Sevgilimle cinsellik problemler yüzünden ayrıldım daha önce problem çekmiyordum neden olabilir bu problemler?

Sevgilimle yaşadığımız cinsellikte ciddi ereksiyon problemi yaşadım ve bu problemi daha önceki paralı ilişkilerimde pek yaşamamıştım. Kızı seviyordum ancak olay cinselliğe gelince her şey kötüye gitti. Kendisi ilk sevgilimdi şimdi hepsinde böyle olabilir diye korkuyorum. Siz hiç benzer bir sorun yaşadınız mı? Sorunum neden kaynaklanıyor olabilir?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Killi miydi memesi mi kucuktu

0|0
    0|0
    • memesi küçüktü kılsızdı valla

• O yuzden mi kotuydu

• Valla vücudu çok kötü değildi ama soyunduktan sonra yatağa geçince ereksiyon kaybediyordum anlayamadım ben de.

En İyi Erkek Görüşü

• Önemli olan ask sevgi derler ama doymayınca ayrılırlar

0|0
    0|0
    • Galiba çok haklısınız aşk ve sevgi yalan bu devirde artık. Özel bir ilişki buldum diyordum ancak çok zor bir durumda kaldım açıkçası.

Kızlar Ne Diyor 2

• Cinsellige karsiyim

0|1
    0|0
    • Senin görüşün saygı duyarım ama olası gerek bence.

• Barışın

0|0
    0|0
    • sevgili olmak istemiyor arkadaş kalalım diyor

Erkekler Ne Diyor 1

• hocam o korku bende de var

0|0
    0|0
    • Kötü bir deneyimin mi var ki?

• Oluyor dostum bana uzun bir süre oldu başta problem yaşayınca kız çok üzüldü, güveni kırıldı ve ben de biraz takıldım olaya açıkçası.

• kötü bişey ya normalde hiç yaşamadığım bişey hemen ereksiyonu sağlardım sevgilim bile şaşırırdı çok isteklisin diye. ama bunu yaşayınca moralim bozuldu

Yükleniyor...