Kızlar gay'ler hakkında ne düşünüyorsunuz?

kızlar gay ler hakkında ne düşünüyosunuz gay arkadaşınız olsa .. bugun birini gördüm yanındaki oğlan tahminimce gay di çünkü hiç erkek gibi hareketleri tavırları yoktı :)

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• cinsel tercihleriyle yargılamam insanları hiçbir zaman. gay olan arkadaşlarım var zaten ve hayata bakışları olsun insanlıkları olsun inanılmaz güzel. herşeyden öte kimseyi katagorize etmeden olduğu gibi kabul edip sevebilen ve pekçok şeyi kendilerine sorun etmeyen pozitif insanlar oluyorlar.

1|1
    0|0
    • evet genelde melek gibiler bizim okulda vardı ünv de benden çok kızarkadaşları vardı yaa :D

• dostlukları inanılmaz olur. kızların arkadaşlıkları gibi çekememezlik arkadan iş çevirme gibi saçma davranışları yoktur. bu da daha çok kız arkadaş edinebilmelerini sağlıyor zaten :)

• yani onlar zararsız erkek katagorisinde :D hertürlü pjama partisinde rahatlıkla çağrılabilir :D bizi çağırsalar lamba kapandımı kurtadam moduna geçeriz 2 dk fazlasıyla yeter bile :D ahhaa

• gülesim gelir. alıngan olmadığı sürece sorun yok.

0|1
    0|2
  • Kızlar için sağlam arkadaşlardır

0|1
    0|0
  • sade erkele oluyorsa iyi

asil ben bisesksüel sevmiyom

o yüzded bayanlar siz siz olun evenecginiz adamin anüsüne bakin oyuk bise varmi

cünkü biri nin iki tel nosu vardi evliydi meyerse bir numrasini da erkeklerle olmak icin almis

0|1
    0|1
    • way be evlenince bari burakaymış :D

• Bence cok sevimli insanlar. Gay bir arkadasimin olmasini isterdim.

0|2
    0|0
  • Olabilir insanlık halidir diyorum.

0|0
    0|0
  • bilmiyorummm

0|0
    0|0
    • olsada olur olmasada diosun yani :))

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...