Daha önce yapmış mıdır acaba?

kız arkadaşımla anal yoldan ilişkiye girdik bakire olduğu için.fakat çok genişlemişti. bana daha önceden hiç yapmadıgını söyledi inanın görseniz inanmassınız bu dediğine inanamıyorum bir türlü :(

0|0
11|17

En İyi Erkek Görüşü

• İlişkiye girerken tepkisi nasıldı peki?

Belki sadece kendini tatmin etmiş olabilir ya da sürekli kabızlık yaşıyor olabilir.

Sana yalan söyleyip söylemediğini ilişki sırasında hal ve hareketlerinden anlayabilirsin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Basli basina özrün kabahatinden de beter, Hak yolu varken b*k yolu niye ! Az sabredip evlendikten sonra dogru yollardan yapsaniz bi yeriniz mi eksilir, o kiza da yaziklar olsun neye yarar bakire kalmasi zaten arkadan yapmasi bakireligini kaybetmesinden beter, çünkü dinimizde zaten kattiyyen haram dübürden, anlamiyorum helal yolunu koruyayim diyor haram yoldan basvuruyor ne biçim is !

1|3
    0|0
  • görmeden inanmayız link ver :))

1|3
    0|0
  • anal mi? pfss bi kac sene bekleseniz evlenince normal yollardan iliskiye girseniz?

1|1
    0|0
    • kusura bakma bekleyemedik.sabredemedik.genclık iste :))

• ozamn ilk mi sin degilmisin bunuda salla, nede olsa genclik iste ;) !

• guzel dedin arkadasim - madem yapiyorsun ve bu sana normal geliyor ozaman önemseme ;)

• genişlesin ne olacak sen kabul ettikten sonra sorun olmaz.eger dediğin gibiyse ne olacak yapana saygı duymak lazım sonuçta hala bakire

1|1
    0|0
  • ya bu nasil bir sey ya, su okuduguna bakarak yani biz baksak gorsek yok canim genislik normal kiz bakire desek bize inanacaksin yani, oyle mi? tee allaam yaaa

0|0
    0|1
  • Evlenecekmisiniz?

0|0
    0|0
  • başkasının görmesine ne hacet sen görmüşün yeter.günahını alma kızın hemen be...

0|0
    0|0
  • anal tercih vajinaldan daha zordur.İlk olsaydı çığlıkalrı ve homurdanması ve tecrübesizzliği ile belli olur :)

0|0
    0|0
  • kız hem acı çekiyor hem de böyle bir kuruntuluklarla uğraşıyor...sana diceğim tek şey "bas git ! " olurdu o kızın yerinde olsaydım.

0|0
    0|2
  • neye inanancağınızı şaşırdınız iyice...

0|0
    0|0
  • kuruntu yapma bnce kız hala bakıre olabılır

0|0
    0|0
    • kız zaten bakire, eleman daha önce anal yapmış mı onun derdinde :)

• haha :D yapamdım diyor ne diyecek 846545 kişiyle yattım mı desin :D sen dermisin?

• ciddi düşünuyorsam derım nye demeyeyım ama benım ılk'ım o oldugu ıcın boyle bır konu bıle gecmıyor aramızda

Erkekler Ne Diyor 16

• ".fakat çok genişlemişti." diyorsunda. Kime göre çok genişlemiş dostum. ne zaman makat genişliği uzmanı oldun. yapma allaesen. kurunut bunlar.

haa diyelim ki yapmış ne olacak ? ne önemi var ?

neden vijinal ilişkiye girmiyorsunuz? zarı gitmesin diye.. değil mi?

zaten bbir zaman sonra gidecek birine ben bakireyim tertemizim diyecek.

yani meselenin özü şu...

bekaret zarı duruyorken anal seks yapmak zaten kandırmacanın başlangıcı ve sen de bu kandırmacanın suç ortağısın.

kendin suça ortakken, partnerinin önceki suçlarını araştırıyorsun.

ya bekareti boşverin ve adam gibi cinsel birleşme yaşayın ya da anal seksden vazgeçin.

fantazi amaçlı 1 kaç sefer yapılması bir yere ama anal seksin düzenli olarak yapılması ciddi zararlıdır.

ilerinde bokunu tutamayan bir sevgilin olması ve buna sebep olan bir insan olmak istemezsin sanırım.

hele ki 25 yıl sonra çocuklarına edep ahlak gibi konularda ahkam keserken..

