Fransa'da eşcinsel evliliğe onay verilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Zaten ogrenmek istedigim bir dil ve yaşanacak bir ülke olmasi disinda, gunden gune değişen çığırından çıktığını düşündüğüm ulkemi bırakıp gitmeyi istedigim yer idi. Simdi cinsel tercihlerimi yasayacağım o özgür ulkeye daha kanım ısındı. Eşcinsellik sindirebilmiş insanlar icin güzeldir, heves edenler icin degil.

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• bu onların sorunu bizim değil

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ruhunu erken bulmuşsun.

0|0
    0|0
  • Çok iyi oldu bence çok da güzel oldu.

2|0
    0|0
  • Öncelikle saygı duyulması gerektiğini düşünüyorum. Sadece Fransa'da değil onlarca ülkede kabul gören bir cinsel tercih.

Seni de takdir ediyorum, böyle bir ülkede bu kadar açıkca tercihini belirttiğin için.

1|0
    0|1
    • Sadece sanalda belirtebiliyoruz simdilik, ama yakinda haftalarına katılıp destek olmaya dusunuyorum

• Her konuda boyle ama bizim milletimiz. Cunku dedikoducu üretici degil tüketici. Buda dusunememezlikten geliyor. Önyargılarına baslarına gelince kırıyorlar. Sacma, benşu anda herseye basima gelmeyene bile, olabilir gozuyle bakiyorum. Dunya bu. Sevdiğimiz kisiler üzülmesin zaten diger insanlari onemseseydik kafayı yerdik.

• Kesinlikle katılıyorum. Önce kendimizi kendi zevklerimizi ve tercihlerimizi düşünüp uygulamaya koyabilirsek, diğerleri de takip edecektir. Özgürlük çok önemli bir kavramdır.

• ne guzel tebrıkler

0|0
    0|0
  • ooppppssssssss. değişik bir arkadaş daha :d umarım vize işlerinde sorun yaşamazsın :)

0|1
    2|0
  • yapma kızım ya

0|0
    1|0
  • evet oldu gecen gun

0|0
    0|0
  • zaten heryerde isteyen istediğini yapıyo ne değişecek sanki. resmiyete döküp evlenseler ne farkedecek çocukların hangi anne babadan olduğunu mu denetleyecek devlet. saçmalık sapkınlığı resmiyete büründürmeden başka bişey değil.

0|1
    2|0
  • o konulara fransızız biz

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu haberin hiç bir zaman baş kahramını olamicak bir ülkede yaşadığımı biliyorum.Başka ülkede başka topluma verilen bir hakka seviniyoruz.Bu bile biyerlerde bişeylerin yanlış gittiğinin en büyük göstergesi bence.Ülke beğeniyoruz kendimize.Parçası olup ait olamadığımız bir toplumun bireyi olmak ne kötü.

2|0
    0|0
    • Türklük bu degil ki zaten. Türkiye cumhuriyeti degil burası Osmanlı. lgbt görsellerde baktimda rte demis herkes özgürce yasayabilcek secimini. Pek inandırıcı gelmedi.

• Sana katılıyorum. hatta bildiğim kadarıyla fransada eşcinsel insanların bir araya getirildiği köyler var. o tür köyler daha çok tercihleri nedeniyle ailesi tarfından dışlana çocuklar bulunuyor

2|0
    0|0
  • gönül ister dünyanın her yerinde onaylansın o yasa.

1|0
    1|1
  • güzel. fransızlar bana da sıcak geliyolar.

1|0
    0|1
  • insanlar özgür olmali..

kimseyi kimsenin özel istegi arzusu ilgilendirmez.

o insanlarin secimi

kimseye zararlari olmadikdan sonra

evlensinler

1|0
    0|1
Yükleniyor...