Yaşıma göre göğüslerim çok küçük. İlerde sorun olur mu?

İlerde derken işte çocuk olduğunda falan ya da yaş ilerleyince iyice yok olmasın? :) İlerde büyür mü?

Not: foto olmadan cevaplamam diyen sapık ruhlular gelmesin!

Güncellemeler:
Güncel
Güncel...

0|0
6|31

En İyi Erkek Görüşü

• asalında senin gibi büyün kızlar memelerinin güzel görünmesini isterler peki meme ne süt bezleri ve yağ dokusu meme yağlı besinlerle yiyerek büuümez yağlar vucuda yayılır yağlı besinle olmz peki diğeri süt bezeleri evet bunlar memeleri iri ve olgunluk sağlar anne olunduğunda süt üretme amaçlı büyür ve hamilelikte kilo alımdığı için meme bünmesi geçekleşir ve bştde emek y
    harcayıp büyütme teknikleri var güç yağı ve benzeri karışımlarla masaj yapılara gğüs meme büyüümesi sağlamnıyor daha önca biçok kıza göndrdim karışıın yapılışnı menumlu mesajarı ve başka onlarcacinsel soruya cevap yazdın benmi doktor tıbla alakam yok sadece bildiklerimi paylaştım

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• Bana göre sorun olmaz, başka erkeğe göre sorun olabilir,
    kişiye göre değişir bu..

0|0
    0|0
  • aman bişi olmaz tek derdinn o olsun

0|0
    0|0
  • Yok olmaz da evlenince büyür

0|0
    0|0
  • olur ama seni yalnız bırakmayan 4/3 lük bir kız oranına sahip bir ülkedesin genç kızlardan bahsediyorum... ha ilerde obaaa memelere bak vaybe memintolara gel... gibi yorumları hiç işitmezsin tek sıkıntısı bu olur :D

0|0
    0|0
  • ileride dedigin zamanla büyür seneden seneye giysilerinde de farkedersin zaten

0|0
    0|0
  • benimde küçük ne var bunda :D

0|0
    0|0
    • Tebrik ediyorum bu zeka üstü tesbitin için

• rica ederim yardımım dokunduysa ne mutlu bana artık bir eig seçersin !!!

• bir yaşa kadar büyür sonra durur diye biliyorum. sorun da olmaz galiba yalnız sadece aşırı büyük göğüslülerde baş ağrısı daha fazla oluyor diye duydum

0|0
    0|0
  • belli olmaz, buyuyebilir

0|0
    0|0
  • ewlenınceeeeeeee

0|0
    0|0
  • Füze yapip rusyaya savasmi acican piremses.

1|0
    0|0
  • şimdi küçük dediğin nasıl. 75 A mı ölçü ney. limon kadar mı

0|0
    0|0
  • sevmeyle büyür

0|0
    0|0
  • Kaç yaş kaç beden

0|0
    0|0
  • Sen buyu onlarda seninle buyur olmazsa buyutulur

0|0
    0|0
  • küçülse ne olacak bana göre kalbin buyuk olsun canım

0|0
    0|0
  • Fotoraf atsaydin ya bakrdin ona gore yorum yaprdm

0|0
    0|0
  • Göğüs büyütme yöntemleri var youtube ta

0|0
    0|0
  • Sen ne diyorsun ya bazı erkekler orta sever ama ben orta büyük den daha küçük severim.

0|0
    0|0
  • Hanii

0|0
    0|0
  • Zamanla kaybolur hiç bir şey kalmaz

0|0
    0|0
  • foto olmadan anlayamam

0|0
    0|0
  • Yas kaç ve göğüslerin kaç beden?

0|0
    0|0
    • 20 yasindayim göğüs 75

• Normal canım sende fazla dert etme evlenince büyürler onlar :) hem orijinal olsun küçük olsun

• Kac olcu

0|0
    0|0
    • 75...

• Zayifi o yüzden demedim ki zaten

• Biraz kas yaparsan hoş durur

• küçük göğüsler her zaman daha çekicidir. ayrıca hiçbir zaman da sarkma pörsüme derdin olmayacak eşin her zaman aynı memelerin zevkini yaşıycak. ben şahsen küçüklerden zevk alıyorum avucumu doldurması yeterli fazlasını aramam.

0|0
    0|0
    • Aynen avuclari dolduruyor sadece

• :D :D yok yaa ne çocuğu, o kadar kolay mı, içine girecen çıkacan girecen çıkmıycan içerde boşalacan gününü tutturursan anca :D töbe töbe. hadi iyi günler

• Ajsgshsga pis sapık 😂

• Olmaz

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz ya kucuk olanlarda tatli olur ele avuca sıgar :)

0|0
    0|0
  • her kezin zevki rengi farklı
    örneğin küçük severim

0|0
    0|0
  • Olmaz vucut olculerne gore o kcuk bu buyuk evlencekler ıcın dıyosan olelerı zaten evlenme. Ha yok yaslannca olanıda kaybederm dıyosan nrmaldır zamanla ısann fızıksel olrak degsme ugrar yas 70de ekmek tahtası gbı olur artık

0|0
    0|0
  • bence küçük olması daha iyi
    dogumdan sonra büyük gögüsler sarkıyor
    küçük gögüste bozulma olmaz

0|0
    0|0
    • Küçül göğüs sarkınca daha beter oluyor ama

• Çok küçük 😢

• ben begeniyorum küçükleri minnacık fındık gibi ohş :D

• kaç beden sütyen kullanıyon

0|0
    0|0
    • 75 galiba çok anlamıyom 😁

Kızlar Ne Diyor 5

• meme ucu önemli

0|1
    0|0
  • Bir şey olmaz, bebeğini emzirme evresi geçince estetik yaptır bence çünkü hem küçük hemde sarkık olur göğüslerin

0|0
    0|0
    • Estetiğe saygı duyuyorum ama kendime yaptırmam bilmiyorum ilerde büyür mü bir fikrim yok

• Bir sıkıntısı olmaz. En azından sarkma yaşamazsın. Ama evlenince büyüyor. Çocuk sahibi olduğun zamanda duruma göre iki üç benden büyüye biliyor. Yani çocuk için düşünüyorsan sıkıntı olmaz orjinali 90 olup çocuk oldumu 110a çıkan gördüm. ama tabi oda emzirmeyi bırakınca eski haline yaklaşıyor. Sütle alakalıda büyüyor sanırım.

0|0
    0|0
  • Hayır büyür

0|1
    0|0
  • ya benımkıde cok ufak 75 ın en ufağı napmamız lazım :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...