Sizce hakkımız var mı?

Siz erkekler sevdiğinizin bakire olmasını istersiniz (genelde).daha önce öyle bir iişkiye girmiş olmasını istemezsniz.biz kızlar da sevdiğimiz erkeğin bizden önce bir kızla öyle bir ilişkiye girmesini istemeyiz.rahatsız olabiliriz.yani sizce sizin bakirelikte haklı olduğunuz kadar bizim de buna hakkımız var mı?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• sonuna kadar haklısın

bence kız da erkekde bakire kalmalı

tertemiz olmalılar

yoksa ne anlamı var hayatın

herkesle or. yatar

erkekte or. olabilr yani

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• böyle şeyler kalktı artık tıp isteyen herkesi bakire yapabiliyor güven verici bir yalanı kucaklamaktansa zor olan gerçeği kabullenmek en doğrusu tabi bizim ülkemizdeki çoğu namus bekçisi yağız delikanlılarımız istediği gibi veren herşeyler sevişir (hayvanlar dahil) ama evleneceği karısının bakire olmasını ister <3

0|0
    0|0
  • Benim kimsenin geçmişiyle işim yok benle başlamdan 1gün önce tüm istanbulla yatsa umrumda olmaz ama şu var yaşamışlıkları olan kadın yeni ilişkisinde herşey normale dönüp syakları yere basınca ister istemez öncekilerle hatta o ilk vatandaşa kıyasa giriyo ve buda huzursuzluk yaratıyo.erkekte 1000 kişiyle yatsada bu kıyası göremezsin

0|0
    1|0
  • Kesinlikle var. Çok doğru düşünüyorsunuz.

1|0
    0|0
  • kesınlıkle haklsıın

0|0
    0|0
  • hakkınız var bızceq

0|0
    0|0
  • Yok

0|0
    1|0
  • kesinlikle var .

0|0
    0|0
  • Var. Neden olmasın ?

Herkes kendisi gibi birisini isteyebilir

0|1
    0|0
  • erkegınde rospusu wardır haklısın

0|0
    0|0
  • herkeze ıstadıgı gıbı bırını bulur ınş dıyelım... Dünya donuyor :D

0|1
    0|0
  • valla neyin ne oldugunu anladıgın zaman konuşuruz :)

0|0
    0|0
  • sen bakireligini koru gerisini boş ver .. o seni seviyorum diyen adamım bin sözünden daha kıymetli

0|0
    0|0
  • kesinlikle haklısın

0|0
    0|0
  • Bi insan saat 8'de neden bu soruyu sorar ki? Sabah sabah ruyanizda mi goruyorsunuz abi.

Yok istemeyiz, farketmez.

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 2

• kuzum sen daha önce ilişkiye girmemiş erkegi ne yapacaksın. deneyım sıfır. bir kıza nasl yaklaşacagını bilmıyor. ben ne edım öyle erkeği.. biz hep ilk gecemızde iplerin tammeen erkeklerin elinde olmasını istemezmıyız. kendi adıma söylüyorum:D deneyımsız erkek anca senı ugrastıtı. heyecanlanır bir halt yapamaz:D benım fikrim tabı:D

0|0
    1|2
    • Şimdi bişey derdim :)) Demiyorum D:

• Deneyimsiz ancak son derece aklı başında bir erkek fazla kasmaz kanımca..ama ne deneyimliler var salağın önde gideni..

• Kızım çocuğu seviyor ve sevgine sağdıksan alıcan oğlanı kendi ellerinle öğreticen ya da deneyimli erkek arıyorsan istemediğin kdr var..ben sevdiğinin herşeyine kefil olanları severim..ve kıymet verenlere hatta deneyimsizliğine bile..yani dicem onu sen deneyimli yapacaksın gerçekten seviyrsan..

• Var tabi.Ama normal görünüyor onlarınki işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...