Temiz olması için mi?

1 ay önce bir bayanla tanıştım ve geçen hafta birlikte olduk ve gecenin saat 2 sibde telefonu çaldı ve konuşmaya başladı karşısındakiyle konuşurken bir anda yok tertemiz biri diye söyledi ve azcxik daha konuştukdan sonra telefonu kapattı kim diye sordum annem söyledi.ne sordu dedim bana prezervatif kullanıyonuzmu diye sormuş ve tertemiz dedim gerek olmadını söyledim diye cevablamış sorum şu ilşki yaşadınızı aileniz biliyomu przervatifi temizlik içinmi yoksa hamile kalmaması içinmi kullandırıyonuz

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Anneye bak sen. Neyse prezervatif yalnizca hamile kalmamak icin kullanilmaz. Bunun binbir turlu hastaligi var mesela Sida. Turkcesi nedir bilmem.

0|1
    0|0
    • SIDA: hastaligi HIV virusunun neden oldugu ve vucudun direnç sistemini tamamen yok eden bir hastalik.

Kaynak: link

• bende baktım merak etmiştim bilginiz icin teşekkürler+1

Kızlar Ne Diyor 3

• Temizden kastı korunmaktır

0|0
    0|0
  • yalannnnnnnnnn

0|0
    0|0
  • o ne biçim bir anne ya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• prezevatif iki nedendekullanılır. hem zührevi hastalıkların birbirine geçmemesi için hem gebelik riski için.

genelevlerd gece klüplerinde prezervatif kullandırıyorlar.gebelik için değil herhalde. zührevi hsalıklardan korumak ve korunma için

0|0
    0|0
  • uyduruyor ya varmi oyle bisey.anneye bak yolarim oyle anneyi.ama kizini kullanmak varken ne gerek var.vuran vurmus zaten bide ben vurayim kafire :D

0|0
    0|0
    • ben söyledim zati senin ananda ...diye

• ya kadın berbatsa oral yapsa ne yazarbe

• grup iste biseyden anlayacagin yok.sana kiz miz yok git resim ciz

• O kadına dikkat et bence. Kıllandım.

0|0
    0|0
  • belki senin kişiliğine demiştir tertemiz diye..

0|0
    0|0
  • maşallah ne aileler varmış...

0|0
    0|0
  • Hemşehrim şansın bol olsun hadi rast gele :))

0|0
    0|0
  • Balik bastan kokar

0|0
    0|0
Yükleniyor...