Kızlar, Kizlar regl donemiyle alakali yardimci olurmusunuz?

1 nisanda hastalandim. Yaklasik 1hafta suruyo. Sonra 12 nisanda erkek arkadasimla birlikte olduk birincide disari bosaldi ama 2. den emin degilim yani bosalmadim diyo kendisi. Ben yinede ona guvenmeyip iliskiden en gec 2saat sonra falan ertesi gun hapi aldim.

Simdi normalde adet bittikten sonra kac gun gecmesi lazim tekrar olmak icin? Cok arastrdm ben hesapladigima gore yumurtlama donemide degil. Zaten bikac gundur agrilarm var hasta olcak gbiyimde boyle bir olay yasadigim icin tedrginim.

0|0
6

En İyi Kız Görüşü

• Korkma o hapı aldiysan sıkıntı yok. 👍

1|0
    0|0
    • Oyledr dmi yaa hemen aldm zaten bosaldgida kesin degil 😔

• Evett canım var ole bir dusunce bakalm

• Hadi bakalım inşallah canım :) şaşkın seni

Kızlar Ne Diyor 5

• 21 gün kadar

1|0
    0|0
  • Herkesin değişiyor adet dönemi süresi ama genelde 25-28 günde bir adet olunuyor ve bence ağrıların da stres yaptığın için karnına kasıklarına vurmuş diye düşünüyorum :)

1|0
    0|0
    • Valla her an oldu olcak gbi hissediyorum :) bunun agrilari belli ediyo zaten kendini olymda kurtlym ya

• Bence stresten , olmadı bir doktora görünün isterseniz :)

• Tedirginsen test yaptır.

1|0
    0|0
    • Daha zamani gecmedi bir kac gun icinde olmam lazm yaklastikca stres oldm

• ertesi gün hapı adet düzenini değiştiriyor panik olma hiç

1|0
    0|0
    • Kac gun gecktriyo mesela

• değişir o mesela 1 hafta erken ya da geç olabilirsin genelde ya da ayda 2 defa falan

• Anladm canım cok sagol bu ayin 1inde oldum iste mayisin 1ini bir bekliyim bakalm :)

• Psikolojik de olabilir aldığın hapın yan etkiside olabilir. test yaptırsanda anlaşılmaya bilir reglinden bir hafta sonra falan yaparsan kesin sonuç alırsın ancak

0|0
    0|0
Yükleniyor...