Çevrenizde bildiğiniz ünlü de olabilir lezbiyen tanıdıklarınız var mı?

Lezbiyen tanıdıkları olanlar kimler var mı öyle etrafınızda tanıdıklarınız kesinlikle yanlış anlaşılmasın deşifre etmek falan değil niyetim yani ortamlarında bulunanlarınız varmı istanbulda taksimde bigudi diye biyer vardı oraya takılanlar vardır sanırım..

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• biseksuel arkadaslarim var ancak bu kisilerle bar ortamindan ziyade is ortaminda arkadas ortaminda tanistim, tanismak icin kasitli bir yere gitmedim:) etrafta bu tarz secimler artik cok daha rahat yasanmakta

0|0
    0|0
    • Evet haklısın ama pek te alenen yaşayabilen yok yani neticede genede gizli gizli yaşıyorlar çünkü kimse bilemez ilk anda biseksüelmi lezbiyenmi ama cidden iyiler muhabetleride öyle sapkınlık boyuntundan bakmadıkça

• ünlü varmı bilemem ama.bi kız var tanıgım daha önce müşterimdi sevgilisi olan kızla gelirdi yanıma..biri erkek gibi giyiniyordu digeri normal bir bayan gibi..insan onlara farklı bakıyor ya.ama kınamıyorum.elbette...

0|0
    0|0
  • var bir sürü :) benim icin cok anormal briseyde degil. umursamaya bile gelmiyorum. kafalarina göre takilsinlar kardesim :D

0|0
    0|0
  • lezbiyen tanıdığım çok var ama ünlü tanıdığım yok :)

0|0
    0|0
    • ünlü olmasına gerek yok ortamları yeter en azından hissetikleri gibi takılıyorlar.

• ünideyken gay tanıdığımda vardı :) çocuk açık açık söylüyordu zaten :s sonra ben istanbula dönünce kurtuldum :)

• Evet yaklaşık 20 kişi tanıyorumdur :)

0|0
    0|0
  • beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen

0|0
    0|0
  • Bigudiyi sevmiyorum. Neden bilmem. Kıyıda köşede kendi halinde takılan barlar daha sıcak geliyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• benim tanıdığım yok ama herkese saygı duyarım tanışmaktan kaçmam. kimse öcü değidir.

0|0
    0|0
    • haklısın dostum neticede tercih meselesi kimseyi yadırgamaya gerek yok neticede arkadaş olmak muhabet etmek iyi oluyo .

• Lezbiyen kiz arkadasim var bazen gelip sevismek istediklerini soyluyorlar bende onlari izliyorum arada aralarinada aliyorlar

0|0
    0|0
  • Lezbiyen de var , gay de var, bisexual de var hatta birtane travesti de var

0|0
    0|0
  • tugba ocal miydi neydi o at gibi bi hatun vardi ya hani :P manken.. simdilerde sarki soyluyor

0|0
    0|0
    • tugba özay :) ?

• arkadasim soylemisti. ne kadar dogrudur bilinmez :) bisex olabiler

• bisex olabilir evet mankenlerin içinde çok öyle lezbiyen mankenlerde var gay mankenlerde gayler hatunlardan bıkmış lezbiyenlerde erkeklerden mankenlik alemi işte dünyaca ünlü modacılar bile gay dolce gabbana :D

• Ben de lezbiyenim kadınlardan hoşlanıyorum:)

0|0
    0|0
  • evet cok yakin lezbiyen dostlarim da var. istanbulda olmadigimdan nerede takilirlar fikrim yok.

0|0
    0|0
  • Yok kimseyi tanımıyorum. Etrafımda yok zaten olmasında

0|0
    0|0
  • çoğu kadın bu yönde meyillidir ancak cesaret edemiyorlar.tanıyormuyum?ortalıkta dolular,bilinen ünlülerde var ...(sanırsam oda bir çeşit hastalıktır)

0|0
    0|0
Yükleniyor...