Kadınları cinsel obje olarak mı görüyorsunuz? Erkekleri cüzdan olarak mı görüyorsunuz?

Yapilan bir arastirmada bir adamla ondan biraz daha yakisikli bir adamin resimlerini kizlara gosterip hangisinle evlenirdin demisler %80 yakisikliyi secmis sonra yakisikli olana normal gelirli normal olana yuksek gelirli deyip oyle baska adaylara sormuslar %75 yuksek gelirli normal olani secmis

onlar bizi cüzdan olarak görüyor biz niye öyle görmeyelim?

Cinsellik bir ihtiyaçtır kadınları kimse cinsel obje olarak görmüyor demesem de de kimse güzel bir kadının yanına gidip " Ben seninle sevişmek istiyorum" demiyor. Eğer kadın kabul ederse bu olay oluyor o halde de kadının rızası olduğundan erkeğe bir şey söylemeye kimsenin hakkı yok...

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• acık sacık giyinen kızlara sahsen bende kotü gozle bakıyorum bilmiyorum mahalle baskısı heralde. kışın ortasında bile mini etek giyen kız var amacı belli değilmi ... erkekler ihtiyaclarını o...pularla gidersin bizim istediğimiz. ıyı aile kızlarına yanlış yapmamaları

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben erkekleri cinsel obje olarak görmüyorum ve benim kendi cüzdanım var.Ben 13 yaşımdan bu yana liseden al üniversitede bile çalışıyordum.O nedenle hiç bir erkek benim önümde cüzdanını gösterip malını mülkünü met edip bende değer kazanamaz hatta bunları yaparsa kaybeder.Ben kadınların erkekleri kullanmasına veya tam tersini ve para için eğilmelerine ve erkekleri banka gibi görmelerine kızıyorum ve ayni şekilde erkeklerin kadınlara bir çok bakış acisini sevmiyorum ama yapacak bir şey yok.Hayırlısı

0|2
    1|0

• parası olmasa da çalışırız beraber herşeye sıfırdan başlarız sorun değil yeter k,i onu gördüğünde kalbin deli gibi atsın

0|2
    1|0
  • Erkeğin cüzdanını seversen o da senin bedenini sever

1|1
    0|0
  • Erkeklere cinsel obje gozuyle bakiyorum hatunlardan para carpiyorum oyle pisligim.

0|2
    0|1
  • Cinsellik deyince hemen erkekleri kullanıyorlar ama artık kadınlarda ihtiyaçlarını gizlemiyorlar ki doğrusu da bu .

0|0
    0|0
    • link O taytları giyince malum taraflarının ne kadar çirkin göründüğünü biri onlara söylemeli...

• cevapla pekk bir alaka göremedim :)

• öyle hepimiz iç güzellik daha önemli deriz ama hep görünüşe bakarız.. ayak zaten onlar.. :D

1|0
    1|2
  • açıkcası parayı hiç önemsemem aşık olduğumu düşünürsem hatta öyle bişeyde başıma geldi

0|1
    1|0
  • cüzdan olayında da erkeğin rızası yok mu?

0|0
    1|0
    • Kızlar erkeklerde para, dış görünüm aradıkları sürece erkekler de kadınlarda cinsellik arar. Her suçu erkeklerin üstüne atmaktan vazgeçin.

• karsımdaki nyse onu o olarak görürüm

0|0
    0|0
  • erkeler cinsellik olarak gördüğü kesınde kadınlar duygusaldırr daha cok aşk ister tabi maddiyatta gereklı ama erkeklerın cinselliğe düşkün olduğu kadar değil tbi genellemede yapmayımbazı erkekler aşk adamıda olabilir ama nadirrr ..

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 0|0
    0|1
  • objesi yok bu işin sağlık cüzdan cinsellik olmadımmı yürümez kim ne derse desin her iki taraf için geçerli,

0|0
    0|0
  • herkesi sadece insan olarak görüyorum

0|0
    0|0
  • Ben öyle görüyorum şahsen.

0|0
    0|0
  • Genelde herkes öyle.

0|0
    0|0
  • ya ya kadınlar hiç meraklı değil cinselliğe falan hepsi duygusal zaten ilk flortum aldattı be beni yakaladım sevişirken sonrakiler de ona benziyorlardı Allahtan bir tane düzgün çıkmıştı da iyilerde var diyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...