Bir bayan evlenip ayrıldıktan sonra kaç sene iliski yaşamadan geçirebilir?

evet 20 yasında eşinden ayrılıp ggeri kalan geçen bütün ömrünü hiç cinsel birliktelik yaşamdan geçirmek mümkün mu

0|1
8|51

En İyi Erkek Görüşü

• bu sizin iç dünyanıza birde eşinizle önceden yaşadığınız olaylara bağlıdır ama bir kere yapasanız yılların acısını çıkarırsınız bence iyi bir eş bulun ve libidonuzun tavan yaptığı yaşta kendinizi mahrum etmeyin nasıl olsa dulum deyipte yanlışlara sapmayın sizi saracak seksi yaşatacak birisini bulacağınızdan eminim sabırlı bile olsanız birgün aklınıza gelecektir neden benimde hakkım değilmi soruları içinizi kemirecektir sağlıklı yaşam dilerim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 50

• Normal bir kadınsa elbette ister. Ya mast. ile ya da gerçek ilişki yaşar. Yaşar bir şekilde. Ama gerçek ilişkilerinden zevk almamış ne olduğunu anlamamış kadın yıllarca yapmadan yaşayabilir.

1|0
    0|0
  • şimdi mümkünmü mümkün olabilir ama Benim dini inancım kimsenin yanlız kalmaması gerektiğini söyler yani her hayvan bile çift yaratılmışken neden yalnız kalsın biri

2|0
    0|0
  • kimi insan sadıktır hoşlanmaz kimisi yollu olmuştur bir kızın kadının yapısına bağlıbirşey bence

4|0
    0|0
  • Ömür boyu mümkün evet, insanın yapısına ve dini duyarlılığına bağlı. Allah sabır versin. Ama yine de evliliğe şans tanımak lazım. İnsanın ömür boyu başka sebepleri de var evli olmak için. İleride pişmanlık yaşayabilirsin

1|0
    0|0
  • Bizim koyde şehit esi 23 senedir oyle yasiyor nerden biliyosun diye sorarsan koy kiziydi ve tanisan haklisin dersin

1|0
    0|0
  • Biraz zor ama imkansız değil

1|0
    0|0
  • bilmem. Kadının iradesine ve isteğine bağlı.

1|0
    0|0
  • Eski tarihlerde, bundan 20 yıl kadar önce olurdu ama
    şu çağımızda biraz zor.
    Hatta imkansız gibi.

1|0
    0|0
  • Mümkün değil en fazla 1 sene

1|0
    0|0
  • Evet mümkün. Neden herseyi cinsellige bagliyorsunuuz?

1|0
    0|0
  • Uzun seneler duran durur

1|0
    0|0
  • İmkansız değil elbette ama çok çok zor.
    Biraz da sexe olan düşkünlüğe bağlı. şeytan sürekli bizimle.

1|0
    0|0
  • Omur boyu yasayabilinnvar dir

1|0
    0|0
  • ewet olur amam dayanırmısn ıstek arzu vs olmazmı

1|0
    0|0
  • mümkünse de nedden böyle birşey istesin? kendisinden çok mu nefret ediyor?

1|0
    0|0
  • 20 yaş çok erken

1|0
    0|0
  • geçirebilir de zor ve gereksiz yalnız neden kalıyor ki

1|0
    0|0
  • kadına baglı acıkcası

1|0
    0|0
  • bir kere niye birliktelik yaşamayacağını düşünüyorsunki hiç hemde öyle konuşuyorsun

bu sana bağlı arkadaşımmm

0|0
    0|0
  • zor olur gibi geldi

1|0
    0|0
  • zor ama imkansız değil gercekten zor olur ama diye düsünüyorum

1|0
    0|0
  • Zor bebeğim

1|0
    0|0
  • Mumkun tabiki

1|0
    0|0
  • Mümkün.. nefsini öldürmek diye bişey var.. duydun mu hiç

1|0
    0|0
  • evet mümkün kadınların böyledir yani benim bildiğim

1|0
    0|0
  • bence mümkün olamaz çok zor bu bir temel ihtiyaçtır sonuçta hayat ömür bu şekilde geçmez toprak olup çürüteceğine değerlendir tabiki..

0|0
    0|0
    • obur tarfta ateşler de yapacağımi iliski yasamam

• canım bende gitnüne gelene ver demedim sen yanlış anladın beni şimdi sevdiğin çıktın biri mutlaka olucak yani onunla yaşarsın demek istedim canım belki ben anlatamadım sana.

• rabbim ne zaman hayırlı bir talip çıkarsa karşıma o zaman elbetteki olacak yanı esimle yaşarım

• Olmaz oyle zor

0|0
    0|0
  • Olmaz öyle zor

0|0
    0|0
  • Bu tamamen hormonlarına bağlı seks hormonların çok salgılanıyorsa zapdolman ćok zor ya seks yaparsın ya da her fırsatta mast ile bosalırsın... insanın davranıslarını belirleyen hormonlarıdır... istek arzu az ise durursun tabikide

0|0
    0|0
  • Omru boyunca hic evlenemeyenler napsin yasar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 8

• Mümkündür tabii irade ve nefsine hakim olmana bağlı.

1|1
    0|0
  • Mümkün ama gereksiz.

1|0
    0|0
  • Mumkun kadinlarda annelik hissi oldugundan nefsine hakim olabiliyor.
    Ar damarı çalışmışlar haric.

1|0
    0|0
  • Durur iradeye bağlı birde gunahini düşünüp uzak durursan cok daha iyi olur

1|0
    0|0
  • Gerçekten çok merak edyorum bunu yıllarca yalnz yaşyan kadnlar tanyorum ne yapyrlar

0|0
    0|0
  • Ben duramam sahsen. 23 yasındayım evlenip ayrıldım bende fakat kimseyle evlenmeden yaşamam o ayrı.. yine bir evlilik düşünürüm her evlilik mutsuz olcak diye birsey yok belki bu sefer mutluluk beni bulur ve herseyi eşimle yaşarım yine

2|3
    0|0
    • Pekı olmazsa dururmusun

• Baska, soruda bulurmuyum dıye cok var 18-24

• Hayir

0|0
    0|0
  • Mümkün bu tarz oyuncaklar var

0|4
    0|0
Yükleniyor...