Spermde jolemsi ve kabarcikli durum?

Arkadaşlar ben çok mast yapan biri değilim fakat yaptığımda ise jolemsi halde geliyor sperm bu bir sorun mu acaba, kasiklarimda herhangi bir ağrı sizi veya şikayet yok tek şikayetim yumurtaliklarimin buyumemesi mast yapmadığım halde bile buyumuyorlar çok bu sperm üretimi az mi demek oluyor?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• 2.5 ml ile 5 ml arası normalmiş. Kıvamı uzun suredir boşalma olmadığı için öyle olabilir. Çok kafana takıyorsan bir laboratuvar a gidip semen analizi yaptır. Spermiogram da denebilir

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Spermler orada uzun sure bekledigi, ve bosaltim. sonrasi yenilenmedigi icin boyle yogin. kivamli oluyor.. ruyalanacak boyuta gelsen, ic camasirin bildigin yapis yapis olacak.. bunda, da bir anormallik yok.. testislerinin buyikligune gelince.. kocaman olmalarinin bir esprisi yok.. saglikli olmasi yetetlidir. buyiklugune takilma. herkesinki farklidir.. evine aldigin yumurtanin bile buyugu devkucugu de sahlikli ve islevsel birer yumurtadir. Bakmaxsen mega penise sahip. por. n. yildizlerininkilere.. yarin birvgun de sarkma yapar onlar ve kisirlik riskleri ortaya cikar. takilma bunlara, gayet normal ve sagliklisin. nokta. daha sîk bosalirsan , kivamin daha, akiskan. oldugunu goreceksin.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim, o zaman daha sık mi mast yapmalıyım diyorsunuz

• Yoo.. takilacak bir durum. degil diyorum. akiskanligi ve kivamindan sanane. Zehirlenmezsin ya, da kisir kalmazsin korkma. Aynen bildigin gibi devam. Sana kim dedi ki, yogun. olmasi kotu bircsey diye.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Kanka benimde sarımsı jölemsi küçük şeyler olabiliyor menide. Niçin oluyor bilmem ama arada oluyor

0|0
    0|0
  • Son kullanma tarihi gecmis spermin

0|0
    0|0
  • hava yapmıştır

0|0
    0|0
  • Çok yapma

0|0
    0|0
Yükleniyor...