Bakirelik niye önemli biliyor musunuz?

Kızlık zarı bir tür güvenlik önlemi. Birşeyde ki koruma bandı, kavanozdaki kabartma, tüpteki koruyucu plastik gibi.
Açılmadığı belli oluyor.
Şimdi "bokoro oldoğo holdo hor şoyo yoponlor vor" diyenler çıkacak.
Göz görmeyince gönül katlanıyor. Yapacak birşey yok.
Daha önceden ilişki yaşayanda hastalık olabilir.
Bakire olmayan bir kızla beraber olmak başkasının tükürdüğünü yalamak gibidir.
Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Güncellemeler:
Birisinin görüşündeki yorumlarım hep kaldırılmış. Görende kural ihlali var zannedecek.
Çok patetiksin...
Sorumda birisi nöbet tutuyor. Yazdıklarımın birilerinin zoruna gitmiş haha :D

0|1
11|7

En İyi Kız Görüşü

• noktasına kadar katılıyorum yerinizde olsam başkasının altından çıkmış birini istemem. erkek olsam masum ve bana özel olmalı diye düşünürüm. benim için önemli

1|3
    0|0
    • Bunu senden duymak güzel. Ama şöyle bir istisna var. Gerçekten sevince benim için hiçbirşeyin önemi olmaz. Ne fizik, ne maddiyat, ne de maneviyat. Bakire olmasa da olur. Bu tür özelliklerin olmaması üzücü ama dışa yansıtmam, içimde yaşarım. Ancak sevgim daha baskın geleceği için herşeye rağmen mutlu olurum ve mutlu ederim.

• Senin dünya ahiret canını yerim bacum

Kızlar Ne Diyor 10

• Bir erkeğin bakir olup olmaması benim umrumda bile değil. Benim için önemli olan bir tek şey varsa oda aşktır. Geçmişte başkası ile yakınlaştı diye bana ihanet etmiş olmuyor, asla yargılama, sorgulama hakkına sahip değilim kimse değil. Benim yanımdayken bana sadık mı, güven veriyor mu, içimi ısıtıyor mu. Bitti daha ötesi yok. Aşkı küçük düşürüyorsunuz bu bakış açınızla çok yazık.

4|2
    0|0
    • Başkasının yediği kaşıktan, çataldan bu geçmişte kaldı diye yer misin?

• Çünkü bana gör manevi bir kir değil bu. İşte burada asla anlaşamayız. O nedenle konuyu kapatmak istememi anlayışla karşılayabilirsin. ^^

• Gurur, onur meselesi bu.

• Kızlık zarının bakirelikle uzaktan yakından bir ilgisi yoktu ta ki toplumumuz bunu bakirelik olarak dayatana kadar. Erkekler de bakir kalsın o zaman. Büyük konuşanların hep başına gelmiştir bu durum çevremde ne kadar bakire düşkünü erkek varsa aksini yaptı. Siz siz olun kimseyi yargılamayın bekareti yüzünden...

1|1
    0|0
    • ... dedi bakire olmayan kız...

Erkeklerde bakir kalsın.
      Evleneceğimiz kişinin bekareti bizi ilgilendirir.

• Her erkeğe düşer. Çünkü potansiyel eş durumunda.

• Bu mantikla bakire kiz bulamazsin çevrende ki 3 erkege sor jaç kız götürmüşvevlenmeden ya yalanciyiz ya da herkes 3 , 5 en az diyom oeki kim bu kizlar? seks ke namus karisirsa aldatma cabuk olur bence seks iki kisi isteyince olmali gibi

• Aynen katiliyorum 👍

1|1
    0|0
    • Bunu bir kızdan duymak güzel.

• Biz kizlar 90% tukurukleri yaliyoruz o zmn.

1|1
    0|0
  • Ne pis insanlarsınız

3|2
    0|0
    • edeçem sagol😀

• Senin yaptıkların kimseyi ilgilendirmez ancak evleneceğin kişiyi ilgilendirir.

• Prezervatif kullanirlarsa sorun yok o zaman?

