Arkadaşım gay ve bana aşık

1.5 senedir yakın arkadaşız kardeştende öte olduğumuzu bilirdim. birbirimize herşeyimizi anlatırdık aramız aşırı derecede iyiydi bir kere bile kavga etmedik. Fakat geçen günlerde bana erkek olduğu halde benden çok hoşlandığını söyledi. Bildiğin tırstım. Aklıma geldikçe elim ayağım titriyor ne diyeceğimi bile bilmiyorum mesajlarına aramalarına cevap vermiyorum. Onunla görüşmekte istemiyorum ve bunu ona nasıl söyleyecceğim bilmiyorum. Hiç cevap vermesem mi yoksa artık suratını bile görmek istemediğimi söylesem mi peki nasıl söyleyeceğim? yardımm

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• onunla aynı duygularda olmadığını açıkla düzgün biçimde

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Neden bukadar,tepkilisin,o kimbilir ne kadar zorlandi sana soylemeye..saygi duyuorum ve ozur diliorum ama bende ayni duygular yok diyebilirdim..eger israrci olursa ondan uzaklasmayi secebilirsin..ama bunca senelik arkadasin,kisi ayni kisi sadece acildi..

0|1
    0|0
  • Ahaha :D neyi izah etcen olum kac kurtar kendini herif sapitir mapitir piskolojine yazik neyi dusunuyosun arkadasin falan degilmis iste adamin niyeti baska :D

0|0
    0|1
  • ya arkadasının gay olması nasıl sizin aranızdaki o kardeşten öte ilişkiyi bitirebilirki ya da neden bitrsin o seni yine seviosa sever içinde sen onu kardeşin gibi kankan canın gibi gördüğünü söylersin neden kafana göre anlaşabileceğin birini bırakmak bu kadar kolay olsunki sana cıkma teklif eden kızlarla bir daha hiç görüşmüomusun

0|0
    0|0
    • ben ona kardeşçe sarılırken onun benim hakkımdaki düşündükleri ondan saniyesinde soğumama yetti nasıl kardeş gibi göreyim ki

• Kız arkadaşları vardı ama çok kısa sürüyordu ilişkileri nasıl anlayabilirdim mi attığı mesajlar ise sadece masum bir duygu olmadığını gösteriyor her ne kadar soğusamda ondan ruhsal olarak onu çöküntüye uğratmak istemiyorum bana bağlanmış gibi

• ya sen şimdi ona olan duygularını tamamen yitrdinmi hiç sevmiomusun bak bu olay belki onun dışında gelişmiştr ama neden sevmediğin birinide kırmak istemeyesinki bence bu sebeb arkadaslıgınızın bitme sebebi olmamalı sırf seni sevio die biriyle konusmamamn cok mantıksız

• ayyy inanmıyorum nası söyleyeceğimi mı var gityüzüne çarp dahada konsma

0|0
    0|1
  • benden sana yar olmaz de.

0|0
    0|0
  • uzak dur benden deeee

0|0
    0|1
  • Sana üzülüom xddd Aman dırek söyle

0|0
    1|1
  • kalbinin sesini dinle

0|0
    0|0
  • Oha git söyle aklı başına gelsin ama o kadar geçmişimiz var bir kalemde silemem her ne olursa olsun diyorsan ona kız ayarlamaya çalış mesela

0|0
    0|1
    • Adam kizlardan hoslanmiyor niye Gay. Kiz bulsa neye yariyacak ? Senin Escinselikten haberin yok

Saygilar

• Ben her erkeğin içinde bayanlara karşı bir duyusunun olduğunu düşünüyorum, o kendisini ne hissederse hissetsin.

• anlatmadğın bişeyler var bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ben onure olurdum böyle bir şeyle karşılaşsaydım.

duyguları için teşekkür eder fakat hislerinin karşılıksız oldugunu söyler arkadaşlıgımıda koparmazdım.

0|1
    0|0
    • Ben onunla daha ne konuşabilirim ki ne arkadaşlığı yapacağım

• farzet aynı şeyi bir kız arkadaşın yaptı ve ondan duygusal anlamda hoşlanmıyorsun.ama arkadaşlıgından da memnunsun.tepkin yine aynı olmazdı herhalde.

bu durumda farklı değil.sana zorla sahip olacak değilya neden korkuyorsun anlamadım.

• Cevap veren arkadaslar unutuyorlar galiba Gaylerde sadece insan olduklarini.

Acik acik konusalim. Sen bu kisilen dün tanismadin. 1,5 seneden beri taniyorsun ve kardesim gibiydi diyiyorsun.

Bu insan hala senin Tanidigin arkadas, o degismedi. Sana belki sonradan asik oldu basdan daha o niyeti yoktu.

Ve o 1,5 sene icinde farkina vardin heralde onun sapik ya da kötü insan olmadigini.

1,5 seneyi sindi burda bazilari dedigi gibi bitirmek zaten sapiklik.

Gid ona Adam gibi ve anlat durumu. De onun suratina "Ben Gay degilim ve öyle bir iliskiye ilgim yok"

Onlan sindi hic konusmamak ve görüsmememk cok cocukca bir davranis.

Oda birden bire Gay olmadi, o basdan beri Gaydi ve bu senin icin Problem degildi cünkü bilmiyordun.

Tabiki sindi biliyorsun, ama bu onu ya da seni degistirdimi , hala ayni insansiniz.

Gercekten senin kardesinse (kanka) bu olayi böyle cocukca kapat mazsin.

Saygilar

0|0
    1|1
  • dediğin gibi herşeyinizi birbirinize anlatıyormuşsunuz. önceki samimiyetinize dayanarak yüz yüze konuş anlat durumu derim ben

0|0
    0|0
  • Uzak dur uzak

0|0
    0|0
  • Cevap verme

0|1
    0|1
  • hacı uzak dur sakata gelme bak arkdasın nıytetı bozmus dıkkat et

0|0
    0|1
  • la azönce yavşdı bitanesi bu sitenin mına

0|0
    0|1
  • Kestaneyi çizdirmeden kaç.

0|0
    0|1
  • Ağzını burnunu kırmalısın başka türlü peşini bırakmaz.

0|0
    0|1
Yükleniyor...