Evlilik, Balayı ve Korku😱?

Düğünümüze haftalar kaldı ama son zamanlarda duydum ki, prezervatif kullanmadan seks olursa hastalık bulaşabilir ya çok korkuyorum yani elbet prezervatif yanında olur ama ben prezervatif istemiyordum ne hastalığı ya bak iyice korktum şimdi😑😑 ?

0|1
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• Evlenmeden once zuhrevi hastalik testleri yapiliyor kan alindiginda.. aids hepatit vs.. nisanlin da frrngili degildir herhalde, sacmalama.. sen iyice kirmissin kafayi ablacim.. kizma, da.. nisanlin onune gelenle dusup kalkan bir adam mi ki, zuhrevi hastaligi olsun.. oyle biriyse de onunla isin ne.. arti adam. beyinsiz mi, boyle bir sorunu varsa tedavi olmadan seninle evlenmez, ki zaten.. sinirlerim hopladi gidip yatayim ben.. ne gunlere kaldik Allahim.. korkacak. sey kalmamis.. kis, sanki jigoloyla evlenecek..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tatlim sizin nikah icin hastanede tahlilerinz yapilmiyor mu onda veya sende kan uyusmazligi felan icin ilerde cocuklarinzasoru n olmamasi icin herhangi bir hastaliginz oluyomu diye hastaneye tahlil veriyorsunz rapor veriyorlar hastalik olsa orda gorulur ve doktor evlenmeden once veya iliskiye girmeden once size tedavi onerir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Deli misin sen ya çocuğu prezervatifle mi yapacaksın? Sanki yoldan geçen adamla yapıyor hastalık diyor ya

1|0
    0|0
  • Cahil misin sen ya o hayat kadınları ile veya günü birlik tanımadığın insanlarla beraber iken geçerli karı koca temiz ise sadece doğum kontrol için keyfi kullanılır

1|0
    0|0
  • et ete deymeli :)

0|0
    0|0
  • ikinizde sağlıklıysa hastalık olmaz

0|0
    0|0
  • korkma

0|0
    0|0
  • bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Korkma

0|0
    0|0
  • Saçmalığa bak

1|0
    0|0
  • Saçmalığa bak ak şükretki annen evlenirken böyle düşünmemiş yoksa şu an bir peçetenin üstünde veya prezervatif in içinde çürümüştün

0|0
    0|0
  • korkmaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Günü bielik sevişen biriysen ya da sevgilin illa bulaşır

0|0
    0|0
    • Sevgili olsa da ilk olunca hastalık olmuyor mu

• Oluyor hemde evlenirsen cinsel ilişkiye gerek kalmadan bulaşır

• Aids son dönemde nefes yoluylada bulaşır

• saçma, yanlış duyum almışsın. nişanlın sanki her hafta genel eve gidiyor desen belki anlarım

1|0
    0|0
  • Ne alaka yaa çok cahilsin

0|0
    0|0
  • manysk cocugu nasıl yapcan :D

0|0
    0|0
  • Aids lakin merak etme nişanlında yoktur büyük ihtimal

0|0
    0|0
  • Korkmaaa. Hayatının tadını çıkar

0|0
    0|0
  • eşınle degıl canım yaaaaaa
    eşıne anal harış heryer serbest

0|0
    0|0
  • hastalık falan olmaz o senin artık kocan olucak yaaa öyle şeyler düşünme

0|0
    0|0
  • Sünnet yaparkende düğün yapıyolar bakayının neden var sanıyosun ;) hastalık konusuna gelince sen ya da elin başkasıyla bişeyler yaşamadıysanız korkacak bişey yok

0|0
    0|0
    • İkimizde birbirimizin ilkiyiz

• Ozaman korkacak bişey yok sıkıntı yapma hem nikahtan önce kan veriyonuz gahlil falan yapıyolar orda çıkar ama ilkseniz bir sıkıntı olmaz

Kızlar Ne Diyor 5

• Evlendiğin adamdan hastalık kaparım diye mi korkuyorsun... ben mi yanlış anladım... zaten eğer ilk ilişkinizse prezervatif le tahriş olma ihtimalin var...

0|0
    0|0
  • Eşinden hastalık varsa o.

0|0
    0|0
  • eşinle konuş bunu

0|0
    0|0
  • Adet dönemindeyken yaparsanız hastalık bulaşma olayı olabilir gerisinde birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Arkadaşım siz bir doktora gidin sonra bu işi yapın bu evham yoksa seni bitirir

0|0
    0|0
Yükleniyor...