Penis boyum 13 cm?

arkadaslar benim penisimin boyu 13 cm ve partnerimle oldukca muhtesem iliskimiz oluyor , cünkü ben vjinanin bütün derinliklerine girebiliyorum partnerimde cok atesli oluyor elimlede klitorisini oynuyorum kuduruyor, simdi penisimin 20 cm oldugunu düsünüyorum partnerim bir kere numara yapacak orgazm numarasi bitsinde kurtulayim diye sen hevesini alamayacaksin ama 13cm ile nereye takarsan tak birde dudaklar birlestimi müthis, bence en ideal boy 13 cm siz ne dersiniz , ayrica kadini uyarmakta isin en önemli noktasi?

1|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Eşiminki 17 cm bazı pozisyonlarda acı veriyor... uzun olmuş kısa olmuş cahil cahil laflar kullanmasını bilene 5 cm yeter içerisi sanki dört dönüm bostan

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eşin memnunsa sorun yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Herkes bir dümen peşinde afedersin. m görse itfahiye çağıracak tiplerin hepsi 20 cmye sahip ülke ort zaten 14 bunca kilinin 20 iyse diğerlerinin 5-6 olması lazım. Sen be partnerin mutluysa sıkıntı yok önemli olan işlev.

0|1
    0|0
    • o degilde arkadas yetmez diye iddia ediyor, bende bul bana birtane deneyelim diyorum iddia eden o baska ne diyeyim böylelerine.

• Kullanışlı olması daha önemli, 20'yi kullanabiliyorsan o'da daha iyi işini görür. 13'ü kullanabiliyorsan o'da işini görür. İdeal bi' boyu yok; ideal kullanım var. Şunu söyleyeyim minimum 16-17 şart.

0|0
    0|0
  • arkadaş kesin kayserili kendini satışından belli

1|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0
  • benim 16cm ya hepsini sokacam ya hepsini sokacam başka çaresi yok

0|0
    0|0
  • Benim 21 cm :-D

0|0
    0|0
    • hevesin kursaginda kalir , istedigini yapamazsin

• Olum o deliğe bile yetişmiyor ne ideali hahahaha :D

0|0
    0|0
    • kesin seninki 25 dir , sizi 25den assagisi kurtarmaz

• istersen deneriz bulursun bana bir tane onu orgazm manyagi yaparim , giriyormu yetiyormu görürsun

• Normal..

0|0
    0|0
  • Ne derinliğine giricen la tüylü bamya

0|0
    0|0
    • deneyelim bul bana bitane bayan

• ne ahahasi bul birde kamera koy o bayan ne oluyor görürsun madem ulasmaz diye iddia atiyorsun bende bul kizlar soruyorda paylasayim aha uhaaja ile olmaz.

• Tamam kardeşim başarılar

• Ayni fikirdeyim abi benimkide öyle

0|1
    0|0
    • bakma sen bunlara biz sansliyiz , kendimi avutmak icinde söylemiyorum uzun süreli iliskim var partnerimde hep orgazm olmustur.

• naparsa yapsin artik

• Kadın vücudunu tanımayan seksin sadece penisten oluştuğunu zanneden hanzolar işte

• ideal diye bir şey yok önemli olna sağlıklı olmak bence benim 20 cm ve üstü ama cinsel hayatım yok tecrübe en önemlisi ama kalınlık ve şekil zevki etkilyor bunu biliyorum mutluluklar dilerim

0|2
    0|0
Yükleniyor...