Babaannemin ahi tuttu mu ?

arkadaşlar lütfen dalga geçmeden elinizi vicdanınıza koyarak cevap verin.

ben küçükken ailemiz kalabalıkdı halamlar amcamlar babaannem dedem aynı evdeydik. halam lise okuyorken bir sevgilisi olmuş sevgilisi evliymiş ama halamın haberi yokmuş babam öğrenmiş ve halamı okuldan almış evlendirmişler.Babaannem bu duruma çok kızdı hatırlıyorum ona göre babam iftira atıyordu kızı okuyacakdı. sonra her üzüldüğünde ağladıgında babaannem beni işaret ederk naha inş kızın o* olu diyordu.ben 19 yaşıma kadar bir erkeğe el sürmedim ama 20 yaşımda bir aylık sevgilim oldu onunla seviştim ayrıldık babam ayırdı sonra 6 yıllık bir sevgilim oldu sevişitk genelde sanal seks yaptık.o hep bana yaptıgı ilişkileri anlatııdı beni aldatırdı o anlattıkca bana bunlar normal gibi gelmeye başladı ondan hariç ben 6 kişiyle daha seviştim yarı çıplak .sevgilim benle sadece cinsellik için görüşmek istiyor o* gibi.bakireyim FAKAT HEP MERAK EDİYORUM BABAANNEMİN AHI TUTTU MU ? BEN o* OLDU MU?26 YAŞINDAYIM BU ARADA

0|0
6|29

En İyi Erkek Görüşü

• o* bu işi para karşılığı yapoana deinir

0|0
    0|1
    • aradığım cevap buydu aslında

Erkekler Ne Diyor 28

• babaannen bunları biliyormuki sana oyle diyor ayrıca bunlar senın elınde yapmıyabilirsinde 26 yasına geldıysen evlen akıllı biriyle kurtur o zaman

0|0
    0|0
  • oros..2 çeşittir. birinci tuzağa düşürülüp tehditle baskıyla veya işkenceyle yaptırırlar, ikincisi ise kendi isteyerek para için yapanlardır.

Sen para karşılığı sevişmiyorsan daha olmamışsın demektir ama tabikide yaptıklarında anlattıklarına göre pek de doğru değil erkekler arasında orsp. denmez ama kaşar denir. sen kendini orsp. gibi mi hissediyorsun

0|0
    0|0
    • para için olan bişey olmadı sevişme olayına gelince altı kişyle oldu evet ama yarım bişey eski sevgilim çok üzüyordu bazısını ona inat yaptım içtim felan.hissettiğimden dolayı değil eger bunları yaptım diye eger ah yerine geldiyse şükredeceğim bu kadarıyla kurtuldum diye ama yok daha beter şeyler yaşayacaksam ipin ucunu bırakıam bu aralar kapanmayı düşünüyorum da

• kalkan olmak için değil kendimi allaha vermek için kapanmak sade bir hayat yaşamak istiyorum

• sade hayat istiyorsan bir köşene çekil yaptığın hataları düşün neden yaptığını düşün ve ders al bunlardan bence

• canım bak kım ne derse bırı bışey dedı dıye hiç birşey olmazsın. Insanlar farklı duşuncede goruşte olabılır sende farklı düşünüyor olabılırsın.. Sevişip sevımemen bırı ıle çıkıp çıkmaman veya her netur şey yapıyorsan bu kımseyı ılgılendırmez senın hayatın.. Eğer dınıne bağlı bırı ısen apmazsın boyle şeyler evlenmeyı beklersın.. gevşekse düşüncelerın ınsanız sonuçta ınsan neler yapmak ıstemez kı :)) Nefıs işte.. her neyse dıyeceğım şu kı hayat senın hayatın sen nasıl hıssedıyorsan kendını osundur...bırıleı ıle yatıp kalkman başkasının gozunde oyle olabılır senın gozunde nasıl ? ılk önce bu soruyu kendıne sorman lazım

0|0
    0|0
  • safsınız biraz sanırım

0|1
    0|0
  • sevişme hastalıgı var heralde sende..

Sevişemeden duramıyor musunuz?

