçekten de bu kadar yaygın..

0|0
    0|0
  • Üstüne para veriyorum.

0|1
    0|0
  • Malesef cok yaygin!

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Seni çok iyi anlıyorum. Şu an özellikle büyük şehirlerde bu gerçekten çok yaygın.

0|1
    0|0
    • Tşkler cevap için..Ben İstanbul'dayım bu arada. Büyük şehirde olmadığımı düşünmüş olabilirsin diye yazdım. Yine de bunları görememem ne kadar ilginç değil mi...bir çok erkek bana yardımcı olmuyor erkek başına düşen kız azalacağı için mi korkuyorlar anlamadım :)

• Eğer bana özelden mesaj atarsan konuşuruz kardeşim.

• yetiştiğin çevredeki ? dişileri bakire sanıyorsun problem orda bence açıp bakmadıysan peşin hükümlü olmaaa

0|0
    0|0
  • çok normal çooook. neler neler oluyo gözümün önünde ve ben bazen neler yapıyorum gözümü kapatıp.

bi sevgilin olsun, belki vardır bilmiyorum. arada sevgi denen şey varsa seks normal arkadaşım. yoksa da normal aslında. iki insan aynı şeyi istiyolarsa, gece geç bir saatse, bir şekilde başbaşa kalmışsanız ve promiliniz de yeterli dereceye ulaşmışsa daha ne duruyosunuz yahu 3 2 1 action :))

0|0
    0|0
  • Çok yaygın ne ararsan var memleketde

0|0
    0|0
  • O çevrelerin içinde senin anladığın ilkelere göre yaşayanlar var merak etme. İnsanlığın iflas ettiği yer helak olur. Olmuyorsa bil ki insanlık daha son neferini vermedi...

0|0
    0|0
  • 14 çocuk yapacak kadar yaygın

0|0
    0|0
  • tahmin edilenin çok üstünde

0|0
    0|0
  • sırf birlikte olmak icin arıyan kızlar var aileden uzakta olunca su kızlara guven olmaz bası bos kız her seye gozu kapalı girer o kadar cesaretli su kızlar :))

0|0
    0|0
  • hemde çok düştü ve inanmasanda gerçekler bunlar

0|0
    0|0
  • yeterince,

0|0
    0|0
  • yaş 16 ya düşmüş türkiyede o derece yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...