Hepatit b hakkında soylemelımıyım?

selam arkadaslar ben hepaptıt b tasıyıcısıyım suanda bı erkekle gorusuyorum aramızda bıseylerde geçti ancak bunu ona soyleyemedım cünkü oda bılmeden her ınsan gıbı önyargı yapıcaktı sımdı sorum su ben bu mıkrobu tasıyorum ancak 3 farklı dahılıye dr sordum bulastırırmıyım dıye onlarda asla bulasmıcagını soyledıler hıc bı sekılde ve zaten hıc bulastırmadım kandan bulasıyo dıyen arkadaslar eskı sevgılım bekaremı bozdugunda halıyle kanım ona bulastı üstelık adetlıykende ılıskıye gırmıstım onunla ona bulasmadı emınım zaten bılıyodu kısaca soylemelıyım gururumu kırmasından korkuyorum ınsanlar cok onyargılı bu konuda doktor olan bırı cvplarsa cok mutlu olurum sizde cvplarken lütfen kırıcı olmayın benım sucum deıldı bu hastalık sarılık oldugumda mılrobu vucudumdan atamadım tasıyıcı olarak kaldım

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• ben hemşirim kan yolu ile bulaşıyor derken onnun kanına karışması gerekiyor vücuduna değmesi sorun olmuyor

0|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederım yanı bulasma ıhtımalı yok

• aynen ama ilişki esnasında onun vücudunun herhangi bir yernde kanama olursa çok yüksek ihtimalle yakalanır ona göre

• Anladım tesekkur onunla alakalı deıl genel olarak sonucta her hayatıma gıren ınsana bunu soylemem gerekıcek

En İyi Kız Görüşü

• sen geçirmiş atmışsın ki zararı olmaz

0|0
    0|0
    • Yok tasıyorum hala mıkrobu aktıf kronık hepatıt b

• Aynen canısı deişik bir karaterde kendısı noktaladık az once kesın ve net olarak 😂😂😂

• oww çok iyi :D

Erkekler Ne Diyor 12

• Karşı taraf aşılı olursa bulaşmaz. Aşı da 3 tane yapılmalı 6 ay içinde.

0|0
    0|0
    • Eskı sevgılımın asısı yoktu ona bulasmadı aılemde hıc kımsede aaı yok onlarada bulastırmadım

• Nasıl yanı

• sana zarar vermez hepatit yani aşılı gibisin.

• Çocuğa mutlaka söyle zikişmeden önce aşısını olsun.

0|0
    0|0
  • Aşılandın mı? Nasıl geçmez anlamadım

0|0
    0|0
    • Ya cok karısık aslında uzunda hıkaye muhtemelen tasıyorum mıkrobu hala ama tasımıyoda olabılırım

• Kandan ve vücut salgılarından bulaşır diye biliyorum. karaciğer biyopsisi yaptırdın mı

0|0
    0|0
    • Evet bıyopsı yaptırdım ama bıyopsı kanser sıroz falan ıcın yapılıyo

• 4 gun hastanede kaldım bı kac saat donra kalktım

• 4 gün çok değil mi. ertesi günü taburcu edildiğini duymuştum.

• Sole vence

0|0
    0|0
  • kesinlikle söylemelisin

0|0
    0|0
  • evet soylemelısın turukle kanla ılıskıyle gecer

0|0
    0|0
  • söyle tabi

0|0
    0|0
  • Doktorun bu sitede işi olurmu kardeşim cevabı burada değil dahiliye uzmanında ara

0|0
    0|0
  • Niye zina yaptın?

0|0
    0|0
  • Taşıyıcı olman hiçbir şekilde bulaştırmaz
    Kan, tükürük, ilişki değil seni kesip yese gene bulaşmaz.
    Çünkü senin genlerin taşıyıcı aileden gelen bir şey

0|0
    0|0
  • arkadaşının koruycu hepatit b aşi var mı kondom kulandıysa sorun olmaz

0|0
    0|0
    • Hayır asısı yok condomda kullanmadı kı zaten sorun bu deıl bulastırmıyorum sadece ıcı rahat etsın bılmesı gerekır dıye soyleyımmı dıyorum

• Bence yanlıs bılıyosun kac tane hepatıt hastası arkadasım dvlendı hıcte bı sorun cıkmadı

• eşlerinin korucu aşısı vardır

Kızlar Ne Diyor 5

• Hepatit B bulaşıcı değil.
    Sana da çevrendekilere de zararı yok.
    Zaten koruyucu aşı yaptırabilirler.

Söylemek sana kalmış

0|0
    0|0
    • Yanı evet bulasmıyo ama ıste ınsanlara anlatamıyosun 😔😔 aıdslı gıbı davranıyolar uzaklasıyolar

• aşınız var sizin niye olmuyorsun? ben olsam dava bile açarım :D

0|1
    0|0
  • keşke ilişki oncesi söyleseydin

0|0
    0|0
  • Tatlım birlikte olduğun kişinin o aşıyı yaptırması gerektiğini duymuştum ben sen bir aile hekimine falan sor ilişki bulaştırır mı diye

0|1
    0|0
  • Hepatit b'den bir şey olmaz da
    Adetken ilişkiye giren bekaretini veren bir o dan tiksinebilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...