Penis boyu erkekler bir bakabilir mi?

Abiler benim yasim 18 penisimin boyu 16 cm bu boy normal mi birde iliskiye girince penis masturbasyona gore daha mi buyuk oluyor?(Cunku fazla kan poplaniyor ya yoksa masturbasyondaki boy kadarmi kaliyor?)
Not:Hic iliskiye girmedim o yuzden masturbasyon ve iliski arasindaki farki bilmiyorum..

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Eyi sayılır

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• et penisi kan penisi. kan penisi pireden deve çıkartır er penisinde pek farklılık yokmuş. öyle yazıyordu.
    sitede ağzını açan 16 17 den aşağı inmiyor

0|0
    0|0
    • Valla bilmiyorum ben penis turlerini benimkinin kalkmamis hali 10 kalkmis halide 16 cm kucuk mu diye merak ettim cunku p*rno filimlerdeki su borusu gibi benimki yaninda pek birsey sayilmaz

• sen cetveli kontrol et

Kızlar Ne Diyor 1

• Standarttan iki cm uzun bile

0|0
    0|0
    • Hmm anladim peki bu boyla bir kadin zevk alirmi boyu 16 genislik 4.7 yoksa kucuk mu?

Erkekler Ne Diyor 3

• normal, fazla bile gelir, kızlara. ama kadınlar için ideal sayılır.

0|0
    0|0
  • Cok ideal bir penisin var.. fazla iri olmasini dusunme bile.. bu olcudeki penisin tum hayatin boyunca tikir tikir calisir..19-20 cm likler merak etme 40 yasindan sonra baslarlar mavi haplara:)

0|0
    0|0
    • Genisligi 4.7 cm normal dimi? Birde iliskiye girince fazla kan ponpalayinca penisim daha mi buyuk olur cunku masturbason yaparken yumusak oluyor (heralde cok yapiyorum o yuzden :D)..

• gayet idael bir pensiin var kalınlığı da iyi zaten kalınsa karşındaki insanı tahrik edersin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...