Annem sevgilimle tanışmıyor, ne yapmalıyım?

13 aylık bi ilişkimiz var annem sevgilim olduğunu günlüğümü okuyarak öğrenmiş. bunu yaptığında çok sinirlendim çünkü özel eşyalarımın karıştırılmasından nefret ederim. ama okumuş bi kere bu olaydan öncede sevgilim annemle tanışmak istiyordu . tam bi rezaletti o gün benim için. Günlüğüme herşeyi yazıyordum. 10 lafımdan sekizi Eren'di (sevgilimin adı) Hatta biraz ileri gidip onunla ilk öpüştüğümde neler hissettiğimi, cinsellik hakkında konuştuklarımızı bile (!) yazmıştım :S Ve annem bunların hepsini okudu ! annemin yüzüne bakacak yüzümüz kalmadı Allah'tan sevgilim burda değil. O başka şehirde yaşıyor yoksa annem daha fena şeyler yapardı :S Ama sevgilim onunla tanışıp herşeyi düzeltmek istedi .Annem geri tepti. O çocuktan ayrılıcaksın dedi ayrılmadım zaten o da fazla üstelemedi sinirlendiğinde söyledi ve geçti. Ama sevgilim hala tanışmak istiyor. Annem ''ben ne konuşacağımı bilmiyorum git başımdan'' diyerek başından attı beni. Ya ne demek ne konuşacağımı bilmiyorum ya ? Bu kadın beni deli edicek :@

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Benim annem de tanışmıyordu. İyi yapmış diyorum şimdi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bırak tanışmasın daha iyi ya ilerde ayrılırsanız annen hep sana ne biçim arkadaşın varmı bak hani nerde bırakıp gitti gelan şeylerle seni üzer bence .

0|0
    0|0
  • Çocuk düzgün hareket ederse anneni ikna eder.Annen senin için endişeleniyor sadece.Olgun düşünen annen, bunu unutma.

0|0
    0|0
  • kac yasindasin?

0|0
    0|0
  • küçüksün daha diyordur sana dur bakalım daha ne acelen diyordur kesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• günlük olayını hiç sevmiyorum ben anneme direkt anlatıyorum ne yaşadıysam...o sadece ileri gitme der o kadar ama tanışma olayında bence akışına bırak zaten senin devam ettiğini gördükçe merak duygusu artacaktır.

0|0
    0|0
  • zamanla unutur ve alısır oda kabullenır bu durumu bnce zamana bırak ustune gıdıpte daha kotu sonuclar cıkmasın ortaya

0|0
    0|0
  • zamanla annen alisabilir, simdilik bekle bence

0|0
    0|0
  • kızma onuda anne olmadan anlayamazsın .. eminim tanışacaktır biraz zaman ver :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...