Hamile kalmış olabilir miyim?

Erkek arkadaşımla hep geri çekilme yöntemini kullanıyoruz ama hic içime b o ş a l m a d ı internette bazı yerlerde geri çekilme yönteminde zevk suyunde sperm olabileceği için hamile kalınabilir yazıyordu reglim 5 gün gecikti ve hiç gelecekmiş gibi karın ağrımda yok hamile kalmış olabilir miyim? Hamilelik testi için daha ne kadar beklemeliyim?

Güncellemeler:
Eğer hamileysem her gün birlikte olduk nerdeyse ne zaman olduğunu bilmiyorum ki ne yapicam hiç bir fikrim yok

0|0
12|19

En İyi Erkek Görüşü

• İhtimal çok düşük. Psikolojiktir yüksek ihtimal. Yine de test yap ama o testler de güvenilir değil. Kan en iyisi.

0|0
    0|0
    • Yok hiç stes yapmadim zevk suyunde sprem olduğun çok önce okumuştum kafana takmiyorum gelir diyorum ama günlerdir gelmedi yarın 6. Gün olucak neden ihtimal dusuk dedin

• Haklisin gerçekten de kafana takmiyorjm diyorum ama olmuyor tabiki bir ik gün daha beklemek en iyisi tesekkur ederim :)

• Rica ederim. Bir dahakine daha garanti yollar deneyin :)

En İyi Kız Görüşü

• mal mısın? tabikide hamilesin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• sıkıntı büyük

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Hamılesin

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • ertesi gün hapı kullanmalısın yaklaşık 50 tl kadar bilgin olsun

0|1
    0|0
  • Yaşın kaç.

0|0
    0|0
  • dr gıt gecmıs olsunnnn1

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • 2 hafta İlişki ye ara ver ondan sonra idrar testi yaptır kes8n s9nuc

0|0
    0|0
  • evet rıskın var hatta buyuk ıhtımalle olmustur

0|0
    0|0
  • Vajinanda agri var mı

0|0
    0|0
  • Korkma ya stressten gecikiyor hamile kalmak kolay de oyle

0|0
    0|0
  • eczaneye git ve test al, ucuz bişey
    kontrol etsen iyi olur

0|0
    0|0
  • ilişkiden sonra 10 gğn geçsin kan testi yaptır

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimal bu durumu çok yaşadık

0|0
    0|0
  • hamile değilsin tatlım

0|0
    0|0
  • Değerli arkadaşlar evliyim esimde vajinusmus sorunu var ikinci denememizde bırak geri çekilme yöntemini hiç birleşme olmadan hemde ikinci denemede eşim hamile kaldı yani kızlık bile bozulmuş değil ben de inanmazdım ama hala çok şarkınım beş gün geçmesi uzun bir süre test yap bence hemen

0|0
    0|0
  • Adını ne koymayı düşünüyorsun :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• olabilir geri çekilmeyle hamile kalan çok.

0|0
    0|0
  • Yani öyle bir ihtimal var ama çok fazla değil. O zevk suyunda sperm olabilir haberini ne zaman gördün? Belki o haberden sonra stres yapmışsındır ondan gecikmiştir

0|0
    0|0
  • Degilsindir canim stresten gecikmis bakma sen bunlara korkutuyolar bilerek sicak su duş ip atlama gibi seylerle erken adet olabilirsin

0|0
    0|0
  • İnsanlar hamile kalmak için neler yapıyor hamile olduğunu düşünmüyorum.. Çok düşünme stres de gecikmesine sebep olur çok merak ediyosan 2 tane hamilelik testi al.. Ama yine de bir sıkıntı olacağını sanmıyorum:)

0|0
    0|0
  • Gebelik testi yapmak için beklemene gerek yok beklenen adet tarinde yapabilirsin varsa çıkar

1|0
    0|0
  • Tebrikler hamilesin

0|0
    0|0
    • Ya lutfen kesin bisey değil ki bu

• Bekleme hemen yap. Büyük ihtimal hamilesin

0|0
    0|0
  • her gunmu masallah :D

0|0
    0|0
  • Ya olmaz olmaz die bir sey yoktur sen kan testi yaptir bence en kisa zamanda ne olur ne olmaz

0|0
    0|0
  • Gunun 15 gun en fazla gecikirse yap ki bir hafta icinde de belli olur bnde yasadm bu durumu evet oyle zevk suyunda sperm oldugu dogru

0|0
    0|0
  • Direk kan testi yaptır. Bir damla falan sprm kaçmış olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...