Sizin icin ne kadar önemli olurduu coooooook sevseniz ?

Arkadaslar diyelimki bir kizla Tanistiniz hoslandiniz ciktiniz asik oldunuz falan cok seviyosunuz iste, ama bakire degilmis ? sizin icin önemli olurmuydu yani ayrilma sebebimi cok sevdiginiz halde

ayni soru kizlar icin yani siz bu zamana kadar bakire kalmissiniz birini seviosunuz cikiosunuz yemedigi halt kalmamis sizden önce yani bakire degil kiz arkadaslar falan sizin icin ne kadar önemi var bunun ?

unutmayin coook seviyorsunuz yinede ne yapardiniz ?

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Bakire olup olmaması değil önemli olan, önemli olan bir daha bunun yapıp yapmayacağına inancım. Benden sonra bir daha böyle bir şey yapmayacaksa neden olmasın.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim.

• :)) memnun oldum ben sera

• Bende memnun oldum Sera. Dün için kusura bakma ya net gitti bende çıkmak zorunda kaldım bugün sınav vardı erken saatte netin gelmesini bekleyemedim :/ Arkadaş olarak eklemeni istersem ayıp etmiş mi olurum :/

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• ımkanı yok ıstemedım de zaten... unıversıte yıllarında bır kız arkadasım vardı.ılıskımızın bırıncı senesınde bu yukle yasayamıyorum dıye durust davranarak anlattı.cok ofkelendım bır hafta konusmadım ama sonra yenıden pısman olup konusmaya basladım.ama aklımdakı acabalar hıc bıtmedı.bır taraftanda gecmısını arastırmaya basladım ve cok farklı seyler ogrendım.ben ruhdakı bekaret sozunun palavradan ıbaret oldugunu dusunuyorum.(evet genelleme yapamam ama bakıre olmayan bır kız en az 3 4 kısıyle ılıskı yasıyor.bunu yasımdan dolayı cogu arkadasımın ılıskısınden de gozlemledım)isteyen arkadas kabullenır ama ben kabullenmıyorum.kısaca ben almam alana da manı olmam

0|0
    1|0
    • hmmm ama yinede herkezi bir keseye atmamali bence sana öyle denk gelmistir

• bende senın dusuncene saygı duyarım ben yasamıs oldugum ıcın anlattım.sen burda bu soruyu sorarak bu soruna cevap alamassın.burdakı erkeklerın cogu yasamadan kolayca ruhda bekaret dıyorlar.bazısıda faydalanmak ıcın.. evlenecegın cocuk kabullenırse hos ama bıldıgım bırsey var eger erkeklerı tanıyorsam kabul etse de dunyayı sana zından edecek.ılıskıde ezılen taraf hep sen olacaksın.(en genıs dusunenlerı dahı)ksde eses soyledıydı dersın.neyse sana ıyı aksamlar umarım ıstedıgın kısı cıkar karsına

• tsk ama benim sorunum o degil suanki sevgilimden önce bir sevgilim vardi o konu yokda onu bile cok kiskaniyor düsünüyorum bisi yapmis olsam nolurdu kac kisi böyle vea nasil düsünüyor diye merak etmistim :) tsk iyi aksamlar

• cok seversem onemsız

1|0
    0|0
  • Gerçekten çok sever kıymet verirsem takılmam bekaret olayına

1|0
    0|0
  • Beni seven biri olsa ohooo...

0|0
    0|0
  • ne farkederki bilsem asıl bilemediklerimden korkarım ama insan sevince başına her şey geliyor ben onu seviyor isem oda yaptıklarından pişman ve beni gerçektende seviyor kalbi temiz ise sorun yok önemli olan kalbi temiz olsun...

0|0
    0|0
    • aynen tsk cevap icin

• rica ederim tatlı ve güzel bir yaşam dileğiyle

• tsk sizede öyle :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Yuh..!Bunu insellik bölümüne yaz bacım bide flört bölümüne yazmışsın :D Erkek olsam ve kız gerçekten akıllanmış efendileşmiş ise önemsemem :)

0|0
    0|0
    • xperim yetmiyoduda :D bisi olmaz diye düsündüm ama :)) tsk yorumun icin

• Rica ederim içimden geleni yazdım :)

Yükleniyor...