Kapat

Devlet Hastanesinde kürtaj?

Devlet hastanesinde kürtaj yaptırınca reşit olan bekar kadının anne babasına haber veriliyor mu?

Hatta gebelik testi pozitif çıkarsa bunu da haber verip vermediklerini biliyorsanız lütfen bilgilendirir misiniz?

Güncellemeler:
1) Olay benimle ilgili değil

2) Ayrıca bana kesin cevap lazım acilen

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Devlet hastanelerinde isteğe bağlı kürtaj yapılması diye bir uygulama yoktur..
    Özel hastanelerin de çoğunluğu bu uygulamadan kaçınmaktadırlar.
    Öyle elini kolunu sallaya sallaya gidip ben aldırmaya geldim diyemezsin sallamazlar seni anlayacağın. Mutlaka ki özel hastanelerde yapılıyor fakat kayıt altına alınır yaptıran kişi üstelik de bekarsa. Aileye haber vermek gibi bir durumun söz konusu olma ihtimali yok malum insan rüştünü ispat ettikten sonra kimse seceresiyle uğraşmaz. Özel muayenehane sahibi jinekolog ya da op. kadın doğum uzmanları da bu uygulamayı yapabilir ülkemizde. Hatta daha fazla tercih edilmektedirler tam gizlilik adına

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sanmam reşit isen. babasi nerde.

0|0
    0|0
    • Ya bana kesin cevap lazım ve olay benimle ilgili değil

Erkekler Ne Diyor 7

• Vermezler

0|0
    0|0
  • Vermezler

0|0
    0|0
  • hayır haber verilmez sonuçta reşit.

0|0
    0|0
  • Vermezler

0|0
    0|0
  • yapmazlar ben sana yarlayım bır yer

0|0
    0|0
  • Devlette kurtaj yok resitmi yssin

0|0
    0|0
  • reşit olan bekar kürtaj olursa çocuğun babasının imazsı lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• devlet hastanesinde kürtaj yaptırabilmeniz için bebeğin babasından onay alınması gerekiyo ve aileye hiçbir şekilde haber verilmiyo

0|0
    0|0
  • Ailen duyar mı kısımını boşver ama sakın devlet hastanesinde böyle bir şey yaptırma. Canlı canlı uyuşturmadan yapıyorlar kürtajı.

0|0
    0|0
  • Hayır hiç bir şekilde kimseye haber vermezler

0|0
    0|0
  • Ozellikle haber verilmez, ama kayit altinda tutulur..

0|0
    0|0
  • yok verilmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...