2|1
    0|0
  • "O nasıl babaanneymiş la" dedim , ahı falan tutma olayı yok kesinlikle, hiç bir inançta yeri yok bunun.

Kendine yeni bir sayfa açacaksın, yol vereceksin seninle sadece cnsellik için beraber olan şahısa.

Kendini,bedenini ve en önemlisi ruhunu değerli görüp öyle yaşayacaksın artık. Kırmızı çizgilerin olacak.

Ruhun "O" olduysa burada bunu sormazdın zaten.

0|0
    0|0
  • Bu olayın etkisinde kalmışsın ve gittiğin yolda yol değil. Bence daha düzgün bir hayat sürmelisin.

0|0
    0|0
  • Ne sen bakiresin ne de babaannenin ahı tuttu. bütün bunları sen bile bile yapmışsın. suçu kimseye atma. ne diye seninle sadece cinsellik için beraber olan biriyle devam ettin? bunu anladığın an onu terketmeliydin.

1|1
    0|0
    • ben onu seviyorum ve beni ablayan dinleyen tek insan o 2 senedir zaten görüşmüyoruz ve sevgilimle toplasam 5 kez seviştik babaannem öldü ondan suç bulmuyorum

• ben de sana diyorum ki kendi elinle kendine yapmışsın.

• yürü git yaaa

• Hayatın çok hareketli kendini yıpratmışın, git geller arasında kalmışın.

0|0
    0|0
  • bunlar bilinçaltını öyle bir etkilemişki ister istemez o*****pu olmaya kayıyorsun.. bir kişi birisine beddua ederse eğer haklıysa bedduası tutarmış ama burada senin suçun olmadığı için babaannenin bedduası tutmadı tabiki :) sadece sen sevişmeyi çok sevdiğin için sevişiyorsun ya da bilinçaltını etkilediği için sevişmek gereği duyuyorsun..

0|0
    0|0
  • Estafrullah.

1|0
    1|0
  • durumu yukardaki bilir...öyle değil mi gizli?

0|0
    0|0
  • olmamışsın ama olma yolunda ilerliyorsun kendine gel biran öce

0|0
    0|0
  • insanların kaderleri kendi çabalarına göre belirlenmiştir... kaşarlık senin içinde varmış vesselam..

0|0
    0|0
    • tabi içimde vardı ben elime 20 yaşımda erkek eli değdirdim hala bakireyim ama 20 yaşında kadar babam ve ailem bana hep o* dedi erkeklerle alakam yokken

• hayır ya off öyle bişey yok kimse beni hakir görmüyor offf erkekleri cezallndırmak felande istemedim sveişme dediğim olay da şu öpüşyorum onlar bana sarılıyor boynumu felan öpüyor tam soyunurken ben kalkıyorum olmaz deyip ayrılıyorum onlar neden diyor sevgi yok diyorum

• Aileniz öyloe dedi ve sizde onları haklı çıkarmak için mi yaptınız? Yapmayın lütfen...

• Kızım kendine gel. Sakin ol. Bu düşüncelere kapılma. Ayrıca kendine de hakim ol. Seninle biraz terapi yapmak lazım. Konuşmak istersen kapım her zaman açıktır. Gerekli tebdirleri almana yardımcı olabilirim. Sıkma canını herşey düzelecektir.

0|0
    0|0
  • Bile bile o..pu gibi olmuşsun babaannenmi seviştirdi seni aklın yokmuki

0|1
    0|0
  • ahla alakası yok hersey sende bence

0|1
    0|0
  • hacı tutmadıysada o yolda gidiyon :D:D

0|0
    0|0
  • yok sadece kaşarsın verirse o.. olursun.

0|1
    1|0
  • yok zevklerin doğrultusunda hareket ediosun

0|0
    0|0
  • canım ya kıyamam sna da

0|0
    0|0
  • yaa ne alakası var herkez istediği hayatı yaşar ne var bunda hangi devirdeyiz...

