Kız arkadaşıma bakire olup olmadığımı nasıl sorabilirim?

kız arkadaşıma bakire olup olmadığımı nasıl sorabilirim ? onu kırmadan incitmeden?(kimse nutuk atmasın yok güvenmiyormusun gibisinden ...)

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi sorsan kızda hyr dese bu sefer acaba yalanmı söylüyo diceksin.O yüzden sormak yerine bir hikaye uydur.Örnek olarak şöyle de;"Ya aysu(seninkinin adı diyelim) dün acayip bişey oldu çok şaşırdım.Bizim merve diye bir arkadaş vardı geçen gün sevgilisine bekaretini vermiş.Ya evlilik öncesi nasıl böyle bişey yapılır çok ayıp".Bu hikayenin sonunda vereceği tepki senin aradığın cevap olucak.İyi günler :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir gece ogrenirsin :D

Lafın arasında sor iste...

0|0
    0|0
    • evlenmeyi bile düşünüyorum ...

• bunu ona sorman zaten guvensızlıge ısarettr neden suphelenıp boyle bısey sormak ıstıyosunn

0|0
    0|1
    • evlenmeyi bile düşünüyorum ...

• evlenmeyı dusunuyosunn hımm cınsellıkten acacksın konuyu ornekler vererek eger bısı varsa zaten sana soyler

• ben sevdiğim insana kimsenin dokunmasına dayanamam,seni bakir oldn için daha çok seviyorum de?..

lafı üstele biraz da?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sevişme durumunuz varsa ön sevişmeyi uzun ve etkili yap,sonra biraz ileri gider gibi yapınca anlarsın %80.

1|0
    0|0
  • hiç bir kızarkadaşıma sormadım şimdiye kadar. hiç de gerek duymadım ama tabi bekaret takıntısı olan bir erkek için kabus olsa gerek bu :)

0|0
    0|0
  • sorarsan ipleri koparmış olursun söylemedi deme...

0|0
    0|0
  • senin için önemli değilmiş gibi davran, ama üstüne de atlama sadece önemli olmadığını hissettir. günün birinde kendisi söyler.

0|0
    0|0
  • Öncelikle bunu sorman için seninde bakir olman lazım. İkincisi sorup merakını gidermek istiyorsan konuyu cinsellikten aç. Sonra daha önce yaşadın mı sen diye sor. O da hayır cevabını verir bakireyse. Yok yaşamışsa da zaten söyler...

0|0
    0|0
  • açık açık sor...bakiremesin daha önce deneyimin oldu mu bir ilişki yaşadınmı

ayıp değil...yaaaa

0|0
    0|0
  • Ben sordum ama aldığım cevap beklediğim gibiydi ben sevişmesinden anlamıştım bizde evlilik düşünüyorduk.

0|0
    0|0
  • böyle şeyler sorulmaz, zaman içinde anlaşılır derin ve duygusal bazı konulara girerek, ama yinede incinecektir biraz da olsa

0|0
    0|0
  • laf arasında , beni kan tutuyor falan de, o gece ile ilgili konuş,kızlığı bozan erkek o kızın bütün günahlarını falan alıyormuş de , bekaret benim için çok önemli falan de hal ve hareketlerinden anlaşılabilir

0|0
    0|0
  • kız yanında mı yoksa internet aşkı mı ?

0|0
    0|0
    • yanımda...

• aranız iyi değil o zaman ya da sırmanşma devrinde değilsin sorma çünkü kız aklı bu gurur meselesi yapabilir.

Yükleniyor...