Doğum yapan bayan üyelerimiz?

Mümkün olduğu sürece normal doğum öneriliyor ancak bir kıyaslama yapsanız neden hangisini tercih edersiniz?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• sezeryan agrısız kolay
    normal yapan kuzenlerımın hallerınıde gordum vahset haldelerdı

0|0
    0|0
    • çok ama çok cahilsin varyaa

• @murti79 hakkımda onyargıyla yaklasıp bu sekılde konusma yapamazsınız. kımse sıze bu hakkı vermıyor. elestırı yapacaksanız uslubunca yapın... dogum hakkında fıkrınız var veya yok. ben olanı soyledım. cahıllık sızın parmaklarınızın ucundaaa burdan fazlasıyla bellı oluyor.

• eig ıcın tesekkurler

En İyi Erkek Görüşü

• kuzenimin eşi doğum yapmıştı.
    ilk doğumuydu. doktor bolbol yürüyüş yapmasını önermişti. Her gün çıkar beraber yürürlerdi. Sancıları sıklaştığında hastaneye gittik ve normal doğum yaptı.
    Nasıl geçtiğini sorduğumda, millet içerde nasıl bağırıyor onlardan korktum, ben girdim doğurdum çıktım dedi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tabi ki de normal doğum hem anne hem bebek için bebekler doğunca ilk böyle üstü beyaz beyaz bişey kaplı olur vücutları işte o anne rahminden bulaşır o enfeksiyonlardan korur çocuğu bebek daha sağlıklı olur hem anne içinde daha sağlıklı bişeydir pis şeyleri gider ve dikiş olmaz eğer dikiş olursa bir daha normal doğum yapamaz o kadın ben sezeryan doğdum çok çektim hiç bir anne zorunlu olmadıkça sezeryan doğurmasın ayrıca onun ağrıları vs çok zor

0|0
    0|0
    • Bu düşünce de olan ve bunun ne kadar önemli olduğunu anlamaları çok zor

• @murti79 haklısın ay aman ayık halde acı çekcem afedersin orası genişleyecek çatlak oluşcak diye düşünür herkes

• normal doğum daha sağlıklı ama çok zor olmalı

0|0
    0|0
  • Normal dogum hem fazlalıkları gideriyo hemde pis kanı atıyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...