0|0
    0|0
  • yok cok namuslu bır kızssın oyle sey olurmu aa estağfurullah

0|0
    0|0
  • orus.. parayla ilişkiye girene denir. senin durumunun alakası yok ki orus... ile

0|0
    0|0
  • ahı tutmuş biraz işin aslı bakiresin dimi sonuçta...

0|0
    0|0
    • bakireyim ahının tuttuguna inanıyorum cünkü ben çok kaçtım kaçtıkca kurtulamadım çok güzel bir kızım erkekler çok koşar peşimden ve çok duygusalım

• yok ya allah korusun

• sakın yapma zaten çok kötü bişey... neden evlenmeyi düşünmüyosun..?

• Tevbe kapıları açıktır, neden doğru yolu bulmaya çalışmıyorsun ? Bunların hepsini yaşadın da ne oldu ?

0|0
    0|0
  • olmamışın ama ona o yolda gidiyosun gittiğin yoldan dönmezsen olacan. babannen dedin diye kendini bırakmış gibisin. evlenene kadar bidaha yapma bari.

0|0
    0|0
  • Babaannenin suçu yok.İnsanları kötü yola düşürecek bedduada tutmaz.Sen tamamen kendi iradenle yapmışsın onları.Suçu başkasında arıyacağına kendini temizle..

0|0
    0|0
    • ben onda suç aramıyorum sorunun sonunu oku eger onun ahı tuttuysa bu kadarına şükredeceğim ayrıca babaannem ve onun annesin ahları hep tutarmış bir keresinde kıbleye dönüm naha inş evine yıldırıımlar düşer demiş der demez eve yıldırım düşmüş ah diye bişey var eger babam halamın canını istemeden yaktıysa ve babaannemin ki babaannem çok ağladı şuan babamda benden dolayı çok üzülüyor

• ne diorsun ya kendin ediip kendin bulmuşsun ben 13 yaşımdan beri babamdan ailemden o* lafı duyuyorum yaşamayan anlamaz

• Yani laf duyunca öylemi olmak zorundasın.Bir sürü çocuk ailesinden aptal,gerizekalı gibi hakaretlerle büyüyor.Bunlar büyüyünce gerizekalı mı oluyor.

Kızlar Ne Diyor 6

• her haltı yapmışsın sonra ahı mu tuttu diye soruyorsun.istemeden yapmış olsan tamam ah tuttmuştur falan denirde sen gönüllü yapmışsın her şeyi .

0|0
    0|0
  • Bu hayatınızı legalleştirmek ve günah çıkartmak için lütfen babaannenizi aracı yapmayın. Kendi iradeniz, kendi tercihiniz...

0|1
    0|0
  • Sucu babaannene atmak kolay tabii. Yok ahi tutmus da o yüzden böyle olmussun da.. Kendi elinde olan seyler bunlar. Kendine hakim olmalisin. Bu psikolojiden kurtulmaya calis.

0|0
    0|0
  • bu davranışlardan en yakın zamanda vazgeçmeye bak.

0|0
    0|0
  • Haksızlık yaptıysa baban,evet tutumuştur her haksızlık yapanın başkasının canını yakanın canı yanar o bir gerçek ama burda babn halana birşey yapmamışki evlenmiş halan o.. ilan etmemiş ki halanı, o devirde öyleydi şimdiki devir çok farklı,ayrıca senin kendi iraden bu sevişme kimseyle,ah falan değil bu sana bağlı birşey yapmazsan adın da çıkmaz o.. olmazsın kısacası..

0|0
    0|0
  • senin bu düşüncen seni o...u olmaya ite bilir ,sakın böyle düşünme

2|2
    0|0
    • evet artık bişey umrumda değil mesela ben seviştim diye o* olduysam bundan sonra ne çıkar dediğimde oluyor ama ben kapanmakta istiyorum

• o düşünceyi uzaklaştır kendinden...Sen o...u degilsin belliki olmakta istemiyorsun

allaha sığın ,.

• istenir mi yaaa ama sırf sevdiğimle görüşüyorum diye babam bana çok o* dedi o zamanlar sevişmemiştik bile sonra sevgilimde sevişirken o* deyince ben artık babaannemin ahı tuttu dedim

Yükleniyor...