Hadi kızlar dökülün :)

Bakirelik denen şey olmasaydı kimler ilişkiye girerdi hiç girmeyen ks kızları :)

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• ben bakireyim 6 yıllık bir sevgilim vardı cinselliği onunla ögrendim onunla bir türlü birlikte olamadık onunla birlikte olmak için bekaretten kurtulmak istedim çogu kez o yapmadı bazen başkasıyla mı yapsam dedim bu kez o kabul etmedi ondan ayrıldım bazen bakire olmasam ona baglı kalmazdım istediğimle olurum dedim bir kaç kez başka erkeklerle sevişmeyi denedim olmadı sonra sanal denedim gene olmadı sonra sevmek istedim başkasını gene olmadı SONRA ANLADIM Kİ BAKİRE OLMASAM DA SEVDİĞİM OLMAYINCA OLMUYOR sevdiğimden başkasıyll sevişemeyince ayrı olsakda düşüncelerde bile hala ona sadıgım

1|1
    0|2
    • onca sevgiliden sonra sağlam mı kaldın :))))))) kundaktaki bebek bile güler buna.. bayağı atmış gibisin :)))))

• karakterli insanlarla diyaloga girdiğimi düşünüyorum kimse istemeden kimseye bişey yapmaz ve ben istemedim

Kızlar Ne Diyor 8

• ilşkiye girmeye engel bakirelik değil ilşkiye girmeye değer adam olmaması .Hatunlar ahh keşke şu bakirelik olmasaydıda önüme gelenle yatsaydım diye hayaller kurmuyor. Onları engelleyen şey bakirelik değil ahlakları seçimleri ve duyguları.

2|0
    0|0
    • öyle böyle dıyosunda öyle kızlar goruyoruz nerdeyse erkeklerın ustune cıkıcak

• 0|0
    0|0
    • sonra neden Avrupa birliğine giremiyoruz işte hep bu :D

• bakire olmadığım için sorun yok :)

1|0
    0|0
  • o ile başlayanlar senin o dediğini

0|1
    0|0
  • girmem

o dokunuşlar tenden ruha geçer

ruhum bakire olmayacak?..bedenin ne önemi kaldı

0|3
    1|0
  • hamilelik olmassa ve bakirelik olmassa sevdiğim insanla olurdu başkası mümkün değil kızlar sevmediğiyle olmaz erkekteki mekanizma yook onlarda nefes alsın mantığı yok

0|0
    0|0
    • derler hikayesını oku sen :D

• ne anlatılıyoo

• öyle derler diyebi hikaye :D

• Döküülün kızlar birileri osbirr çekçeek

1|2
    0|0
    • çekip geldim sordum zaten janım :D

• ne bu sizin bizim 31 çekmemizle alıp veremediğiniz anlamıyorum.. bu kadar zorunuza gidiyosa siz el atabilirsiniz.

• biz buna kendi aramızda tipik kezban diyoruz kardeşim :)

• ben girerdim :D

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• soru mükemmel.

0|0
    0|0
Yükleniyor...