1|0
    0|0
    • %100 koruma sağlamıyor.
      Ve tek sorun sağlık değil.

• Ben erkeklerin de korumasi gerektigini dusunmuyorum. Tabi bu benim dusuncem.
      Ayrica diktirilen zarlar eger iyi bir doktor tarafindan yapildiysa fark edilmiyo. İliskide de normal kan geliyo.

• Fark ediliyor.

• Her boku rahat rahat yiyen adam da geliyor bakire kız istiyor? Belki adam kıza hastalık bulaştırcak kızda akıntı kötü koku iltihap ağrı olacak... Adamın yaşadıklarının bedelini niye kadın ödüyor

0|0
    0|0
  • Peki erkeklerin bakir olması neden önemli değil? Erkeklerle ilgili ne düşünüyorsun?

1|0
    0|0
    • Erkeklerde bakir olmalı.

• Bnce çok yanlış düşünüyorsun..

• Niye?

• Bence bu erkekler için de geçerli sen ömrün boyunca sikmedigin kız kalmasın sonra bakire diye ortalıkta gezin kızlık zarı namus imzası değil kızlık zarı mikrop bulaşmasın diyedir ve bazı insanlar da doğuştan kızlık zarı yoktur ve yaşlandkca kızlık zarı çürümeye başlar

0|0
    0|0
    • Evet, erkekler içinde geçerli. Ama konumuz bu değil.
      Kızlık zarı olmaması anormal bir durum. Bu sizi haklı çıkartmaz.
      Kızlık zarı sadece bebeklikte işe yarasaydı büyüyünce süt dişi gibi düşmesi gerekirdi.

• Yaş ilerledikce Çürüyo zaten

• 40 yaşından sonra olur o dediğin.

• Erkeklerde neden zar yok açıkla o zaman aynı mantıkla?

0|0
    0|0
    • Mantığa bak mk. Erkekler kimseye vermesin biz bakire kalalım o zaman?

• Ortalama belli. Şansını fazla zorlamış ortam kızı değilse kimsenin hayatına 10 kişiden fazlası girmez. Erkeklerle kadınları midesizlik konusunda bir tutma.

• Erkekler doğası gereği tüm gün seks yapamaz. Ama kadın yapabilir.
      Rekorda bir kadına ait. Bir günde 919 erkekle beraber olmuş.
      Kim daha midesiz olabilir tekrar düşün.

Erkekler Ne Diyor 7

• yani kardeşim mesela kız 17 yaşında biri kandırdı beraber oldu 25 yaşına geldi üniversitesini bitirdi kendini geliştirdi kendine olan saygısı arttı ve yanlış eylemler yapmayacak akli olgunluğa erdi ama sen 17 yaşında bir şey yaptı diye öyle bir kızla beraber olmuyorsun ama gidip 25 yaşına kadar zarı yırtılmayıp herşeyi yapan bir kızla beraber oluyorsun saçma bence kızlık falan

2|0
    0|0
  • iffetli olmak önemli bence

0|1
    0|0
  • kardeşim napıcaksın dünya hali.. mide meselesi

0|1
    0|0
  • benim icin cok önemli

0|1
    0|0
  • bravo sana yüzyılın fikrini attın ortaya.

2|0
    0|0
    • Sen ne düşünüyorsun?

• Kendimi sormadım sana. Kimde neyin olmadığı belli oluyor.

• görüş savunmanı anlarımda bari bakirelik değilde bekaret yazabilmeyi akıledebilseydin

0|0
    0|0
    • Konu kızlar.

• işte sevgili kardeşim daha bakirelik bekaret ayrımını cümle içinde kullanamayan birinin savı ne kadar dikkate alınır?
      belki tamamen haklısın belki değilsin ama bu şekilde kavramları doğru kullanamayına ciddiye alınırlık düzeyin azalır...
      yani daha çok araştırcaz daha çok öğrencez böyle meseleleri takmak yerine...

• Bekaret erkek ve kızları kapsar. Konu kızlar iken niye bu kavramı kullanayım?

• bunu alın burdan kusacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...