Erkekler bir kızın...?

bakire olup olmadığını ilişkiye girmeden kızın organına bakarak anlarmısınız

1|0
2|26

En İyi Erkek Görüşü

• Bakarak anlaşılmaz. Ancak içini açıp bakman lazım. Bakire bir kızda öyle bir şeye izin vermek zaten:))) Dolayısıyla bakire olan kızın vajinasının ağzına birazcık penisin ucunu değdirip içeriye doğru hafif ittiğin zaman acı hisseder ve kendini çeker. Zaten penis içeri girerse de kasılma olur. Yani kan gelip gelmemesi önemli değil. O ilk kasılma kendiliğinden olur. Penisi kavrar sıkar. Böyle olunca kan gelmese bile o kızdır. Kan gelmediği durumlarda zar esnektir falan gibi.

0|0
    0|0
    • bu kasılma olayı ilginçmiş. destekli mi konuştun üstad?

• Elbette destekli konuşuyorum. Birçok kez yaşamadan böyle bir şeyi nasıl söyleyebilirim yoksa. Ancak dikkat edilmesi gereken konu şu. Vajinadan ilk olarak bir şey giriyorsa kasılma istem dışı olur. daha sonraları kasılmalar azalır ve yok olur hemen.

Erkekler Ne Diyor 25

• elette anlaşıır. o konuda bilgisiz olan anlamayabilir. ama ben anlarım. dikişliyi de anlarım

0|0
    1|0
  • Jinekolojik muayene ile anlayabilirim. Elbise üzerinden bakarak ancak süpermen anlar :)

0|0
    0|0
  • o nasıl bir gözmüş yaff zara duyarlı sensör gibin sfghdhdfghdfghf

0|0
    0|0
  • Soğanın bile anlayamaz,çok saçma soru yav :(

0|0
    0|0
  • elbette anlarız hemencıcık

0|0
    0|0
  • aslında kızla muhabbetimiz varsa ve öğrenmek istiyorsak kısa sürede sonuca ulaşırız. yani hiç açmadan bakmadan da anlaşılır. ancak dış görünüşünden anlaşılır mı dersen bu imkansız. hatta ilişkiye girip de anlamayacak ya da anlaşılamayacak durumlar var. bakma öyle herkesin ben anlarım havaları attığına. sor bakalım kaç defa bakire bir kız görmüş :)

0|0
    1|0
  • zar beyinli erkekler anladıklarını iddia ederler fakat kızlık zarı asla ama asla dışardan bakmayla anlaşılmaz.

0|0
    0|0
  • bakarak anlarım diyen çıkarmı acaba merak ettim :)

0|0
    0|0
  • ışık tutması lazım :) niye sordunuz ki bunu şimdi?

0|0
    0|0
  • göremez bilemez duyamaz arkadaşım merak etme ancak ilişki esnasında biraz tecrübeliyse anlayabilir daha önce ilişkiye girmişmi girmemişmi diye buda o kadar çok zorki nerdeyse imkansız

0|0
    0|0
  • zarın pozisyonuna bağlıdır sanırım...

ama ben anlayabileceğimi sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Bekaret önemli olmaz.o anki zevk mutluluk herşeye bedel.bakire olmazsa tekme mi vuracaz.ben bakire istemem.hemcinslerim herşeyi yapar bayan bakire olur.yok öy ya

0|0
    0|0
    • soruyu tekrar oku istersen. yanlış soruya yazmış olabilirsin :)

• Yoo.baktım anladım bakire ne değişir veya değil ne değişir.bana inanan güvenen biri varken yanımda anlamasamda olur

• evettttt t tt t t

0|1
    0|0
  • anlayamazsın ^_^

0|1
    0|0
  • onu anlamıycak ne var...:)

1|0
    1|0
  • Folloş olduysa anlaşılır tabi :D

0|0
    0|1
  • ben gözüm kapalı anlarım :)

0|0
    0|0
  • ben dinleyerek anlıyorum

0|0
    0|0
  • Ben koklayarak anlıyorum...

0|0
    0|0
  • Bunu nlamk çook zor doktorlar anlıyor erkek jinekolog değilse nasıl anlasın saçma

0|0
    0|0
  • yüzüne bakarak anlarım

0|0
    0|0
  • sonar görüş yeteneğine sahipsem evet :D

0|0
    0|0
    • o ne oluyor

• denizaltılar öyle görüyor :D bütün objeleri algılıyor o şekilde çevresindeki.

• anlaşılır tabiiiiiii, ve tam yerindesin, bu sitedeki erkeklerin büyük çoğunluğu zaten vagina ve kızlık zarı profu

1|1
    0|0
  • anlaşılırr , ben anlarım ...

0|0
    0|0
  • İçine bakarsa anlaşılır beyazımsı perde gibi birşey oluyor..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gözlüklü şirin erkekler anlar

0|0
    0|2
  • jınekoloktan başka kimse anlayamaz bakarak

0|0
    0|1
Yükleniyor...