Kaç günde bir rüyalanırsınız?

28 yaşındasınız bekarsınız sex hayatınız yok sevgilinz bakire kendinizde bişe yapmıosunuz kaç günde bir rüyalanırsınız merak ettim erkeklerden cvb beklıorum tskler. bide neye göre değişio bu boşalma zamanları

0|0
028

En İyi Erkek Görüşü

• Bedenimizin ürettiği falzalık hiçbirşey yapmadan en fazla 10 günde rüyalanma ya da uyanıkken görsel bir etki ya da erotik bir sohbete dayalı bir tahrik sonucunda kendiliğinden dışarı atılmaktadır. Fakat yazın damarlar kanla dolu olduğu için çok sık seks yapma isteği ortaya çıkar kışın ise yarı yarıya azalır bu istekler. Bu durumuda göz önünde bulundurmak lazım. 24 yaşındayken bizzat denedim ve kendimi herşeyden sakındırdım en fazla 10 gün sonra bir çıkış yolu bulmaktadır o meni denen şey. yaşım şimdi 37. :-)

1|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• rüyalanma süresi bir insanın normal ilişki perioduna ve buna dayalı olarak sperm üretme durumuna göre değişkendir. sık ilişki yaşayan ve aşırı sperm üreten biri daha erken rüyalanır. çok seyrek ilişkiye giren biri daha uzun sürede rüyalanır.

bu normal olandır. bir de nadiren bunların dışında çok etkilendiği biri çok arzuladığı biri vardır ve bu bilinç altı ile rüyaya girerse bir de öyle yaşanır.

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşımızın bakire olması cinsel hayatımızın olmayacağı anlamına gelmiyor. Hanjıob var oral seks var ayrıca ruya olayı yanlış değerlendiriliyor birşeyler yaşanılan gecede rüya görülür bunun bir kısıtlaması yok. Bir erkek en fazla 7 gün orgazm olmadan durur zaten 7. günden sonra sürekli ereksiyon halinde dolaşacağı için masturbasyon yapıp bu durumdan kurtulmak isteyecektir. Çok ozel durumlarda örneğin askerlik gibi bu süre uzar sadece.

0|0
    0|0
  • hiç seks ya da masturbasyon yapılmazsa sperm üretimi sürekli olacağı için sperm kesesi dolar ve boşlama ihtiyacı ortaya çıkar masturbasyon da yapılmazsa bu süre erkeğin sperm üretim zamanına göre 1 hafta ile 20 gün arasında değişir ben ortalama 9 10 günde rüyalanırım eğer hiç bir boşalma yaşamamışsam öncesinde. ve o boşalma da aşırı derecede fazla olur boxerin önünde kuru yer kalmaz tabiri caizse çünkü vücut haznede biriken tüm spermi normal boşalma gibi dışarı atar ve o üre sonunda da birikim hat safhada olur . cinsel isteğe ve yediklerine göre boşalma sıklığı değişir. afrodizyak ağırlıklı şeyler çok yenmişse ve cinsel istek artmışsa sperm üretimi hızlanacaı için çabuk dolar hazne ve çabuk rüyalanılır.

0|0
    0|0
  • senın bu soyledıgın kişiden kişiye değişir biliçaltı ile ilgili bün boyu aklı fikri şeyindeyse gece ne rüya görecek sence ;D

0|0
    0|0
  • Rüyalanma genelde ergenlik dönemlerinde çok sık olmakla beraber. iileri ki yaşlarda da nadir de olsa görülür. bu bilinçaltına yerleşmiş bir olay bir olgu veya düşünce sonucunda gerçekleşir. Hiç birşey yapmayan bir erkeğin spermleri yaklaşık 1 ay gibi bir süre zarfında kendiliğinden yenilenir. bu sırada önceki meni birikimi bir şekilde dışarı atılmak istenir. bu da tuvalette bazen ıkınma sonucu olur bazen de geceleri gerçekleşen rüüyalanma yoluyla dışarı atılır. olay bu şekilde gelişir.

0|0
    0|0
  • 7-10 gün içinde gece rüya ile olma ihtimali yüksek.

0|0
    0|0
  • 364 gece

0|0
    0|0
  • 2 gün yapmıyım 3. gün kesin rüya görürüm

0|0
    0|0
  • 1 aydan daha fazla gidiyor benim testestron seviyeside normal galiba bu taraklarda fazla işim yok onun için uzun benim ki

0|0
    0|0
  • hergün :) belki 2 kere

0|0
    0|0
  • bir hafta 10 gün sonra mutlaka patlak verir ;) zaten bu sürede aşırı dolgunluktan dolayı kasıklarda ağrılar oluşmaya başlar ;)

0|0
    0|0
  • ben en fazla 3 gün dayanırım kasıklarım ağrımaya başlar mecbur mast.yaparım yoksa ağrıdan duramam

0|0
    0|0
  • benim işi rüyaya bırakma şansım yok. bir yerler fazla şişer patlar. ikinci günde bile dayanılmaz bir noktaya geliyor. denedim gördüm.

0|0
    1|0
  • bakireyse dokunmam

1|0
    0|1
  • Bana gece oldu ama çok uzun zamandan beri olmamıştı.

0|0
    0|0
  • Bende mi sıkıntı var bilmiyorum ama hiç rüyalanmadım. Memnunumda bu durumdan ama ..

0|0
    0|0
    • Ben de hic ruyalanmadim. en fazla kac gun mast yapmadan ya da iliskiye girneden durdunuz?

• duruma göre değişir o

0|0
    0|0
  • max 1 hafta. o da iş yoğunluğum çok yuksekse

0|0
    0|0
  • 7/24 den vazgeçmem...:)

0|0
    0|0
  • rüyalanma değil de başka şekilde oluyor?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...