HIV virüsü ve HPV virüsü taşıyan var mı çok merak ettim de

hıv virüsü ve hpv virüsü taşıyan varsa kaç kişi vardır merak ettim

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Değişik meraklar bunlar.. Ben taşıyorum.. Ölülerde sanıyor ki diriler her gün helva yiyor.. Bende buna tutuluyorum, buyur..

Dünyada bu hastalığı taşıyanlar üzerinde bu kadar baskı varken, kim hiv virüsü taşıyorum der ?

Laf olsun torba dolsun hesabı sorular bunlar.. Kınadım !

Kınadığımın göstergesi olarak cevap veriyorum, değer verdiğimden değil...

0|0
    0|0
    • bunu taşıyan biri olarak partnerlerini uyarıp onların da yaşama hakkına saygı gösteriyor musun?

• Adına üzüldüm ilk okuduğumda bu wirusu taşıyor olduğun için. Ama nasıl olurda başkalarına bunu bulaştırmaktan çekin miyorsun

• hahahahah şaka gibisiniz.. cevabımda ki ironiyi de anlamamanız düşündürücü..

Erkekler Ne Diyor 11

• Allah'a şükür bende yok, etrafımda da yok.

ne olduğunu neden yazmadın ki; Hıv ve hpv virüsü cinsel yolla bulaşan bir hastalıktır. Hıv açılımı aids hastalığı hpv ise vücudunda siğil seklinde kendi belirten bir hastalıktır. aids ile eşdeğer bir hastalık diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • Etrafımda periyodik olarak test yaptıran paranoyak arkadaşlarım mevcut :))

0|0
    0|0
  • Çok şükür bende yok.

0|0
    0|0
  • yorumlara bakınca aynı hababam sınıfındaki sahne aklıma geldi :)))

bu bitkide a b c ç d e f g h ı i j k l m n vitaminleri vardır diyor şener şen

mubarek alfabe :DDD

zencix :DDD

0|0
    0|0
  • sağlık bakanlığı istatistik işleri daire başkanımısın sen...formları sana gönderelim bundan sonra..viral ve epidemik hastalıklar

0|0
    0|0
  • hehe sırf o yuzden duzenli kan bagıslıyom bi bok olursa cabuk ogreniyim diye :) saglamamım :) bu arada ab+ kan alıyosanız benimki olablir :)

0|0
    0|0
  • yok:)

0|0
    0|0
  • girp olduklarında direkt yolcu oluolarmış

0|0
    0|0
  • Hastaneye git merakını gider

0|0
    0|0
  • çok fena taşırım :))

0|0
    0|0
  • Yaptırdığım son Elisa testlerinde bir bebek kadar temiz çıktım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...