4|4
    0|0

• haklısın belki de arkadasın alet bamya sınıfında yada daha asagısındadır :)

• bekaret sadece zarın varlıgıyla ilgili bir durum mu? o kız senin icin ilk değilse senin de ilk olmayı istemeye cok hakkın yok! sen o kıza bekaretine dokunmamak icin(!) arkadan yaklasmayı göze alacak kadar gözünü karartmıssan öncesinin önemi yok cünkü senden öncekiyle aynı düsüncelere sahip olmus olursun...

ayrıca kabızlık, kas gevsekliği vb gibi sorunlar makatın genislemesine yada kasların gevsemesine sebep olabilir.

diger bir ihtimal de senin alet bamya sınıfında yada daha asagısında oldugu icin senin alete göre genis gelmiş olabilir! :D

1|0
    0|0
  • pekte evlenme niyetin yoksa niye bunu sorguluyorsun ki?

0|0
    0|0
  • sen görmüşsün yeter ama hemen olumsuz düşünme daha önceden tanımıyormuydun. arkadaşlıkları olup olmadığını bilmiyormusun.

0|0
    0|0
    • tanımıyordum ama ne bileyim kafa karıstırıyor işte.

• bence kafan karışmasın şöyle düşün sen ilk defamı biriyle birlikte oluyorsunki onunda ilk defa yapmış olmasını bekliyorsun.

• Gerçeği fiziki yollardan bilmen mümkün değil. Belki gerçek bir manevi güce sahip bir falcı bulabilirsen o sana geçmişi hakkında bilgi verir. Ama bulmak kolay değildir. Etraf dolandırıcı dolu çünkü. İnsanlar geçmişte yaptıklarının bilinemeyeceğini düşünür fakat bu doğru değildir. Buna inanmayabilirsin ama denemekten zarar gelmez. Ciddi bir birliktelik düşünüyorsan kafandaki şeytanları kovmanın tek yolu budur.

0|0
    0|0
  • Görmeye gerek yok daha önce çıktığı falan varsa yapmıştır yani bu normal seninle yaparken fazla zorlanmadıysa demekki başkası ile ilişkiye girmiş demek. Eğer bu anal ilişki onun tarafından teklif edilmiş ise bence daha önce böyle bir deneyim yaşamış olabilir.

0|0
    0|0
  • Hala koruduğu bişeyler var , bence çok takılma buna.

Anal ilişkiye girmeden önce senden habersiz hazırlık yapmış olabilir.

Anal kasları çok dar olmayabilir.

İyi tarafından düşün bence.

0|0
    0|0
  • Sana neden yalan söylesin. Bakire olmasa her türlü ilişkiye girer senle.

0|0
    0|0
  • Yavrum, dalgana bak. Eğer seninleyken başkasıyla oluyorsa o zaman sorun. Eski eskide kalmıştır.

0|0
    0|0
  • kasları zayıftır çok fazla anal yapıp yine daracık olanlar var

0|1
    0|0
  • sen daha önce yapmış olduğuna mı takıldın yoksa sana yalan söylediğine mi?

0|0
    0|0
    • Yalan.Sonucta herkez birşeyler yaşamış olabilir.

• hakkında yanlış düşünmeni istememiştir bence mazur gör kesin eminsen bile..

şimdi anlattırma bana toplumsal baskı vs..

• Kız arkadaşının Analı, daha önce yaşadığı Anal ilişkilerden dolayı genişlemiş ve sana bunu söylemedi diyemi kızıyorsun?

0|0
    0|0
    • Yalan.Sonucta herkez birşeyler yaşamış olabilir.

• kabızlık problemi çekenlerde de genişler...illa ki ilişkiyle genişlemez...

0|1
    0|0
    • askmen e katılıyorum.

ayrıca kabızlık, kas gevsekliği vb gibi sorunlar makatın genislemesine yada kasların gevsemesine sebep olabilir.

• destekleyici harika bir yorum... :))

• Peki sen ne dusunuyorsun onemli olan o

0|0
    0|0
  • Anal seks yapan Erkek ve Kadın normal değildir.

0|0
    0|0
  • kasları zayıftır ya da kendi başına masturbasyon yaparkende yapmış olabilir bunu yapan çok kız var. sen üzümünü ye sorma kızında canı yanmaz istediğin gibi sert girip çıkabilirsin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...