Doğum kontrol yöntemleri hakkında bilgi verebilir misiniz?

Kulaktan duyma saçma bir korku mu yoksa gerçek mi?

arkadaşlar 1.5 ay sonra nasipse evlencem. nişanlımla bu doğum kontrol hapı meselesini konuştum sağlıksız ve ileride çocuk olma ihtimalini çok düşürüyor faln dedi. ama oda erkek kondomu istemiyor. eltet bişey olmalı sonuçta. özellikle bu hapları kullanan var mı varsa yan etkisi cidden öylemi. doktorlar ne diyor bunun için. ve hafif bi hap önerir misiniz. teskrler şimdiden

Güncellemeler:
bu arada site yönetimi lütfen sorumu bu kategori cinsellik diye düşünüp siteden kaldırmayın. cünkü cinsellik degıl saglık bu. malum cinsellik kategorisinde ki cevaplar zaten hep bel altı ve ciddiyetsiz oluyor

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• var eczaneye gidip sorarsaniz iyi sonuclar alabilirsiniz bende dogum kontrol ilaclarina karisiyim almam da. Eyer nisanlin günü gününe regl oluyorsa isiniz daha kolay yumurtladigi günleri belirleyebilir o günlerde idarelik kondomla korunabilirsiniz. Birtane daha var ama o sadece cinsel iliskiden önce takiiyor bayan kendisine kendi yerlestiriyor. Yani onu kullanmak isterseniz hazirlikli olmadiginiz bir dönem zor olur bilmem anlatabildimi

0|0
    0|0
    • erkek oldugum ıcın bırazcık anladım tmamı olmasa da . teşekkürr ederım

• eczaneye git seni bilgilendirirler o konuda tamamen

• teşekkürr ederım

Kızlar Ne Diyor 5

• condom istemıyorsa doktor kontorlunde hap kullansın.Ve yahut geri çekilme yöntemını deneyin istenmeyen gebelıklrı önlemek için.daha değişik yöntemlerde var tabi. birz araştırın derim

0|0
    0|0
    • gerı cekılme olmaz malesef. araştırcaz artık bakalım

• Spiral taktırsın o zaman nişanlın.

0|0
    0|0
    • onu doktor mu takıp cıkarıyor.

• Kadın doğum olması lazım..Çocuk istenildiği zaman yine çıkartılabiliyor.

• teşekkürr edrım

• nişanlın fazla kuruntulu biri sanırım. ya da her duyduğuna inanıyor. alakası yok.

0|0
    0|0
    • ama yan etkılerı flan saglıgı cıdde bozmuyor degıl mı

• yoo. herkeste olmaz. her insanın hassasiyeti farklıdır.

• anladım teşekkürer ederım

• Anlamadım ama doktora git.

0|0
    0|0
  • Doktora gidebilirsiniz bunun için.Elbette doğum kontrol hapları normal düzenini bozacaktır ama çocuk açısından sakıncası olacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • normal duzenin bozulmasından kasıt nedir?

• her zaman düzenlemeye yaramıyor ama bazen düzeni de bozabilir sonuçta hormonları etkiliyor mu ilaçlar nickiminaj

artısına göre eksisi önemsiz.

• teşekkürr ederım sagolun

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu haplar zaten önce doktora gidip ona göre kullanılıyır.Eğer doktor kullanmasını önerirse zaten büyük bir kolaylık.Etkili olması içinde 1 ay önce başlaması gerekir.İlk başlama adet döneminde oluyor zaten.

0|0
    0|0
    • aladım teşekkürr ederım sagolun

• Sadece sigara kullanmamak ya da bazı hastalıkların olmaması gerekiyor.Eğer kullanacaksa bir anca muayene olup başlasın derim

• doktor kontrolunde kullanabilir.

0|0
    0|0
  • doktor ya da eczanede konusp gorusup bu konuda dertaylı bı bılgı alabılırsın hacı en sağlam bılgı ordan gelır yanı

0|0
    0|0
Yükleniyor...