Bakır değilsin bakire istiyorsun, normal misin? Erkeklere soruyorum kızlar da katılabilir

Arkadaslar bakir misiniz ki bakire bir hatun girsin istiyorsunuz hayatiniza? bu ne celiskidir ya da anneniz gelinini kiz istiyor.

Bayan arkadaslardan ozur diliyorum amacim kostek olmak degil destek olmak amacli. Sorum su Bakir degilsin bakire istiyorsun, normal misin?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• bakir değilim ve illa da bakire olsun istemiyorum.sevmek ve sevilmek yeterli gerisi teferruat bence.insan olsun, sevgiyi ve saygıyı hissettirelim birbirimize yeter.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• iki insan birbirine aşık olduktan sonra bakirlikmiş bakirelikmiş o kadar saçma ki. önce insan karşısındakinin de bir ruhu olduğunu, kendisinden önce de sevmiş olabileceğini düşünebilmeli bence. bu işler kafada biter, içi temiz olsun gerisi detay. benim bakire kız arkadaşlarım da oldu. çok övünüyolardı kimse girmedi, özel olmalı falan diye. ee nooldu, biz de anal seks yaptık. ne şimdi bu? şimdi bu kız bakire mi, teknik olarak evet :)) ama pratikte çok da özel sayılmaz. mesela o kızla sırf bakire olduğu için evlenecek arkadaşa şimdiden geçmiş olsun. böyle şeyleri kafaya takarak yaşanmaz bu hayat.

Ayrıca bi erkek bence evlenmeden önce tamamen bağımsızlığa ulaşmış olmalı. Evlenecek, aile babası olacak, ne annesi, ne babası? annemin evliliğimle alakalı tek bağlantısı sadece davetli listesindeki bir isim olabilir o kadar :))

0|1
    0|0
  • Kardeşim ortada bişey yokken nedir bu kızları destekleme hevesi , sabahın 6 sında ? Rüyandamı gördün uyandın sordun, yoksa bu kadar düşündün de ancak bu mu geldi aklına? Biz Türk'üz , tamam bazı durumlarda ipin ucunu kaçırmış olabiliriz ama bu kadar yavşaklaşmanın alemi yok. Biz bekarete önem veririz, sadece zar dan ibaret olana değil ama. Dedelerimiz buna değer vermiş , annelerimiz hala buna önem veriyorken, bunu eleştirmek onların zamanında portakalda vitamin bile olmayan birine mi kaldı?

0|1
    0|1
    • sozlerine dikkat et istersen he? benim seninle aramda saat farki var. On yargi icinizde var sizin ... Portakalda vitamin olmayabilirim ama babannemle dedem zamaninda kimse eline alipta dolasmiyordu sokaklarda. ve kimse uckur pesinde degildi ozamanlarda.

• Ben ordaki yavşak kelimesini lakayt , laubali vb. mahiyetinde kullandım, yanlış kelime seçmişim onun için kusura bakma.

Kadının geçmişimizden beri bunu koruma gibi bir zorunluluğu var , erkekte böyle bir zorunluluk yok , yaşam tarzı, karakteri gereği isterse koruyabilir tabiki yanlış değil. Benim agresifleştiğim konu ise bu yazdıklarımızın bazı kişilere örnek teşkil etmesi. Bulunduğun yerde de bu durumu normal karşılayabilirler ama sende bilirsin burada yanlış, yanlıştır.

• bulundugum yer seriatin gobegi keserler adami :) dragonreborn` a kulak ver bak guzel anlatmis.

• Bakır değilim. Benim için önemli olan yanımda olmasi.

Söylediğin gibi bir çelişkim yok yani.

0|1
    0|0
  • Bekareti saçma buluyorum, kasıtlı yaratılmış bir kavram. Daha önce ilişkiye girmedim, eşimin de daha önce ilişkisi olup olmaması beni bağlamaz. Yeterki yaparken mutlu olmuş olsun, ben öyle isterim. Ben yüreğine aşkına bakarım, gerisi çok saçma.

0|0
    0|0
  • tek sorun eden sensin anladığım kadarıyla. Bakirlik bakirelik denen kavram beynini yemiş belliki

0|0
    0|0
    • Bakire iyi olursa iyi olur olmazsa dert etmem elalem gibi. Ask bundan ustun gelir.. Beynimi yiyen o kadar cok sey var ki bu yaninda cucuk.

• Bakirim ve bakire istiyorum desem sorun olmuyor sanırım.

0|0
    0|0
  • yok ya bakirliğimi 24 yaşımda kaybettim üzgünüm

0|0
    0|0
    • insanlar icin bu problem olmamali diyorum ben. yani tabiki herkes sevgiliyle ya da esiyle birseyleri ilk paylasmak ister ama. benim sozum bakir olmayanlarin yaptiklari bu acgozluluk...

• Bakirim. Bakir istiyorum. Sıkıntı nerede?

0|0
    0|0
    • bakirsen bakir isteyemezsin bu gaylik olur.ama bakirken bakire isteyebilirsin zira soruyu dikkatli okursan soruda bakir değilken bakire istenmesinin saçma olduğu vurgulanıyor:D

• Sıkıntı yok...

• moulenrouge vermis cevabi. yorumunu okumustum. moulenrouge`nin cevabinin aynini verecektim zamanim yoktu. Benden cok yasayacaksin sanirim moulenrouge :)) iyiydi.

• Bence bekaret önemli kendim bakir değildim bakire biri ile evlendim. Madem bir değeri yok bu kızlık zarının neden kadınlarda var ve erkeklerde yok. Bu konu uzar gider onun için kız bakire olacak. Erkek olmayabilir.

0|0
    1|0
    • Hangi köydensin :D.

• Buyuk konusmussun sadece bunu soyluyorum.

• Niye büyük konuşmuşum arz talep meselesi almak isteyene hayırlı olsun ne diyeyim ben böyleyim.

• yha arkadaşlar siz dinsiz kitapsızmısınız namusu bacak arasındamı arıyorsunuz felan ne demek yha tamam bi zar parçası değil namus ama evlilik dışı ilişki zina ve çok büyük günahı var birde burasını düşünün sizin bacınız kız kardeşiniz yokmu yha o da sizin gibi düşünse her çıktığı çocukla ilişkiye girse siz olsun namus bacak arasında değilmii diyeceksiniz biraz mantıklı olun

1|2
    1|0
    • MANTIK DEĞİL BU HERKEZİ BÖYLE DÜŞÜNÜYORSAN ZOR her kız her sevgilisiyle mi yatıyor sence senin düşündüğün gibi olmuyor

• kusura bakma sen beni anlayamıyorsun ondan daha konuşmuycam kafana göre takıl

• arkadasim bakirsen bakire iste. degilsen bakire isteme benim kastim bu. sutten cikma ak kasik gibi ben bakire isterim ayaklari yanlis. ben bunu kastettim olay almis basini gitmis.

Yükleniyor...