Erken bosalma? Lutfen sacma sapan yorum yapmayin basima gelmez demeyin ben dedim geldi?

Lutfen bilgisi olan yorum yazsin!! Daha once boyle sorunum yoktu ilsikiye girdigimde normal olarak 15 20 dk surerdi ama 3 aydir yasak iliski yasiyorum ve evli bir kadinla birlikte oluyom ve vajinaya girdikden 1 dakika dolmadan bosaliyorum 2 seferde aynisi oldu daha uzun surer demistim ama olmadi birlikde oldugum kadinin vajinasi cok dar ve zaten normal dogum yapamamis sezeryan olmus.. kafaya cok takiyorum is yerinde erken bosalmistim bunu mekana ve strese bagladim ama evde de ayni sorun oldu piskolojik oldugunu dusunuyorum bu kontrolu nasil saglayabimirim? tesekkurler...

Güncellemeler:
Ulan buna benzer kiz sorsa 100 erkk yazar sagolun yardim icin

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Sorun olmaz bence

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum, şakası yok. Vakit kaybetmeden doktor yardımı. Geçmiş olsun.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gitmeden boşal

0|0
    0|0
    • Nasil yani?

• yanına gitmden bir defa boşal evde

• Alakasi yok ilk bosalmadan. sonra 2. Seferde ayni durumu yasadim

Erkekler Ne Diyor 3

• hafif antidepresan al, psikolojik baskıyı hafifletir.

0|0
    0|0
  • Az alkol alarak dene

0|0
    0|0
  • O bölge dar olduğu için daha çok hissederek daha çok zevk alıyorsun problem değil ama sonuç bu.

0|0
    0|0
    • Zevk almam da problem yok aliyorum fazla cok dar piskolojik mi dersin buna?

• Hayır psikolojik değil bak mesela mast yaparken avucunu ne kadar sıkı yaparsan penis daha dar bir şeye çalışıyormuş gibi oluyor ve daha erken bırakıyorsun veya avucunu daha geniş tutarak çalışırsa bazen yarım saati geçiyor ayrıca yaptığın sıklık zamanı da etkili olabiliyor nedenler bunlar.

Yükleniyor...