Goguste agrı ve şişkinlik regl belirtisi değilse neden olabilir?

Gecen haftadan beri çarşamba ya da persembeden beri goguste agrı , vajina kısmında kaşıntı ve yanma daha öncede oluyodu ama şimdi iç dudakta hem vajinada. Üç hafta önce sevgilimle ilişkiye girdik. Daha regl olmama var normalde regl olmaya yakın goguste agrı oluyodu. Ama daha var olmama. İç dudak kaşıntısı için pruzon merhem alsam kullanan var mı daha önce?

Güncellemeler:
?*

0|1
1|5

En İyi Kız Görüşü

• göğüsdeki belirtiler gebelik belirtisi olabilir ama vajinan enfeksiyon kapmış

1|0
    0|0
    • Ama ilişkiden olcağını sanmıyorum çünkü üç hafta gecti yni oldu gecen persembe falan bide bn denize gidip gelmiştim onfan olabilir mi. Arada oluyodu mantar var galiba bnde geciyodu ama bir kac güne arada dediğim daha önce iki defa oldu en son ocakta mı ne olmustu bir kac güne gecmişti. Gebelikmi diyosun

• Göğüslerin adet doneminden değilse gebelik dendir... denizden olur mantar erkek arkadaşın temizliğe dikkat etmemişse ondanda bulaşmış olabilir henüz vajinanın ağzında rahatsızlık hissediyorsan kremle geçer de içeride ise fitil gerekir erkenden doktora git veyada o kremi bilmiyorum ama travazol krem kullanabilirsin... internet den araştır kremi endiksiyonlarına bak... ama en iyisi doktor 😊

• Teşekkür ederim kremi deniyim o zaman şuanlık doktora gitmem imkansız çalışıyorum bu aralar izin alamam o yüzden inşallah gecer kremle

Erkekler Ne Diyor 5

• Kafana göre ilaç kullanma iç dudaklarda. Mutlaka muayene ol derim.

0|0
    0|0
  • Doktora git

1|0
    0|0
  • gecmıs olsunn

1|0
    0|0
  • Cook zorlamis vajinani sevgilin catlamis olabilir

0|0
    0|0
  • Bu konuda bir fikrim yok