Kızlar neden kendini ispatlamak zorunda hisseder kendini?

Yok bisikletten düştüm kızlığıma bir şey olur mu?
Mast yaparken yanlışıkla elim geldi yok ben nasıl evlenicem?
Erkek arkadaşım beni evlenicem diye kandırdı ve ben çok pişmanım geleceğim bitti.
Daha önce yapmadım ama ya gerçekten kan gelmezse eşim bana inanmazsa..
Ve maalesef güzel bir evlilik yapmak isteyen kız her şekilde dikkat etmeli hatta bisiklete binmesin.

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• biraz önce bir soruda gördüm "sen kullanılmış iç çamaşırı kullanmak ister misin" diye soruyor dingilin teki ataerkil toplumda kadının gördüğü değer "iç çamaşırı" kadar olduğu için "en azından 0 model olsun da ilk biz kullanalım" derdindeler ve asıl kötü olan kadınlar bu durumdan çok memnun.

2|0
    0|0
  • Ülkemiz cehalet içinde hala. Bu konuların fazla takınılmaması gerekir ve eninde sonunda kendine göre birini bulur böyle bir kız. Dünyada 8 milyar insan var 3 4 milyarı erkek dersek 40 milyonu türkiyedeyse yaşına göre 25 milyon varsa bulma şansın cok burdakilerin hepsi o kadar da önem vermiyordur bakireliğe

1|0
    0|0
  • Bunların çoğu troll

1|0
    0|0
  • Etraf hanzo dolu olunca garibim kızlarda ispatlamak derdinde kendilerini işte.

2|0
    0|0
    • ne alaka kardeş? kafaları çalışmıyor mu ispat etmeye çalışmasınlar

• Gençler özelden tartışın..

• tamam kardeş eyvallah

• o sizin hüsnü kuruntunuz bence

1|0
    0|0
  • Bilmiyorm

1|0
    0|0
  • Bence bekaret saçma her şekilde yirtilmis olabilir esnek olabilir

1|0
    0|0
  • Kızlarda böyle bir sorun var malesef

1|0
    0|0
  • Zaten ben şu kızlık zarı ile.. alet boyunu soranlara gıcık oluyorım ya.. bu nee

1|0
    0|0
  • Ya ben neolursa alirim servis garantisi var

1|0
    0|0
  • yanlış anlama ama nerden buluyosunuz bu insanları ve nasıl inanıyosunuz ya adına üzüldüm

0|0
    0|0
    • Ablamın en yakın arkadaşı canına kıyıyordu nasıl inanmam.

• Ya sen kadın değilsin bilemezsiniz!!!
      Sana yazık

• Bana neden yazık orasını anlamadım ayrıca kötü düşünmemiştim sen saldırıya geçince iyi olmuş diyesim geliyo ama yine de demeyecem kimseye inanma diyecem sadece

• @mfaktg bak dilekçesiz olunca bunlar oluyor :))

0|0
    0|0
    • Yazılı beyan almadan olmaz diyorsun yani sende haklısın sonra suç hep bisiklette

• topluma bak neden ıspatlamak zorunda oldugunu gör

0|0
    0|0
  • Teknik olarak erkeklerdede skntılar buyuk :) top gelir kısr olursun, tekme gelir hadm olursun, kazada ilk carpan bolgedir erkklik iptal , basımıza ne geliyosa onlardan geliyo 😆😁😁

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bunları soranlar ayrı sen ayrı bir tipsin. Bu tarz bir seyi onemseyecek kadar dusuk zekalı bir erkekle evlenmeyeyim demek yerine bisiklete binmeyecekmisiz dikkat edecekmisiz, komedi.

0|0
    0|0
    • Geçenlerde soruda gördüm küçükken bisikletten düşmüştüm sivri yeri gelmişti kan gelmişti acaba kızlığıma bir şey olmuş mudur falan filan diye kabul etmek gerekirse ben bu tarz soruları nazaran alaraktan sordum.

Yükleniyor...