Küçükken yanlışlıkla parmağımı sokmuştum...Evleneceğim adama bunu söylesem?

Hayal meyal hatırlıyorum 4-5 yaşlarındaydım büyük tuvalete çıkmıştım popomu temizleyeyim derken yanlışlıkla parmağım içine girmişti az bişe kan gelmişti şimdi evleneceğim adama bunu söylesem inanmaz bakire miyim değil miyim o kan nereden gelmişti onu bile bilmiyorum ne yapayım sizce

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bakiresin korkma... Ama şunu unutma kanamama riski her zaman var... Bence bunu düşüneceğine kendine böyle bişeylere önem vermeyen ya da en azından daha aklıbaşında neyin ne olduğunu bilen birini seç... Rahat ol... hayat çok güzel ve tadını çıkartabilecek tek kişi sensin. Bu kadar fedakar olmayın... Toplumun dediklerini yaparak mutlu olamazsın. Bırak kendi mutlu olacağın şeyleri yap. Heşeyi de herkese açıklamak zorunda değilsin. Sen bakireysen bakiresin bitti . Inanmazsa bu onun sorunu gitsin eşşek kafasını yorsun araştırsın. Mal mal gezmesin ortalarda..!

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Amdir gitsin. Ne olacak. Aciklama da yapma. Arkadasin dedigi gibi kanarsa kanar, kanamazsa esnekti falan de.

Anasini satayim, sikindirik bir zar icin bu kadar kafaya takinilmaz ki.

Son sozum sana degil, topluma.

5|1
    0|1
  • Psikolojik olarak rahatlaman için muayene ol bence.

0|0
    0|0
    • kendim baksam anlamaz mıyım nasıl bakılıyo bilsem

• Hayır kendin göremezsin.Özle bir doktora git.Hem kontrol iyidir sadece zar için değil.

• Kızların hayal gücüne hayranım ya niye kasıyosun ki söyle dürüstçe ilişkiye girdim de 4 yaşındaki minik bir kızın tuvaltte parmağını sokmasıyla o bozulmaz kimi kandırıyosun?

0|1
    1|0
  • gitti zar

.

0|0
    2|0
  • 4-5 yaşında olanları nasıl bu kadar net hatırlıyorsun. Bence bir jinekoloğa görünüp içini rahatlat.

0|0
    0|0
  • Bırak böyle kalsın. Ne söyle ne de kurcala. Gerdek gecesi mutlaka kanama olur. O yaşta birşey olmaz. Kanama olmazsa bile esnektir dersin. Sen kendinden emin ol gerisini boşver...

0|1
    0|0
  • bozulmuş bile olsa diktirirsin sorun değil...

0|0
    0|0
  • Değişik bir durum. O.o

0|0
    0|0
  • sanmıyorum bozulacağini eminmisin...

0|0
    0|0
  • doktora git öğren başka türlü bilmenin imkanı yok kan geldi diyorsun.

0|0
    0|0
  • Nasıl Becerdin mısssına !

0|0
    0|0
  • Bence söyleme,söylersen şimdiden niye söylüyor deyip şüphelenebilir... Ki bu dediğin olay olmasa da kanamama ihtimali vardı ki. Bakire misin , evet mademki senin vicdanın rahat söyleme derim araştırsın o da biraz

0|0
    0|0
  • yere otur ve vajinanın önüne ayna koy bacaklarını aç ve bak bu kadar basit.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• anlatırsan inanır bence. inanmazsa zaten güven konusunda bir sorun vardır...

0|0
    0|0
    • bence güvenle alakası yok soruyu soran kişi ne kadar düzgün olursa olsun ...onun evleneceği adam acaba die kafasından geçirir zamane kızlarının maşallahı war kırk türlü yalanlarla geliyorlar karşımıza

• evet arkadaş haklı

• Yanlışlıkla böyle bir şey yaşamış olsan bile, ilişkiye girmediğin için fiziksel olarak da bakiresin şuanda.. ve ilk ilişkiye girdiğin an, o zorlanmayı ve basıncı hissedeceksin.

Bir erkek, birlikte olduğu kişinin ilk defa ilişkiye girip girmediğini kesinlikle anlar.

0|0
    0|0
  • evleniyomusun

0|0
    0|0
    • hayır. üni okuyorum daha

• evlenince düşünürsün aynı şey benim de başıma gelmil ti başta çook takıyodum sonra sıyırmıyayım fazla kafayı diye kafamı farklı şeylere odakladıım çıkışı yook dr gidersin evliliği düşünürsen bir gün için rahatlar

Yükleniyor...