Bakire ne demek, bakire nedir nasıl anlaşılır, bana tam olarak açıklayacak olan var mı?

Bakire ne demek, bakire nedir nasıl anlaşılır, her haltı yedikten sonra hala ben bakireyim diyenler var. Sizce bakire ne demektir tam olarak açıklayacak olan var mı?

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

• Bakire ne demek? Ruhen/ bedenen eşi dışında hiç bir erkekle beraber olmayan, helal dairesi dışına çıkmayan, kendi ahlak ve değerlerine, ilkelerine sahip çıkan, öncelikleri doğrultusunda mahremini eşine saklayan kişi demektir.

1|5
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bakire ne demek? Henüz cinsel ilişkide bulunmamış kızlar bakire olarak ifade edilir Başka bir tanımdıysa bakire; cinsel ilişkide bulunmamış dişi, kız, kız oğlan, kız oğlan kız olarak tanımlanmaktadır.

Bakirelik önemlidir; çünkü bakirelik veya halk arasındaki tabiri ile “el değmemişlik” kadınlarda saflığın, temizliğin ve namusun sembolüdür.

https://www.youtube.com/watch?v=e_1VrtfvSf4

4|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bakirelik o zardan ibaret degil tabiki (benim düsüncem)

sirf o acidan degil baska yönlerdende birlesme yasamamis biri, hatta öpüsüp koklasma yasamamis biri tam anlamiysa bir bakiredir

0|3
    0|0
  • Zamanında kanına girilenlerin bakaretini alanların karşılığı akllarında mıh gibi intiba bırakıcak olan kızlar

0|0
    0|0
  • bedenen hersyı yasayan ama bedenı bozulan ruhu deıl:p

0|0
    0|0
  • Zarına dokunulmamış. Bazılarına çok bile

0|0
    1|1
  • bakireyim.el ele de tutusmadim popo popoya da.

0|1
    0|0
  • Bir de şu açıdan baksana. Kız biriyle birlikte olmak istiyor ama toplum aile baskısı buna izin vermiyor. Arada kalan kızımız için üç seçenek var. Ya uslu uslu kocasını bekleyecek ya o zarı diktirecek ya da o zara dokundurtmadan bir şeyler yaşayacak. Bakirelik sadece kızın kendisine kalmış bir şey olsaydı eleştirinize hak verebilirdim ama bu durumda onu eleştirmeye hakkımız yok.

3|1
    0|1
    • işte o uslu uslu kocasını bekleyecek kız lazım bana . diktirmek ne ya sanki salağız anlamayacağız .diğer türlüsünü yapan da bakireyim demesin bir zahmet. kız anal yapıyor bakireyim diyor.benim gözümde onlar da bakire değil

• Her altı yedikten sonra eline erkek eli değmemiş kız arayışına giren erkeklere müstahaktir bu her halti yiyip bakireyim diyenler..

4|1
    1|1
    • soruyla cevabınız arasında bir bağlam yok. kime hak diye sorulmamış.

• kardeş bence fazla takılma insanlar cins cins boşver

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bakirelik önce bedendeydi sonra ruha geçti ondan öyle diyolar türk sinemasındaki şu repliği duymuşsundur : ALÇAK ! :D bedenime sahip olabilirsin ama ruhuma asla :D

0|1
    0|0
  • saçma sapan yorumlar var bakirelik bilimsel bir cümledir zarın yırtılmamasıdır zar esnekse birebir ilişkiye girip yırtılmadıysa genede göğüsünü gererek bakireyim diyebilirsin bunda bir problem yoktur yok ruhum bakire yok oram yok buram bunlar saçmalıktır bilimi maneviyata bağlamayın

1|1
    0|0
  • Bakirelik önemlidir ama kızlık zarı, sıçramak, düşmek, yüksekçe bir yerden atlamak gibi sebeplerle yırtılmış olabilir. Aksi sabit oluncaya kadar bir kişinin suçsuz sayılması, temel pren­sip olduğundan kızlık zarının böyle bir sebeple yırtıldığı varsayılarak değer­lendirmenin kadının lehinde yapılması gerekir. Kızlık zarının neden yırtıldığını ne kadının eşi, ne mahkeme, ne de bir başkası sorabilir. Kimseye böyle bir hak tanınmamıştır.

Bakire ama deneyimli kızlar da varmış tövbe tövbe :)

0|0
    0|0
  • erkeklerin kadınların biyolojik yapısı hakkında söz sahibi olmadığı bir ülkenin vatandaşı olarak dünyaya gelmek için canımı bile verirdim

1|0
    0|0
  • öncelikle her kızla yapmamayı öğrenmek gerekli.

0|0
    0|0
  • Her haltı yedikten sonra en çok söylenen söz ' Bekaret 2 bacak arasında değildir '

0|0
    0|0
  • kendini bozulmamış hissediyordur partnerini küçük görüyordur yapamadı yetmedi benim duvar arkada hesabı :D

0|0
    0|0
  • Bakirelik senin durumundur. Tahminime göre öylesin yani. Çünkü kızmışsın çok.

0|0
    0|0
    • buradaki kızgınlık sinrlenme anlamındamı yoksa azgınlık anlamındamı..sen önce onu söyle bakireliğin ne olduğunu sana söyleyecem ...

• o zaman biraz daha dikkat lütfen..

• Yanlış bişey söylemedim.

• İnsanlık tarihinin en eski sorularından biri bu heralde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...